Czy Tawerna RPG to juz potęga?

Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Tawerna ma dużo czytelników, a najlepszym na to dowodem jest niestety: Obrazek
Tawerna jest świetna, ale ja np. chciałbym coś o D&D, a w historii tawerny ukazało się niewiele tekstów do tegoż. Ogólnie zajefajnie jest ;P
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Tawerna to według mnie najlepsze forum RPG. Dobre forum to forum RPG, ale nie tak fajne jak Tawerna. A co do googli to też kiedyś widziałem Tawerne, no a to dobrze świadczy o forum. :lol:
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ale wiesz, że Tawerna to nie tylko forum?
Ono, tak samo jak stronka czy kanał #tawerna-rog, jest tylko dodatkiem do samej Tawerny ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Couek

Post autor: Couek »

Carchmage pisze:Heh, Tawerna pnie się w górę... A pamiętam pierwszy numer. Te płatki wirtualnego sniegu i zegar z którego nic nie można odczytać :lol: . Obysmy kiedyś wsominali w ten sposób numer 68, przy okazji 136 numeru...
Milo slyszec :)
Co chcesz od tych platkow? Akurat na informatyce sie bawilem skryptami. Poza tym byl okres zimy, to platki dodalem. A co sie stalo z moja muzyczka? Sluchajac jej dopiero mozna powspominac.

Jak Wam leci chlopaki?

Darek "Couek" Kołodziej
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

oO, ktoz tukej zagoscil? Witamy witamy Couka :)

Znowu mnie wspomnienia dopadaja. Pamietam pierwszy nr, pamietam tez ze wtedy nie wiedzialem co to RPG ^^ Ale co tam

Ty lepiej mow co tam u Ciebie a nie pytaj sie jak leci. Przeca widac ^^
Couek
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2006, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Couek »

A jakos leci. Studiuje sobie we Wrocku. Jestem na 3 roku Akademii Ekonomicznej. Podrywam laski. Pije piwo i takie tam.

Czasami wspominam czasy, gdy robilem tawerne... Lezka sie kreci w oku. Ale postanowilem sie nie odzywac przez dluzszy czas, az pewni ludzie odejda z tawerny :>

Cieszy mnie, ze sobie radzicie. Jestem naprawde dumny z mojego dziecka :)
I'm back :P
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No, jakby nie patrzec najdluzej utrzymujacy sie kacik na plytkach cd-action (poza bonusami), ktory ladnie sie juz rozrosl :D Pomysl, ze wychowales mase polskich RPGraczy w roznym wieku :) To przez Ciebie Radio Maryja ma o czym mowic ;)

Nie myslales nigdy o powrocie do tego wszystkiego?
Couek
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2006, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Couek »

No cieszy mnie to niezmiernie :)

Radio Maryja ma o czym mowic? Co masz na mysli? :D
I'm back :P
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Od dawien dawna wiadomo, ze RPG-owcy to szatanisci :) Napedzamy koniunkture

Przypomniala mi sie historia, jak znajomi jakas babcie w nocy nastraszyli grajac LARPa Wampirka :)
Couek
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2006, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Couek »

Aaaaaa :) Hehe. No tak.

Sam pamietam, jak staruszek myslal, ze jakies msze odprawiam satanistyczne, czy czart wie co, gdy pakowalem do plecaka mozdzierz :) Ja mu mowie, ze to na sesje do takiej gry, a on swoje, ze szatana wzywam :D
I'm back :P
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Witam Pana szefa twórcę. 8) Muszę na samym początku uścisnąć dłoń i pogratulować skołowania takiego zinu. Co prawda nie wychowałem się na TRPG, ale wychowała część kumpli więc (co najmniej jednego) naprawdę dzięki. Czy na studiach jest czas na gry w RPG? Jak tak to czemu by nie zrobić redakcyjny Came Back i pisać do TRPG? :wink:

Pozdrawiam
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Dołączam się do wypowiedzi kolegi. Dzięki temu zinowi zacząłem się intereswać RPGami, więc wielkie dzięki za wszystko!!!!
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Couek
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2006, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Couek »

Miło słyszeć, że TRPG wychowała nowych pasjonatów [satanistów :)].

Re up up:
A wiesz co? Napisze arta, skoro juz zachecasz :) Jest taki temat, warty poruszenia. Ale temat niech bedzie niespodzianka. Musze pogadac z red.naczem. TRPG i przy okazji zadzwonie do red.nacza. CD-A z zapytaniem, czy by tego arta nie wsadzil gdzies na strone w CDA.

A ten teges. Utrzymaliscie ta strone papierowa, ktora Wam zalatwilem? Czy juz Wam odebrali mozliwosc pisania na papierze?
I'm back :P
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Raczej nie za bardzo maja co tam pisac, zeby wszystkom spasowalo :D

Gdzies nawet byla dyskusja na ten temat.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Tak było. Namawiali by pisać, by wspaniała TRPG kontynuowała swą działalność na kartach CDA, ale za mało tam miejsca by napisać wszystko co się chce powiedzieć o wielkim świecie RPG.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Prawda jest taka, że teoretycznie strone papierową mamy - ale nie mamy zaparcia, aby to wykorzystać...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Couek
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2006, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Couek »

Moge pisac arty do papierowej TRPG - mam doswiadczenie i pare tematow w glowie. Zaparcia akurat nie potrzebuje ;) Fajnie by bylo, gdyby TRPG dalej byla na papierze.
I'm back :P
Zablokowany