Bunkry Apokalipsy [Neuroshima]

Kącik poświecony polskiemu systemowi postapokaliptycznemu.
ODPOWIEDZ
Bortasz
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: środa, 1 lutego 2006, 19:28
Numer GG: 8153680
Lokalizacja: Marienburg

Bunkry Apokalipsy [Neuroshima]

Post autor: Bortasz »

Cztery Bunkry Apokalipsy

Widzę, że słyszałeś tą plotkę. Tak, plotkę. Czy Bunkry naprawdę istnieją tego Nie wie nikt bo nikt ich nie znalazł. Ponoć znajduje się w nich ocalenie ludzkości. Czym są? No cóż najwięcej ludzi twierdzi, że zostały stworzone podczas Zimnej Wojny, czymkolwiek by ona nie była, miały pomóc ludziom żyć po wojnie Nuklearnej. Później tylko dołożono do Nuklearnej Biologiczną i Chemiczną.
Każdy bunkier został wyspecjalizowany w jakieś dziedzinie, która miała być potrzebna Ludziom w przetrwaniu. I tak. Bunkier WOJNA miał być Fabryką Amunicji, broni, Pancerzy i Pojazdów Opancerzonych. W Jego magazynie zgromadzono części pozwalające Pracować bez awaryjnie przez sto lat a części do produkcji pozwalają wyprodukować tyle sprzętu, że nawet Moloch by się zachłysnął ich ogromem. Ponoć nawet Jest tam urządzenie, w które wrzucasz złom a on je przerabia w potrzebne części tak by móc, bez przerwy produkować Broni. Plotka głosi, że ten Bunkier znajduję się gdzieś w Hegemoni. Wyobrażasz to sobie? Fabryka produkująca Broni i Amunicję najwyższej Jakości! Pancerze zdolne wytrzymać starcie z maszynami Molocha! Ech..
Co? A tak już. Następny jest bunkier GŁÓD. Widzę, po tej ślince, że się domyślasz, co w nim ukryto. Masz poczęśc racje zmagazynowano tam żywności, ale nie tylko! Znajdują się tam Sadzonki roślin, które oczyszczają Wodę i teren ze skażenia i promieniowania. Jak? A skąd ja mam wiedzieć zapytaj jakiegoś speca to ci powie czy to jest możliwe. Po za tym w Bunkrze są ponoć jakieś Farmy, co działają w podziemi i produkują żywności, Zdrową i nieskażoną żywności!. Wiem brzmi niezwykle, ale jak go znajdziesz sam się przekonasz. Gdzie on jest? Myślisz, że z tobą bym gadał gdybym wiedział? No właśnie, ale jak chcesz go szukać to zajrzyj do Teksasu wielu mówi ze tam jest Ukryty.
A teraz uważaj trzeci bunkier Nosi nazwę ZARAZA. No właśnie. Jest to zapewne Fabryka Medykamentów i Leków na wszystkie Choroby. Najzabawniejsze jest to, że wszyscy myślą, że jest gdzieś w Missisipi. Kumasz Teren najbardziej skażony, w którym ukryto NAJWIĘKSZA Fabrykę i Magazyn leków. HA!
Ostatni bunkier No cóż o nim tak naprawdę nikt nic nie wie. Bo widzisz są dwie wersje, jaki mu nadano Kryptonim. Jedna mówi, że brzmi on ŚMIERĆ i lepiej nie znaleźć tego Bunkra. Druga z kolei twierdzi, że nazwano go ZWYCIĘZCA i znajduje się w nim albo Broni na Molocha albo Jego wyłącznik jak jest naprawdę nie wie nikt. Ludzie nawet niewiedzą gdzie go szukać. Gdzie można znaleśc informacje O Bunkrach? No jedni twierdzą, że w Biblii inni mówią, że w starych Bibliotekach. Ponoć ten, od którego wyszła ta plotka twierdzi, że znalazł teczkę z Opisem bunkrów. Teczkę lub CD, niewiem może ta z tajemnicą to jedna z tych co wiszą mi na wstecznym lusterku. Nikt nawet nie wie na pewno nawet czy te bunkry istnieją więc ja się nimi nie interesuje.

W Molochoopisie Walnełem że pracuje nad takim małym projekcikiem. To jest Pierwsza jego części. Chciałbym was prosic o opinie. Czy dalej to rozbydować a jak tak to czy macie jakieś pomysły na to. Ja powoli dochodze do wniosku by zostawić to w takim stanie. jako promyk nadziei dla Graczy "Zbawicieli" a Szczegóły w tym najważniejszy czyli czy one wogule istnieją Zostawic każdemu MG z osobna.
Dyslektyk Dysortografik i Dysgrafik koszmar Senny Miodka postrach polonistów Wszelakiej płci
Nonkonformistyczne spojrzenie na problem ortografii polskiej.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

z punktu widzenia strategicznego rozbijanie funkcji na kilka bunkrów ( czy raczej schronów) jest niecelowe

pozatym stoją sobie puste? stworzono je z czystej dobroci serca zeby ci co zajma te ziemie mieli łatwiej?
Obrazek
Bortasz
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: środa, 1 lutego 2006, 19:28
Numer GG: 8153680
Lokalizacja: Marienburg

Post autor: Bortasz »

Właśnie na tym polega cała zabawa. Że o nich niewiele Wiadomo. Na razie jest to tylko plotka. Jeżeli wśród tutejszych znajdzie się paru takich którzy chca sie Bawić w poszukiwanie Skarbów, zwiększe ilości plotek na ich temat. Chce właśnie by jak najdłużej były to tylko plotki mniej lub bardziej fantastyczne. Rzecz jasna zawierające coraz to nowe miejsca ich lokalizacji. wraz z wzrostem ilości plotek historia Bunkrów i ich właściwości będzie się zaciemniac i rozjaśniać.
Dyslektyk Dysortografik i Dysgrafik koszmar Senny Miodka postrach polonistów Wszelakiej płci
Nonkonformistyczne spojrzenie na problem ortografii polskiej.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

ciekawa sprawa. jeśli wszystko będzie w tej sprawie odpowiedznio zrobione (gruba warstwa kurzu tajemnicy) to zapowiada się niezły dodatek :)
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
ODPOWIEDZ