Propozycja

Zablokowany
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Propozycja

Post autor: AC »

Eglarest pisze:powinny byc statsy XXXX użytkownikow bylo aktywnych w ostatnim tygodniu
Heimdall pisze:Moim zdaniem powinno się usuwać tych, którzy nie napisali co najmniej jednego posta, a zarejestrowali się najpóźniej rok temu. Wiem, że już kilka razy tem temat był na forum podejmowany, ale ja nie sądzę, aby ci, którzy nie byli aktywni przez rok, raptem zaczęli się udzielać.

Czy taka propozycja mogłaby wejść w życie? Ta pierwsza wydaję się prosta do zrealizowania. :wink:
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no właśnie popieram usunięcie użytkowników z zerowym bilansem na koncie.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ja popierałam, ale zmieniłam zadanie. A co z ludźmi, którzy się rejestrują, ale nie piszą postów, a tylko czytają sobie?
Dla przykładu: od ponad roku czytam sobie regularnie 4 newsgrupy na usenecie i odezwałam sie w sumie ze 3 razy na jednej z nich. Wprawdzie to nie forum, ale na forach też się tacy ludzie zdarzają.

Co do pierwszej propozycji AC, to borg stwierdził, że to jest możliwe do zrobienia. Ale jeszcze nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle to się pojawi.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

To można usunąć tylko tych, którzy nie napisali nic i nie rejestrowali się od ponad roku, a tych którzy napisali co najmniej jednego posta albo regularnie odwiedzają forum nic nie pisząc zostawić w spokoju.
...
liego
Majtek
Majtek
Posty: 136
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 17:04

Post autor: liego »

Ale to forum jest ogólnie dostępne i nie trzeba być zarajestrowanym by czytać posty. ale tych nie piszących i nie odwiedzających nas powinno się usunąc przynajmniej moim zdaniem.
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Narazie w planach mamy wyczyszczenie nieaktywnych userów, którzy nie okazywali oznak życia od 2004-2005. Reszta może jeszcze wrócić - tak jak pisał Perzyn, on wrócił po dwóch latach nieaktywności.
Co wyjdzie z czyszczenia, nie wiem. Ale jakby co, myślimy o tym.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

To mam nadzieję, że pierwsze oznaki zmian będą jak najszybciej (to z pokazaniem kto był w ostatnim tygodniu aktywny), ciekawe co z tego wyniknie :)
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no włąśnie niema sensu utrzymywac użytkownikow ze stanem =0 postow bo forum i tak jest ogolnie dostępne.

fajnie że da się zrobić pierwszą propozycję 3mamy qciuki by jak najszybciej zaczęła działać

wszystko ku chwale tawerny;)
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Zwłaszcza, że większość tych "userów" to spamboty. Wszystkie posty mają pokasowane, ale nadal zawalają miejsce w bazie danych o użytkownikach.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ja tam jestem przeciw usuwaniu użyszkodników ale za statsami.
.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Tevery Best pisze:Zwłaszcza, że większość tych "userów" to spamboty. Wszystkie posty mają pokasowane, ale nadal zawalają miejsce w bazie danych o użytkownikach.
Spambotów nie ma, usuwam wszystkie regularnie. Co parę dni robię przegląd i wywalam wszystkie boty jak leci.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Falka pisze:Spambotów nie ma, usuwam wszystkie regularnie. Co parę dni robię przegląd i wywalam wszystkie boty jak leci.
Oj nie wszystkie, nie wszytskie. Kilka cały czas panoszą się po forum :P
.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

To nie boty, to userzy, których zaraz zbanuję :P
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Dwie sprawy:

1. Niektórzy rejestrują się na forum, aby móc swobodnie komentować artykuły i newsy na stronie - taki komentarz nie zwiększa liczby postów, a dzięki rejestracji nie trzeba przepisywać tokena.

2. Jeśli jakiś użytkownik chce się zarejestrowac pod ksywką, która jest zajęta i nie posiada żadnych postów zgłasza to Adminom, któzy sprawdzaja delikwenta i ew. podejmują decyzję o oddaniu konta komuś nowemu.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ja pierwszego posta napisalem jakies pol roku po rejestracji :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Falka pisze:Narazie w planach mamy wyczyszczenie nieaktywnych userów, którzy nie okazywali oznak życia od 2004-2005. Reszta może jeszcze wrócić - tak jak pisał Perzyn, on wrócił po dwóch latach nieaktywności.
Co wyjdzie z czyszczenia, nie wiem. Ale jakby co, myślimy o tym.
Kurde, nie! Nie robie tego! Jak to zrobicie, to strace swoj wspanialy nr 300 uzyszkodnika forum :/

A tak na serio, to o ile porzadki jeszcze, to dorzucanie statystyk moim zdaniem jest bez sensu? Bo po co to komu?
Juz widze te tlumy ludzi, ktorzy beda co tydzien klikac na przycisk statystyki i sprawdzac, kto przez tydzien napisal najwiecej postow, ile userow bylo w ogole itd.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Jestem za porządkami, bo serio interesuje mnie to ile osób zostanie faktycznie na forum... Tygodniowe statystyki mnie nie interesują. Nie są nikomu do szczęścia potrzebne... Porządki natomiast się przydadzą (choć jak pan powyżej bedę żałować mojego numeru "użyszkodnika" - 1111 8) )
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zablokowany