NS HEX

Kącik poświecony polskiemu systemowi postapokaliptycznemu.
ODPOWIEDZ
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

NS HEX

Post autor: laRy »

niewiem czy to tu pasuje bo to gra planszowo-taktyczna.

zamowil ktos poza mna? jakie oczekiwania?

ja czytalem instrukcje i musze powiedziec, szczena mi opadla! system prosty jak budowa cepa, jednostki swietne, a calosc wyglada niezle (chodzi o grafice na zetonach). instrukcja jest czarno-biala, ale obrazki (w powiekszeniu, bo inaczej sa troche male) na zetonach wygladaja swietnie!

tylko jedno pytanie: KIEDY?

JA CHCE NS HEX JAK NAJSZYBCIEJ!!!

ps. wie ktos cos o tej 5 armi, ktora dostana ci co zamowili w portal+ (jak ja :D)? w p+ bylo tylko napisane, ze armia sie nazywa "doom's day mashines" (czy jakos tak, widzialem to z tydzien temu, a strona portalu, potalu +, forum, wikishima i ns hex niechodza... przekroczenie transferu i niemoge sprawdzic)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

pierwsza partia NS HEX ma wyjsc w wtorek do ludzi ktorzy zamowili w portal +

nareszcie!!!
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Powiedz mi jeszcze, prosze ja ciebie, ile cie a giera kosztowala ;)
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

60 zlotych w sklepie, a jak zamowisz w portalu+ to dostaniesz 10% znizki.

najlepiej kupic w poral+, za to sa gamble :D
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Ok. To już wiem, a szczęśliwy będe, jak mi dasz jakiś link np. do oficjalnej strony tejże gry. Cobym mógł zobaczyć na czym polega ;) Może powiesz, że proszę o zbyt wiele, że od tego są google ;) ale może masz jakąś naprawdę dobrą stronę z opisem :) Na googlach też poszukam ;)


P.S. Tawerna coś szwankuje, ale nie dajcie się tym powstrzymać !! :) Wystarczy wpisać dokładny adres posta, a nie zadowolić sie stroną główną Tawerny :)

Znalazłem niezły opis w REBEL'u ale z "?" zamiast polskich znaków, też tak macie ??
Wiem, trochę głupio tak pytać o stronkę i po 5 minutach mówić, że znalazło się ją na googlach :)
Zapowiada się ciekawie, jeżeli zostaną mi jakieś pieniądze z modernizacji kompa (RAM i HDD), to sobie kupie :)
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

macie linka do instrukcji do NS HEX
http://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModFiles/ ... rukcja.pdf

dla administracji :D plik jest legalny, mozna go znalezc na stronie rebela i maja (chyba) blogoslawienstwo portalu.
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Grałeś już?? Jak się gra?? Jak oceniasz Miodność?? ;)
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

laRy + NS + długie oczekiwanie + aż stworzył nowy temat = miodność 100% :P
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

LOD pisze:laRy + NS + długie oczekiwanie + aż stworzył nowy temat = miodność 100% :P
niemozliwe ;>

ale akcja jest, dzisiaj mieli Trzewikowi hexy do Gliwic, ale w drodze samochod sie zepsol :D ale jutro ma byc...

LOD, jak bede w Poznaniu to gramy :D

jeszcze niemialem okazji pograc, ale z tego co slyszalem od znajomego to gra wymiata.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Tylko daj mi znać, będzie trza jakieś miejsce skołować i wkroczę w świat NSa :P
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

w mcDebilu albo w jakiejs pizzeri mozna zagrac (juz tak gralem w magie i miecz z kumplem z warszawy :D 3 godziny w mcDebilu i ludzie sie tak jakos dziwnie patrzyli jak wrzeszczalem "TAAAAK! nastepny level!" :D)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

Trzewik ma rozeslac HEX-y w poniedzialek :D

tutaj link do bloga portalu: http://www.wydawnictwoportal.pl/index.p ... 8&Itemid=1

a tu do ladnej fotki :D

http://wydawnictwoportal.pl/images/blog/24.jpg

piekny stosik HEX-ow!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Hah! Świetna ta gra! NS Hex rządzi. Grałem jakoś niedawno. Na prawdę polecam. Jednye co jest denerwujące to wielkość planszy i żetonów :P
.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja gram min. raz w tygodniu :D nigdy bym niepomyslal ze jedna wolna godzina pomiedzy lekcjami moze byc tak przydatna :D (a mam tak 2 razy w tygodniu). tylko citadels i hex :D
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: NS HEX

Post autor: Nekonushi »

Ta mój kolega też kupił i prawdopodobnie przerzucimy się w związku z tym na Neuroshimę :wink: bo mamy dość D&D i lubimy Falloute'a... Co do samej gry - podoba mi się kilka rzeczy. Jest dość podobna klimatycznie do RPG, poza tym jest w niej mały czynnik losowości i zróżnicowanie ras, a to dobrze wpływa na klimat (a ja gram dla klimatu :D) Nie wiem jak będzie z systemem, ale NS Hex jest świetna :)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: NS HEX

Post autor: Alucard »

P.K(ot).L. pisze:Nie wiem jak będzie z systemem, ale NS Hex jest świetna :)
System też. Grałem w NEX z kolegą chwilę, ale chyba taki rodzaj przyjemnosci nie jest w ogóle dla mnie. Podobnie nie kręca mnie karcianki. Pozostanę przy moim pielęgnowanym podręczniku i bandzie wykolejeńców zwanych dryużyną :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ