[Inny] Pomoc przy systemie autorskim

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
Zablokowany
Karczmarz_[PG]

[Inny] Pomoc przy systemie autorskim

Post autor: Karczmarz_[PG] »

Hmmm

Witam,
Od dłuzszego czasu tworze "system" autorski a w zasadzie narazie sam świat na którym caly system będzie w przyszlosci oparty. I potrzebuje pomocy przy jego tworzeniu...

Wszelkie informacje na temat świata zamieszczone są na stronie:

http://www.goblin.int.pl

Świat ogolnie to ostre Dark Fantasy... Wszystko po wielkiej Wojnie Bogów.. Duza czesc terenow zostaje zmieciona.. Magia prawie cala zostaje zmieciona... Ludzie i inne rasy powoli wylaza z podziemia i zaludniają ruiny starych metropolii... Takie mroczne postapokaliptyczne fantasy (zeby nie bylo ze tylko SF moze byc post apokaliptyczne) Wszystkie rasy sa podniszczone.. krasnale stracily swoj honor, elfy swoja gracje.. Ogolnie kazdy zyje tka zeby przetrwac... Wladze maja Wielcy Magnacii.. ogolnie szanujacy tylko tych ktoryz maja jakies złoto.. Swiat nekany jest chordamii Bestii i Demonow ktorzy przetrwali Wojne Bogow.. Bogowie zas zostali calkowicie wylaczeni z swiata poniewaz sa byt slabi by moc ingeroewac.. ajak przestali ingerowac to i ludzie przestali w nich wierzyc... Tak wiec religia zadko spotykana.. niemal jeszcze rzadziej spotykana magia...

Tak to by wygladalo po predce... Wiecej szczegolow na stronie http://www.goblin.int.pl

Potrzeba mi ludzi chetnych do pomocy, wspolpracy.. czujacych taki mroczny klimat i dobrze piszacych poniewaz opisy sa tworzone w specyficzny humorystyczny sposob (sami mozecie sprawdzic)
Pozniej zas przydadza sie osoby do tworzenia mechaniki...

Jesli ktos chcialby pomoc.. i chce wziasc udzial w takim projekcie niech sie do mnie zgłosi (kontakt na tamtej stronie)

Pozdrawiam
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no nie wiem czy to dobra mieszanka /: chaos, znieszczenie i humorystyczny opis?? dobrze to przemyslales?
Karczmarz_[PG]

Post autor: Karczmarz_[PG] »

Hmmm

Przeczytaj ktorykolwiek opis na stronie.. to zrozumiesz co mialem na mysli...

To nie jest tak ze to jest na samym poczatku tworzenia i trzeba przemyslec zalozenia... Tam juz jest kilkadziesiat materiałow... ok 60 stron A4 textu...
Wiec cos juz tam jest.. i jak narazie ma to rece i nogi moim zdaniem.. jesli ktos nie jest pewnym czy to dobra mieszanka niech zajzy i przeczyta kilka opisow... Jesli nadal uwaza ze to nie jest za dobre i ciekawe.. oki rozumiem.. kwestia gustu ^^ nie bede sie spieral.. potrzeba mi ludzi ktorym to odpowiada i chcieli by w tym pomoc...

Pozdrawiam
asasin
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 23 listopada 2007, 18:11
Numer GG: 7481872
Lokalizacja: koszalin

Re: [Inny] Pomoc przy systemie autorskim

Post autor: asasin »

Zgadzam sie z Mat przemyśl to troche
pozdro :)
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Inny] Pomoc przy systemie autorskim

Post autor: fds »

Ekhem, temat jest dawno nieaktualny i ma już ponad dwa lata, zamykam.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Zablokowany