Wybierz okładkę do TRPG!

Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Nie róbcie zadnej. Napiszcie tylko na białym, lub czarnym tle "CENZURA - postanowieniem Min. Eduk. z dnia tego i tego. :wink:
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wiesz, zainspirowałeś mnie do czegoś - to wcale nie musi być taki głupi pomysł...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Będzie gładka okładka z ozdobnym dużym, skośno napisanym, napisem "Tawerna RPG nr specjalny" albo cóś.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Lestat
Pomywacz
Posty: 70
Rejestracja: czwartek, 31 sierpnia 2006, 21:03
Lokalizacja: Neverwinter=>
Kontakt:

Post autor: Lestat »

a może wampira?? ale takiego w czasie wypijania z kogoś krwi :D
ObrazekObrazek
http://www.f-a-e-r-u-n.blog.onet.pl -blog z moimi opowiadaniami *,...,*GiVe Me YOuR sOuL *,...,*
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Mogła by być taka, że jak ktoś na nią spojrzy to od razu powie: "Tawerna!"
Jakiś barek, kufle piwa czy co tam się wam kojarzy.

Mogą też być okładki odwołujące się do jakichś systemów.
Np jeden numer będzie miał obrazek z DnD, następny z Neuroshimy itd.
.
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

A ja sugeruję, aby walnąc jakąś postać która właśńie dotarła do ośnieżonej karczmy...(no wiecie Tawerny...) I na szyldzie: Tawerna RpG ;p alibo cos...a w menu jaszczur w sosie z ananasa... :)
Prosiak (PrQ)
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

LOD pisze:Może nasz rysownik komiksu Neuroshimowego by coś narysował ozdobnego swoją drogą dając tam element komiksu. Rysuje ładnie i szczegółowo. Można by narysować coś jakby uzbrojoną postać w połowie w uzbrojeniu pokroju świata NS, a w połowie fantasy. Tylko kwestia czy impostor się zgodzi i czy sprosta wyzwaniu.
IMHO bardzo dobry pomysł. Takie coś już widziałem w reklamie bodajże Call to Power, pół twarzy faraona, drugie pół jakiegoś pół cyborga.Klik I tak by można było zrobić. Pół postaci w obszarpanych ciuchach, proponuję jeansy i skórzana kórtka bez rękawa, :P w ręce kałasz albo MP5. A drugie pół w długiej szacie, bądź w zbroi, a w ręku miecz. Choć pomysł z graczami i MG też mi się podoba. Jak zobaczyłem stronę tytułową Teczki Mistrza Gry w podstawce 1.5, to aż mi dech zaparło. Prawdopodobnie MG, krótkie włosy, okularki, nieco surowe spojrzenie, siedzi na starym obijanym płotnem fotelu, na stole dwie szóstki. Aż mi się grać zachciało ;). Ja chcę drużynęęęęęę...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Zablokowany