kilka uwag

Zablokowany
MisticDrone
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 13:07
Lokalizacja: z waszych koszmarów
Kontakt:

kilka uwag

Post autor: MisticDrone »

wiem wiem jestem newbie i niepowiniennem, ale...

:arrow: w profilu jak chce dać avatara wiekszego niz dopuszczalna wlk to info o tym jest czarnym kolorem na czarnym pasku :roll:
:arrow: mozna by shautboxa dodać ( o ile w tej wersji phpBB est
:arrow: polecam modyfikacje phpBB by przemo :] bardziej hmm konfigurowalna imo jest

dziekować za uwagę :)
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Pozwole sobie wypowiedziec sie na ten temat.

a) to prawda, podobnie jest jak sie zapomni napisac tytul pm => komunikatu nie da sie odczytac
b) ja mowie zdecydowane NIE. Jak to kiedys powiedzial znajomy: to takie cholerne gadu-gadu czy czat. W pewnym momencie same bzdury sa tam wypisywane i taki shoutbox tylko smieci
c) to juz pewnie sie Bazyl wypowie, choc domyslam sie co powie 8)
MisticDrone
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 13:07
Lokalizacja: z waszych koszmarów
Kontakt:

Post autor: MisticDrone »

a i jeszcze jedna rzecz "szybka odpowiedź" <--- okno do szybkiej odp pod ostatnim postem na stronie ( w panelu admian moda się włącza i wsio ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Czytajcie uważnie forum - na wszystkie pytania odpowiedzieliśmy i nie mam zamiaru powtarzać (no dobra zrobie to...).

1. Komunikaty czarne na czarnym tle - to nie jest priorytet aby to zmienić - poza tym po podświetleniu tekst jest czytelny. Poza tym to taki mrrroczny tawerniany klimat :P

2. Nasze forum jest oparte o oficjalny skrypt forum phpBB i nie zmaierzamy weń ingerować. Forum nie ma być choinką, poza tym wazne sa dla nas kwestie bezpieczeństwa, które zostają zatracone wraz z instalacja wtyczek i bajerków.

Temat zamykam.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany