Szukam pomocy do stworzenia/testowania przeglądarkowego MMO

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Szukam pomocy do stworzenia/testowania przeglądarkowego MMO

Post autor: Nadir »

Hej
Jakiś czas temu rozpocząłem pracę nad własną gierka MMO przez przeglądarkę - jest to klasyczna klikanka, trochę inspirowana Diablo w kwestii mechaniki rozwoju postaci, jak i ideii - czyli rozwijaj się i siekaj przeciwników :P

Generalnie, stronę biznesową mam na ukończeniu, jest trochę grafik, można sobie spróbowac pograć. Gra jest dostępna pod adresem
http://mightvsmagic.pl

Trochę o grze - wybieramy rycerza albo maga (od tego zalezy jak będzie rozwijana nasza postać), i rozpoczynamy zabawę. Zbieramy kasę z pracy lub łupiąc innych graczy, i pakujemy ją w atrybuty i przedmioty. Doświadczenie zdobywamy z treningu, albo w walce z bardziej doświadczonymi graczami.
Po osiągnięciu odpowiednich atrybutów możemy wyposażać sie w coraz lepszy sprzęt, oraz nauczyć się specjalnych umiejętności zwiększających nasze możliwości bitewne (większe dmg, def, bonus do atrybutów itp - zależnie od wybieranych gałęzi drzewa rozwoju, jak i typu postaci jaką wybraliśmy).

Jeżeli macie ochotę potestować grę, zapraszam - wszelkie uwagi mile widziane (w grze jest też link do forum), nie tylko te odnośnie wychwyconych błędów, ale także propozycje usprawnień w mechanice, albo i całkiem nowe aspekty, które chcielibyście w grze zobaczyć.

Nad grą poza mną pracuje kilka osób, głównie dorywczo i w kwestiach graficznych. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę dołączyć do zespołu - porobić jakieś grafiki broni, popracować nad layoutem gry czy forum - również zapraszam.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
ODPOWIEDZ