Galerie na stronie

Zablokowany
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Galerie na stronie

Post autor: Szelmon »

Moznaby z galerii na stronie usuwac twarze tlustych dzieci, zeby nie straszyly z boku strony przy kazdej wizycie. Niedobrze mi sie robi jak widze te spasione ryjki. Wiem ze moja wypowiedz brzmi prymitywnie, ale jak wiecej takich zdjec sie zacznie pojwiac to ja chyba przestane odwiedzac strone. Masakra.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Galerie na stronie

Post autor: BAZYL »

Ja też bym wolał wydekoltowane studentki, ale co zrobić ;-)

A poważnie, to jestem ciekawy opinii innych. Ja tam swoje fotki z dzieciństwa też wrzucałem, ale chyba w nieco innych celach. Galerie powstały po to, żeby wrzucać tam swoje prace i fotki, a żeby ograniczyć wrzucanie głupich zdjęć wprowadziliśmy limit (jak ktoś chce wrzucać kolejne, to musi dać znać - wtedy zwiększymy mu limit ilości plików w Galerii). W ten sposób chcemy wyeliminować obrazki z joemonster.org czy fotki lokalnych żuli, przy okazji dając możliwość umieszczenia tam swoich prac graficznych, albo ilustracji do wpisów w blogu.

Ale oczywiscie jestem ciekaw wszystkich uwag/opinii na temat samej galerii - ona ma służyć głownie Wam, więc wypowiadajcie się :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Galerie na stronie

Post autor: Falka »

Jestem przeciwna dzieciom. Nie po to protestowałam przeciwko płodom na forum, żeby teraz dzieci tolerować. Muszę być konsekwentna... ;) Ja tam Kubą spamuję tylko na kanale albo ludziom na gg ;)

Ale zanim zaczniesz usuwać bachorki, napisz do nich, że to nie jest dobre miejsce na takie coś i łamią regulamin (który możnaby wcześniej odpowiednio poprawić).
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Galerie na stronie

Post autor: Szelmon »

Oczywiscie nie chodzi mi o zakazani umieszczania zdjec dzieci. Chodzi mi o to ze jakies zafajdane dzieci neo zamieszczaja zdjecia swych otylych ryjow, jakby to byla jakas strona dla pedofili. Konkretnie: kicaj157 i Megii, po prostu niedobrze sie riobi. Skoro czysty gowniarski spam jest usuwany z kazdego szanujacego sie forum, to taki spam graficzny tez powinien byc czyszczony, bo tylko osmiesza strone i zajmuje miejsce na serwerze, ktore mogloby byc spozytkowane o wiele lepiej. Tyle.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Galerie na stronie

Post autor: Falka »

Szelmon pisze:Oczywiscie nie chodzi mi o zakazani umieszczania zdjec dzieci.
Wiem, wiem.... Normalne dzieci nie są złe ;) Zgadzam się ze wszystkim, co Szelmon napisał wyżej.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Galerie na stronie

Post autor: Nekonushi »

Falka pisze:
Szelmon pisze:Oczywiscie nie chodzi mi o zakazani umieszczania zdjec dzieci.
Wiem, wiem.... Normalne dzieci nie są złe ;) Zgadzam się ze wszystkim, co Szelmon napisał wyżej.
Czysta dyskryminacja :D
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Galerie na stronie

Post autor: Ravandil »

Szelmon pisze:Oczywiscie nie chodzi mi o zakazani umieszczania zdjec dzieci. Chodzi mi o to ze jakies zafajdane dzieci neo zamieszczaja zdjecia swych otylych ryjow, jakby to byla jakas strona dla pedofili. Konkretnie: kicaj157 i Megii, po prostu niedobrze sie riobi. Skoro czysty gowniarski spam jest usuwany z kazdego szanujacego sie forum, to taki spam graficzny tez powinien byc czyszczony, bo tylko osmiesza strone i zajmuje miejsce na serwerze, ktore mogloby byc spozytkowane o wiele lepiej. Tyle.
Nie wiem... Może zrobić adnotację na stronie, że tu się nie szuka przyjaciół, tylko gra albo dyskutuje o RPG? :) W ten sposób można uratować psychikę kilku 10-13 latków, którzy nieopatrznie tu zawitają, bo wtedy nikt ich nie wyśmieje ;) I psychika starszych forumowiczów też zyska. Bo patrząc na blogi i galerię boję się, żeby nam się tutaj nie zrobiła jakaś strona towarzyska :| A sama galeria? Pomysł dobry i godny pochwały, pod warunkiem, że znikną tego rodzaju "ogłoszenia" :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Galerie na stronie

Post autor: Force »

To nie jest fotka, wiec jak skasujemy kilka zdjęć to może lud się nauczy żeby ich nie zamieszczać. Swoją drogą ciekawe jak obcykali darmowy hosting na trpg : )
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Zablokowany