Czy Tawerna RPG to juz potęga?

Carrabin
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: czwartek, 10 marca 2005, 16:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Tu i ówdzie

!

Post autor: Carrabin »

Nie traćcie ducha! Jak nie jest - to będzie!
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Pewnie - co ma być to będzie i trza z tym żyć wszędzie 8) . A jeśli chodzi o temat - to według mnie, POTĘGA to może jeszcze nie, ale pewien autorytet i pewien status (dość wysoki) już Tawerna uzyskała i oby tak dalej! Jak najwyżej, jak najdalej! :lol:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Arkas
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 2 września 2005, 14:42

Post autor: Arkas »

Jest dobrze, nawt publikuja was na płytkach dodawanych do CDA
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Arkas pisze:Jest dobrze, nawt publikuja was na płytkach dodawanych do CDA
Poważnie? Jak oni śmieją? Chyba zrobimy im awanturę :twisted:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Arkas
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 2 września 2005, 14:42

Post autor: Arkas »

Stamtąd się o was co nymer (miesiac) dają na płytce nowy numer, ludzia siem to podoba.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

No skoro się ludziom podoba to może zostawimy ich w spokoju... W końcu to też jest forma reklamy... :wink:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Arkas
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 2 września 2005, 14:42

Post autor: Arkas »

Jeszcze jakiej, pół polski tą gazete czyta, a pół czytelników czyta najnowszy numer TRPG
Obi-San
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 11:18
Lokalizacja: Tajar
Kontakt:

Post autor: Obi-San »

No i znowu Tawerna wrocila na tron w google. Ale to nie jedyny powod do usmiechu. Coraz wiecej ludzi (tych bez netu takze) kojazy Tawerne i w wiekszosci ja czytuje. A jak wiekszosc czyta i sie im to podoba to jest dobrze. 8)
Obrazek
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Jej, rzeczywiście Tawerna to już pewnego rodzaju potęga wśród internetowych zinów. No i ukazuje się w CDA, a to już pewne wyróżnienie. No i macie już około 500 członków, to też pewne wyróżnienie. Ale nie ma co spoczywac na laurach, będziemy was nazywac potęgą gdy przetrwacie dziesięc lat cały czas pnąc się w górę i nigdy się nie sprzedacie(to moje prywatne życzenie :) ) Póki co - keep on going...
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Seth pisze:Jej, rzeczywiście Tawerna to już pewnego rodzaju potęga wśród internetowych zinów. No i ukazuje się w CDA, a to już pewne wyróżnienie.
W sumie to tawerna od swojego poczatku ukazuje sie w CDA ;P
Zreszta na cover cd bylo wiele lepszych i gorszych zinow, wiec nie wiem czy to takie wyroznienie (nie mowie, ze tawerna jest z tych gorszych, choc do najlepszych ciagle jej nieco brakuje ;))
Seth pisze:No i macie już około 500 członków
Oo, ale przeciez tu jeszcze sa kobiety ;)
A tak na serio, to ilosc osob na forum nie swiadczy o potedze. Ja bylem kiedys na forum, gdzie z ok 3000 zarejestrowanych osob cokolwiek pisalo moze z 30.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

juz mamy rowno 500 userow! witam luke :D ooooooo! nawet posty jakies ma na liczniku! :D tak trzymac! (albo glanowanie mordy! :D )
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Trudno sie z Tobą nie zgodzić Craw... przynajmniej w kilku kwestiach. To, że TRPG ukazuje się w CDA to niewielkie wyróżnienie, przynajmniej patrzą c z perspektywy takiej ze jako - nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu - dość słaby zin ujazywaliśmy się na płytach CDA. Choć z drugiej strony wyśrubowaliśmy poziom, tak ze teraz - myślę - całkiem trudno zaistnieć nowemu zinowi na CDA...

Obecnie uważam TRPG za najlepszy zin w CDA - pomijając Action Maga jesteśmy najbardziej lubianii przez czytelników CDA - ale AM tworzą/tworzyli redaktorzy CDA (m.in.) wiec sie nie liczy... ;-)

Liczba useró na forum o niczym nie świadczy. Fakt - nasze forum się bardzo dynamicznie rozwija (znam kogoś kto porównuje przyrost postó/userów do forum wiedźmina i jest zachwycony). Mamy jednak całkiem pokaźną liczbę stałych subskrybentów zinu, i rekord miesięcznych odwiedzin strony przekraczajacy 15000, a to naprawdę dobrze. Poza tym cały czas sie rozwijamy i nie zwalniamy...

Jeśli chodzi o ziny o podobnej tematyce - jesteśmy i najwięksi i najstarsi - co do najlepszosci to już prywatne zdanie każdego - nie zamierzam pomagać w podjęciu tej decyzji w sposób inny niż dbanie o jakość Tawerny...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

No i zostałem zlinczowany za to że wielce cieszyłem się małymi sukcesami, ale mimo wszystko i tak uważam że Tawerna RPG jest w czołówce a umieszczenie w CDA pozwala tym co nie mają neta albo jeszcze nie słyszeli o TRPG zapoznac się tym zinem co daje wam dosyc niezłą reklamę. A co do 500 zarejestrowanego to luke to mój kumpel- przez trzy dni męczyłem go żeby się zarejestrował i nieźle trafił, nie? Poza tym dużo osób na forum=świeża krew i nowe pomysły=rozwój! Co prawda będzie dużo nieaktywnych, ale pomyślcie o tych co są aktywni!
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Uważam, że tawerna TRPG jest na najlepszej drodze do pokonywania coraz to wyższych szczytów, które jak wielkie bramy możliwości stoją teraz otworem dla wszystkich RPGowców i cRPGowców.

Dark_Voyager
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

BAZYL pisze:Obecnie uważam TRPG za najlepszy zin w CDA - pomijając Action Maga jesteśmy najbardziej lubianii przez czytelników CDA - ale AM tworzą/tworzyli redaktorzy CDA (m.in.) wiec sie nie liczy... ;-)
Tyle ze AM jest zinem dla wszystkich, kazdy znajdzie tam cos dla siebie (lacznie z RPGraczami), zas TRPG jest mimo wszystko skierowana do wyspecjalizowanej grupy czytelnikow.
A tak swoja droga, to Tawernie przydal by sie naplyw swiezej krwi, gdyz coraz mniej tekstow sie w niej znajduje :|
Zreszta, jak jestesmy juz przy wspomnieniach, to porownujac obecna Tawerne do tej Koukowej trzeba przyznac, ze przeszlismy (tzn. tawerniacy piszacy i tawerniacy czytajacy) dluga droge.


laRy pisze: juz mamy rowno 500 userow! witam luke ooooooo! nawet posty jakies ma na liczniku! tak trzymac! (albo glanowanie mordy! )
Teraz czekamy na uzytkownika nr 666 :twisted:
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Prawda jest taka, Iż w brew pozorą wielu ludzi posiadających neta dowiedziało się o Tawernie właśnie z CDA ( w Tym moja skromna persona). A jeżeli chodzi o rozwój tego zinu to rzymać tak dalej i nie puszczać bo inaczej to na was będę musiał mafię nasłać!!!
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Mafia Jelcyna prosto z Kremlu plus bonusowa cola? Brzmi groźnie ;] I dobrze pozorom, jeszcze raz im w brew przylozyc! ;P
PS A w podpisie to masz dobrze? Non ognis moria? A nie non omnis moriar - nie wszystek umrę, z poematu Horacego o jego talencie?
Może to ja sie mylę?
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Zablokowany