Propozycja

Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Epyon pisze:Tylko nie podoba mi się, że ich efekty są widoczne zazwyczaj dla raptem 3-4 osób (BAZ, Falka, Borg, Jarl - pominąłem kogoś?).
Mi też się to nie podoba -- stąd te moje maile na LD i wszelakie narzekania na brak informacji.
I pominąłeś Szelmona, który nad grafiką pracuje.
AC pisze:Przez to wszystko zniknęła prośba Falki o statystyki, która jest fajnym i prostym gadżetem ;)
No właśnie, gdzie moje statsy? ;)
A tak serio - jak już dawać statystyki, to proszę nie na stronie głównej forum, bo i tak już userzy z ostatnich 24h wyglądają okrpnie. Jestem za tym, aby je wywalić - napatrzyliśmy się, starzy. Kto się zgadza? ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

Epyon pisze:Kolejna sprawa - forum. Phpbb3 z tego co widziałem (perspektywa usera) nie daje nic, czego nie oferuje odpowiednio rozbudowane modami phpbb2. No, może standardowy styl wygląda bardziej estetycznie. ;P
Powtarzam po raz trzeci: Prosze o podanie alternatywy - chętnie się zapoznamy!
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

BAZYL pisze:
fds pisze:
fds pisze:Pytam sie czemu nie chcesz upublicznić konta, na które ludzie by mogli wpłacać pieniądze i dofinansowywać TRPG?
Czekam BAZYL na odpowiedź. To jest źródło dochodów, które można przeznaczyć np na sklepik.
Bo w chwili obecnej nie ma takiej potrzeby.
Jak nie ma potrzeby gromadzenia funduszy to wywalić w diabły reklamy.
borg pisze:Powtarzam po raz trzeci: Prosze o podanie alternatywy - chętnie się zapoznamy!
np:
IPB
PunBB
vBulletin
SMF
Drupal
UNB

vBulletin i Invision Power Board nie są niestety darmowe. Jednak można się nad nimi poważnie zastanowić i zrobić zrzutę. Od razu uprzedzam pytanie. Tak, zrzucę się jak będzie trzeba.
PunBB mimo, że szybkie i małe to chyba i zbyt proste. Z tego co się orientuję, nie ma możliwości zrobienia subfor. Ale mogę sie mylić. Wiem, że jest sporo wtyczek rozszerzających możliwości tego silnika.
SMF, Drupal i Unclassified NewsBoard to są wg mnie rzeczy nad którymi, należy się poważnie zastanowić. Drupal np. zachęca do postawienia całego TRPG na nim, SMF jest szybkie i zwinne a UNB jest genialne ;)

Są jeszcze inne silniki (np: free4web, IdealBB, Phorum, QuickForum, txtBB, Webplus, YaBB, XennoBB, DeluxBB, MyBB ...) ale sie z nimi nie zetknąłem a nie chce mi się za nimi googlać.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

fds pisze:SMF, Drupal i Unclassified NewsBoard to są wg mnie rzeczy nad którymi, należy się poważnie zastanowić. Drupal np. zachęca do postawienia całego TRPG na nim, SMF jest szybkie i zwinne a UNB jest genialne ;)
UNB jest faktycznie najlepsze z nich (chociaż genialnym bym go nie nazwała). Kod ma przyzwoity i wygląda ok, a powiadomienia o nowych postach na jabbera to ciekawy pomysł (na pewno lepszy od powiadomienia na maila).
Tak więc jakby co, jestem za przetestowaniem UNB podczas czekania na phpbb3.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Zablokowany