Rekrutacja - EL

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
Sintoneal
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 20:20
Numer GG: 0

Rekrutacja - EL

Post autor: Sintoneal »

Witam;

Poszukuję młodych (lub nie ) i zdolnych przedstawicieli w fachu: programowanie, design (pomysły etc.) oraz pisarstwo . Nie muszą być doświadczeni-przyjmę także nowicjuszy z zapałem i talentem.

Co oferujemy?
Jak na razie (i nie wiadomo jak w przyszłości) nie oferujemy wynagrodzenia w formie pieniędzy. Chwilowo tworzymy z czystej pasji tworzenia. Możesz stać się częścią dużego i ambitnego projektu (zaawansowana hybryda MMORPG + MMOSG, rozgrywająca się w świecie fantasy, pisana od zera-własny silnik). Dla b. wytrwałych i pomocnych "pracowników" możliwy jest jednak program SID czyli Sponsorowanie i Dokształcanie. Polega on na sponsorowaniu pewnych rzeczy służących lepszej pracy w grupie (np. tablety dla grafików, książki o programowaniu etc.) lub po prostu nagrody za wyjątkowe osiągi.

Kim jesteśmy?
Ludźmi jak i Wy pasjonujemy się fantastyką wszelakiego rodzaju oraz przelewaniem jej realiów na strony www jako strony tematyczne bądź gry (jak w tym wypadku). Mamy na koncie duże doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu grami, a przy tym jesteśmy dość normalni :) tylko czasem "szajba" nas łapie.

PROGRAMISTA
Wymagania:

*Umiejętność pracy w grupie
*Zdolność logicznego myślenia
*Chec do pracy ;)
*Trochę wolnego czasu
*Dobra-b. dobra znajomość PHP 5.0 oraz MySQL 4.0 w zwyż
*Dobra-b. dobra znajomość (x)HTML, CSS

b. mile widziane (aczkolwiek nie wymagane)

*Doświadczenie
*Znajomość ActionScript i łączenia go z PHP, JavaScript (wykorzystywanie techniki AJAX) lub C++/C# i systemu szablonów OPT
*Dobra znajomość języka polskiego, znajomość średniowiecza i/lub różnych systemów fantasy, wykonywanie szkiców (obrazków), tworzenie komputerowych grafik z wykorzystaniem tabletu/myszki (obrazki) lub dobra obsługa programu do tworzenia grafik 3D.
*Poczucie humoru ;)

DESIGNER
Wymagania:

*Umiejętność pracy w grupie
*Zdolność logicznego myślenia
*Talentu
*Pomysłowości
*Znajomości tematyki średniowiecznej i fantastycznej
*Znajomości okresu Średniowiecza z zakresu osiągnięć technologicznych
*Kreatywność, przedsiębiorczość i pomysłowość
*Trochę wolnego czasu
* Chęć do pracy :P
*Znajomość języka polskiego w stopniu normalnym, dobrym, lub wyższym (głupi warunek, ale jak widzę bezmózgowie dzisiejszych czasów, to po prostu furii dostaje. Co drugi internauta zdaje się być analfabetą -_-)

b. mile widziane (aczkolwiek nie wymagane)

*Doświadczenie
*Umiejętność programowania (chętnie w JS, PHP, Flash [ActionScript], C++/C#)
*Znajomość MySQL
*Tworzenie grafiki (nie chodzi tu tylko o lay'e, sygnatuirki itp, ale bardziej o rysunki, szkice itp.)
*Spora doza humoru
*Dobra obsługa programu do tworzenia grafik 3D.


PISARZ
Wymagania:

*Umiejętność pracy w grupie
*Zdolność logicznego myślenia
*Talentu
*Pomysłowości
*Znajomości tematyki średniowiecznej i fantastycznej
*Kreatywność, przedsiębiorczość i pomysłowość
*Trochę wolnego czasu
*Chęć do pracy :P
*Znajomość języka polskiego w stopniu dobrym, lub b. dobrym
*Dobre chęci

b. mile widziane (aczkolwiek nie wymagane)

*Doświadczenie
*Umiejętność programowania (chętnie w JS, PHP, Flash)
*Znajomość MySQL
*Tworzenie grafiki (nie chodzi tu tylko o lay'e, sygnatuirki itp, ale także o rysunki, szkice itp)
*Spora doza humoru
*Dobra obsługa programu do tworzenia grafik 3D.

Najchętniej osoby powyżej 16-tego roku życia (dla "złotych samorodków" jednak robimy wyjątki)

Kontakt:
Sint:
gg: 6838839
e-mail: BhaalNeo@gmail.com
skype: dominik.pawlikowski1
telefon: 0669403163 / (077) 4188817
Gloin:
gg: 2455223
jabber: gloineldring@jabber.wp.pl
skype: gloin.eldring
telefon: 0605163399

e-mail: eternal.lords.team@gmail.com
strona www: eternallords.boo.pl
Na stronie znajduje sie także FAQ, gdzie możesz dowiedzieć się czegoś o projekcie.
Masz pytania? Pisz! Jeśli nie na komunikator czy na e-mail to chociażby i na forum :) odpowiemy na każde pytanie związane z projektem :)
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Rekrutacja - EL

Post autor: Neprijatel »

Witam!

Zainteresowała mnie posada pisarza, albowiem już od dawna marzę o takiej ścieżce kariery, chciałbym być zwłaszcza poetą. Zmartwiła mnie jednak Państwa oferta, którą - na samym początku - miałem za idealną na obecnym stadium mojego rozwoju. Niestety, wymagają Państwo znajomości języka polskiego w stopniu "dobrym, lub bardzo dobrym". Budzi to moje wątpliwości, czy mogliby mi Państwo wytłumaczyć, co to właściwie oznacza?

Na swoim koncie mam kilka publikacji w zinie internetowym "Tawerna RPG". Jeżeli wpiszą Państwo w Google "RPG", adres "Tawerny RPG" będzie pierwszy na liście wyników, że tak to nieco niezręcznie ujmę. Adresu dokładnie nie pamiętam, ale to było chyba http://www.tawerna.rpg.pl. W zinie i na forum figuruję jako "Neprijatel", co mogą Państwo łatwo sprawdzić, do czego zresztą serdecznie namawiam.

Pozdrawiam,
Neprijatel.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
ODPOWIEDZ