ASWare

Zablokowany
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

ASWare

Post autor: Artos »

Czy może i wy zauważyliście działalność tego jegomościa? Czy i wam nie wydaje się ona nader irytująca? Proponuję coś z tym zrobić! Osobiście jestem za zsanowaniem tego Nicka i zamknięciem możliwości pisania na forum dla gości, gdyż te reklamy stron co on rozrzuca dookoła mnie naprawdę dobijają. Pojawiły się już na Polanie pod jednym z wierszy i chociażby w Regulaminie Forum Tawerny RPG. Tak być po prostu nie może, by ktos taki jak ASWare zaśmiecał nam forum!!
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Czlowieku, to nic nie da. Przeca to je bot i jedyna mozliwoscia by sie go pozbyc to zrobienie obowiazkowej rejestracji (z aktywacja konta przez np email) w celu pisania postow
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Post autor: Artos »

mozliwe :D Ja jestem za wlasnie takim rozwiazaniem. Boty nie beda tak przeszkadzaly, A tak z czystej ciekawości, co to za utrodnienie dla forumowiczow?? Praktycznie zadne!! A schludniej bedzie :twisted:
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Dla zarejestrowanych nie, ale jak ktos bedzie chcial sie o cos spytac badz zamiescic jakies ogloszenie, bedzie sie musial rejestrowac.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Póki co IP z którego pisał został zablokowany - botów nie da sie uniknać, ale można z mini walczyć ;)

Zamykam temat.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany