Nowy system

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
ANtY
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2008, 20:26
Numer GG: 0
Lokalizacja: Koszalin, plaskostopietwarzy@gmail.com
Kontakt:

Nowy system

Post autor: ANtY »

Witam wszystkich, od 2 miesiecy robie system rpg osadzony w realiach fantasy. Mam juz opracowana mechanike gry i tym podobne rzeczy. Moze ktos chcialby mi pomoc np w opisach, religiach, broniach, swiecie itp itd? moje gg: 12422954.
Obrazek[/url]
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nowy system

Post autor: Sihamaah »

Powiedz coś więcej to się może odezwę...

EDIT - To praca do szuflady, ma się rozumieć? :P Inna sprawa - jeśli to kolejny klon DnD czy innego znanego systemu to możesz się nie odzywać...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ANtY
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2008, 20:26
Numer GG: 0
Lokalizacja: Koszalin, plaskostopietwarzy@gmail.com
Kontakt:

Re: Nowy system

Post autor: ANtY »

wiec rasy: ludzie, elfy, wiedzmini i krasnoludy, demony
nie ma czegos takiego jak klasy; wybiera sie zawod jaki wykonywalo sie kiedys i rozwija sie postac jak sie chce,
korzystanie z magii sciagnalem z wiedzmina: mane pobiera sie z zywiolow co nie jest do konca bezpieczne a potem wykorzystuje sie ja rzucajac czary
Kazdy moze miec moc magiczna nawet wojownik, przy tworzeniu postaci rzuca sie k100 czy ma sie dar czy nie i mozna go soie potem rozwijac, oczywiscie ludzie maja mniejsze szanse na bycie magiem niz elfy.
Nie wiem co jeszcze moge opoweidziec o nim jak masz jakies konkretne pytania to mow
Obrazek[/url]
TomEdo
Marynarz
Marynarz
Posty: 196
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 12:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nowy system

Post autor: TomEdo »

Opisałeś gdzieś ten system? Chętnie bym przeczytał :D .

Pytanie: co to są wiedźmini? Chodzi ci tu o rasę przemienionych ludzi? Czy demony żyją na równi z innymi rasami?
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nowy system

Post autor: Sihamaah »

Nie, nie wierzę... Daj sobie spokój człowieku. Poznaj wpierw kulturę i historię świata. Chętnie pograłbym w coś w klimatach czysto słowiańskich czy też arabskich albo i bardziej orientalnych. Rasa wiedźmini, lol... Nie lepiej kupić podręcznik do tego? Pozdrawiam i daj se siana.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: Nowy system

Post autor: BLACKs »

Pozdrawiam i daj se siana.
Sam chciałem to powiedzieć, po zobaczeniu postów ANtY, ale się powstrzymam.

@ANtY: A co wyróżnia Twoją grę? Nie widzę, żeby Twoja produkcja była zbyt "ambitna". Nie potrzeba zachodu, by od razu tworzyć nowy system dla paru zmian, które uwzględniłeś wyżej. Lepiej podepnij swoje pomysły pod jedną z istniejących mechanik (FATE, d20, Interlock - linki znajdziesz po krótkim googlowaniu) zamiast robić wszystko od początku. Gra jest nie warta świeczki.
ODPOWIEDZ