Tawerna 92

Zablokowany
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Tawerna 92

Post autor: Falka »

Erm... Zdarzył się mały wypadek przy pracy... Ale jakby co, tutaj jest wątek:
CoB pisze:Właśnie skończyłem składać kolejne arty, ale zastanawia mnie, jak wygląda w waszej ocenie aktualny numer Tawerny? Które artykuły wam się podobają, a które nie? Do których dalibyście jakieś sprostowanie, lub polemikę?

PS. BAZYLu, Ciebie prosimy o ciszę, napisałeś już co myślisz na blogu, więc nie spamuj i nie zwiększaj sobie licznika ;P
AC pisze:ak... napisać scenariusz kryminalno-detektywistyczny? << to jest spoko;

szkoda że nie ma nic o młotku czy Cthulhu, no i nie ma Taferny, co się stało?
Zanotować na przyszłość: nie siedzieć przy kompie gdy się jedzienie robi, bo jak się zacznie palić, to można kliknąć niechcacy nie tam, gdzie trzeba...
FLK pisze:
AC pisze:no i nie ma Taferny, co się stało?

Kącik cierpi na notoryczny brak tekściarzy. Nie było materiałów, nie było Taferny. Mam nadzieję, że to się zmieni, chociaż wolę niczego nie obiecywać...

BTW. Ktoś chciałby zostać Taferniakiem/Taferniaczką i zacząć pisać głupoty? Przyjmę z otwartymi ramionami* i workiem orzechów ;)


* - oczywiście o ile teksty będą nadawały się do publikacji
fds pisze:Czy mi się wydaje, czy do tego numeru nie zbliżył się nawet żaden korektor? Widziałem tylko jeden artykuł "Tancerz Miecza" by Makk i się załamałem.
Phoven pisze:Właśnie, czy przypadkiem TRPG nie jest potrzebny korektor? Bo możliwość wcześniejeszego czytania artykułów w zamian za poprawianie błędów to dla mnie wymarzona robótka. Tym bardziej że mam na nią czas, a na pisanie artykułów - nie _-_"
Tevery Best pisze:O, ja też mógłbym się zgłosić. niektóre artykuły w Tawernie rzeczywiście są pełne błędów i nie byłoby źle, żeby ktoś się tym zajął.
fds pisze:Na tawernie jest czterech korektorów:
BAZYL
DuchX
Falka
krucaFuks.

Falka i krucaFuks na pewno od dłuuuugiego czasu nic nie dostają do korekty. Pytam się czemu? A że brat nie dostawał to wiem, bo zawsze z nim poprawiałem a od pewnego czasu sam mi marudzi, że cisza w eterze.
FLK pisze:
fds pisze:fds napisał:
Falka i krucaFuks na pewno od dłuuuugiego czasu nic nie dostają do korekty. Pytam się czemu? :)

Ja też się mogę zapytać 'czemu'. To dobre pytanie i nie znam na nie odpowiedzi :/
BAZ pisze:Falka - kompromitujesz się. Ostatni numer leżał tydzień albo i dwa na serwerze i prosiłem o uwagi zanim wyśle do Smugglera. Dostałem bodaj trzy - coś z menu było nie tak i jakiś podpis był przekecony. Po to wystawiam go wczesniej i proszę o uwagi, aby ktoś tym sie zainteresował.

Co do Fuksa, to powiem tylko tyle, ze gdy zwróciłem na to uwagę BLACKa, któy miał podsyłac mu teksty z kacika młotka, to mi odpowiedział, ze nie był pewiem czy ciągle ma to robić -_-

A potem dostaje teksty, które łatwiej mi od nowa w szablon wrzucać niż poprawiać... :/
FLK pisze:Ale ja nie piszę o sprawdzaniu całego numeru, a o robieniu korekty konkrentych tekstów. No ale whatever.
BAZ pisze:No dobra - ja sie skompromitowałem :P
A poważnie, to innego sposobu nie ma skoro dostaję kąciki po dedlajnie...
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Właśnie - ja już dawno nie podsyłałem krucaFuksowi kąciku do sprawdzenia, a pamiętam, że przed "długą przerwą" to robiłem. Czy ktoś może mi podać jego aktualny email, jeśli nadal pełni funkcję korektora?
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Widzę, że dyskusja zahacza o coraz to inne tematy, faktycznie robi się... ciekawie ;) Co do błędów w tekstach - mogę powiedzieć, że czasem oczy mnie bolały od ilości ortów, ale najgorszą bolączką są jednak literówki i błędy stylistyczne. Dlatego radzę autorom wydrukowanie artykułu i przeczytanie go z dwa, trzy razy, w poszukiwaniu błędów ;)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

BLACKs pisze:Właśnie - ja już dawno nie podsyłałem krucaFuksowi kąciku do sprawdzenia, a pamiętam, że przed "długą przerwą" to robiłem. Czy ktoś może mi podać jego aktualny email, jeśli nadal pełni funkcję korektora?
Stary adres jest aktualny.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany