Propozycja

fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Oj Michałku, to chyba późna pora bo czytanie ze zrozumieniem Ci szwankuje.

Nie stosujesz się do tego że dwa wpisy na CL oznaczają bana.
Perzyn:
- Sob Mar 17, 2007 21:26
- Sro Kwi 18, 2007 20:03
- Sob Kwi 28, 2007 08:33
Jednym wpisem sam sobie zasłużył bo się odezwał na CL ale fakt jest faktem. I żaden z tych wpisów się nie dublował. Kajtek dostał bana dopiero za 4 razem jak już Ciebie wkurzył. Poprzednie 3 wpisy nie doczekały sie tymczasowego bana.
Eglarestowi jak go drugi raz wpisałeś został wyczyszczony licznik postów. Czemu to a nie ban na kilka dni?
Somebody dostał bana bo Cię wkurzył tym, że jak sam to określiłeś, bawił się podpisem.
Średnio mi to wygląda na stosowanie się do zasad.

Sklepik to wizja przyszłości. W tej chwili to byłby niewypał. Nie ma służyć jak głównie mniemasz zarabianiu, lecz raczej dodatkowej promocji. Jeśli w przyszłości by się okazało, że przyniesie to jakiś zysk to proszę bardzo, tym lepiej dla TRPG. Opłata za działalność gospodarczą wynosi 100 złoty. kolejne 170 złoty musisz zapłacić jeśli chcesz być podatnikiem VAT ale to dla tak małych dochodów nie byłoby konieczne i raczej nie miałoby też sensu. Jeśli pracujesz dodatkowo oprócz tego (co pewnie za kilka miesięcy nastąpi) to musisz płacić miesięcznie za składkę na ubezpieczenie zdrowotne 170zł. Można jeszcze myśleć o zarejestrowaniu się jako organizacja non-profit. Wtedy są jakieś ulgi etc. I nie czepiaj się BAZYL że wszystko spada na Ciebie, ale sam tak zrobiłeś, że ludzie ze wszystkim się zwracają do Ciebie. Jak chce się rządzić despotycznie to niestety ale trzeba ponosić tego konsekwencje. Whitewolf i ISA to się sam zajmę nimi, już bym to dawno zrobił, ale wpierw muszę dokończyć parę spraw technicznych. Nie chcę iść do nich z pustymi rękoma. Craw zgłosił chęć pomocy i dobrze bo przyda mi się osoba mówiąca i pisząca lepiej po angielsku niż afrykański huzar.

O zmianie silnika strony i postawieniu forum i strony na jednym wspólnym mówiłem Ci już rok temu. O tym, że phpbb ssie marudziłem pewnie jeszcze wcześniej. Ludzie do pracy sie znajdą, ale musi być ku temu wola i chęć "władzy". A że wypadło na Ciebie to sam jesteś winien.

Co do pomysłu Ouz do bajerów to lepiej to przemilczeć :) Bajerom i mrugającym świństwom głośne NIE.

Uwierz mi BAZYL, że podnosimy te problemy nie z czystej złośliwości, ale z chęci pomocy i pragnienia rozwoju tawerny. Widać to nawet po tym, że nie tylko mówimy co zmienić, mamy pomysły rozwoju i zmian. To się chyba nazywa konstruktywna krytyka? Więc nie wyskakuj z demagogią, bo Ty ją uprawiasz wpasowując się w skórę niedocenianego, zharowanego jaszczura.

Nie chcesz zmienić silnika forum z phpbb na coś innego. Nie chcesz postawić strony i forum na wspólnym silniku. Pytanie czemu? Wynika to z czystego gadziego uporu?

PS: Ponawiam pytanie. Po co blogi pokazują się w wyszukiwarce, skoro nie można z niej na nie wejść?

PPS: A propos użytkowników bez postów. Pewnie nie widać na tawernie kiedy ostatni raz ktoś ją odwiedził, bo tego czyste phpbb (które ssie) nie umożliwia. Jeśli tak jest to kijowo. Użytkownikom którzy powiedzmy od 3 miesięcy nie odwiedzali TRPG można by wysłać mail'e z przypomnieniem. Część pewnie po prostu zapomniała o tawernie i to by umożliwiło ich powrót. Wiem bo w moim przypadku, na innym forum taka technika okazała się bardzo skuteczna. Normalnie o nim zapomniałem, więc po jakimś czasie dostałem maila, że mnie zapraszają, bla bla bla. Oczywiście na święta Bożego Narodzenia też dostałem życzenia od nich. A od tawerny dupa. Po co wywalać "zerowych" userów, jak chcą niektórzy, skoro lepiej im się przypomnieć, że tawerna nadal istnieje? A życzenia od administracji, z ładną laurką są miłym doświadczeniem i sprawiają wrażenie że administracja o Tobie pamięta. Tawerna nie pamięta o swych bezimiennych dzieciach i bękartach.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

fds pisze:Sklepik to wizja przyszłości. W tej chwili to byłby niewypał. Nie ma służyć jak głównie mniemasz zarabianiu, lecz raczej dodatkowej promocji. Jeśli w przyszłości by się okazało, że przyniesie to jakiś zysk to proszę bardzo, tym lepiej dla TRPG. Opłata za działalność gospodarczą wynosi 100 złoty. kolejne 170 złoty musisz zapłacić jeśli chcesz być podatnikiem VAT ale to dla tak małych dochodów nie byłoby konieczne i raczej nie miałoby też sensu. Jeśli pracujesz dodatkowo oprócz tego (co pewnie za kilka miesięcy nastąpi) to musisz płacić miesięcznie za składkę na ubezpieczenie zdrowotne 170zł. Można jeszcze myśleć o zarejestrowaniu się jako organizacja non-profit. Wtedy są jakieś ulgi etc.
To ja się wypowiem, bo sie orientuje :)

BAZYL napisał 270 zł za rejestracje firmy, a Ty napisałeś 100+170 - ale, że se można odpóścić 170 za VAT. To spróbój wystawiać komukolwiek zamiast faktur VAT zwykłe rachunki, zobaczysz - jaką reakcję otrzymasz przyjazną. Płacenie samego ubezpieczenia zdrowotnego - fajna rzecz - tylko, jak się nie pracuje trza płacić coś koło 750zł ZUSu, lepiej wziąć zniżke na start firmy - dwa lata po 250 zł (bo sie nagle można obudzić bez pracy i z podatkiem 750zł do zapłacenia). Rejestracja stowarzyszenia nie kosztuje nic, ale trwa około pół roku (sąd) i wymaga zebrania 20 (jak pamiętam, ale liczba na pewno koło tego) członków. Tylko uwaga - rejestracja działalności gospodarczej stowarzyszenia to 1000 zł (sądowa). Dodatkowo - stowarzyszenie musi prowadzić pełną księgowość (firma może uproszczoną) - tej nie da się samemu prowadzić, a że jest skomplikowana na poziomie spólki akcyjnej, to księgowa sporo se łyknie za nią. Zapomniałbym dodać - działalność gospodarcza - tylko w celach statutowych - czyli moglibyśmy tylko Tawerne sprzedawać (itp).
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Tak!
(krzyki, oklaski)
Fds na prezydenta!
(Wiwaty, krzyki)

Juz nie moge doczekac sie zapowiadanych reform. Oby nie skończyło sie na obietnicach, jak to ma w zwyczaju nasz rząd ;)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

fds pisze:Oj Michałku, to chyba późna pora bo czytanie ze zrozumieniem Ci szwankuje.
Czytanie ze zrozumieniem czy rozumienie tego co się pisze? Bo to oczywiście nie są Twoje słowa:
fds pisze:Znam osoby które mają tych wpisów [na CL - dop. BAZYL] np 4 pod rząd i nic. Z kolei niektórych banujesz na stałe ze znanych jedynie sobie powodów.
Normalnie jak w sejmie...
Nie stosujesz się do tego że dwa wpisy na CL oznaczają bana.
Bo nie zawsze ban jest najlepszym wyjściem, bo czasami między wpisami na CL mija dużo czasu, Bo czasami reprymenda na CL osiąga taki sam skutek jak ban. A poza tym staram się pogadać z osobami winnymi zanim ich zbanuję. Ban jest zawsze ostatecznością.
Eglarestowi jak go drugi raz wpisałeś został wyczyszczony licznik postów. Czemu to a nie ban na kilka dni?
Po drugim wpisie Elgarest nadal miał normalnie swój licznik. W miedzyczasie rozmawialiśmy dwukrotnie na GG i został przeze mnie ostrzeżony czym się to może skończyć. Że nastąpiło to następnego dnia - to inna sprawa.
Somebody dostał bana bo Cię wkurzył tym, że jak sam to określiłeś, bawił się podpisem.
Miał wielki i drażniący podpis, zgłaszali mi to użytkownicy. Prosiłem go o zmianę gdy to nie poskutkowało - sam mu zmieniłem. Potem obydwoje robiliśmy to jeszcze kilka razy - aż wreszcie został ukarany w inny sposób - zwykle do bana dołaczam PW, w której piszę na jak długo on jest i dlaczego.
Średnio mi to wygląda na stosowanie się do zasad.
Zasady są po to, żeby przy ich pomocy utrzymywać porządek. Ale nie są jedynymi instrumentami ku temu.

Doceń, że Ci się tłumaczę, choć nie muszę tego robić. Więcej nie będę się wypowiadał na ten temat. Jeśli ktoś czuje sie skrzywdzony moją decyzją to zapraszam do prywatnej rozmowy.
Uwierz mi BAZYL, że podnosimy te problemy nie z czystej złośliwości, ale z chęci pomocy i pragnienia rozwoju tawerny.
Dlatego na to odpowiadam.
Widać to nawet po tym, że nie tylko mówimy co zmienić, mamy pomysły rozwoju i zmian. To się chyba nazywa konstruktywna krytyka?
Zabrakło odpowiedzi na pytanie "jak" i deklaracji co Ty możesz zrobić poza pisaniem na forum tekstów propagandowych :P
Nie chcesz zmienić silnika forum z phpbb na coś innego. Nie chcesz postawić strony i forum na wspólnym silniku. Pytanie czemu? Wynika to z czystego gadziego uporu?
Wynika to z konieczności przebudowy całej strony, ręcznego kopiowania zawartości strony (i pewnie forum też). A poza tym rzecz z dostępnością dobrych systemów, które to oferują...
PS: Ponawiam pytanie. Po co blogi pokazują się w wyszukiwarce, skoro nie można z niej na nie wejść?
Ponawiam odpowiedź: to jest wynik tego, że strona i forum jest na jednym silniku - o co postulujesz. Dlaczego nie chcemy aby podgląd był możliwy z poziomu forum - też już pisałem.
PPS: A propos użytkowników bez postów. Pewnie nie widać na tawernie kiedy ostatni raz ktoś ją odwiedził, bo tego czyste phpbb (które ssie) nie umożliwia.
http://www.tawerna.rpg.pl/blog/fds -

Data rejestracji: 13.11.2005 16:55
Ostatnia wizyta: 11.05.2007 02:08
Ostatni wpis w blogu: 02.04.2007 22:44


Możesz sprawdzić - każdy użytkownik ma coś takiego.
Użytkownikom którzy powiedzmy od 3 miesięcy nie odwiedzali TRPG można by wysłać mail'e z przypomnieniem.
Dla mnie to jest spam - a dla Ciebie trzy takie (spamowate) wiadomości to juz problem. Inna sprawa, ze wiele adresów z bazy jest nieaktywnych/zablokowanych ilością majli itp.
Oczywiście na święta Bożego Narodzenia też dostałem życzenia od nich. A od tawerny d*pa.
Nie wszyscy obchodzą święta, a życzenia i tak zawsze pojawiają się na forum w temacie z życzeniami.
Tawerna nie pamięta o swych bezimiennych dzieciach i bękartach.
Skoro te dzieci nie pamiętają o Tawernie... :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W odpowiedzi na Wasze lamenty na forum pojawia się lista wszystkich użytkowników, którzy gościli na forum w ciągu ostatnich 48 godzin. Dlaczego tylko 48? Bo trochę tego dużo - nie wyobrażam sobie większej ilości... Ale i tak nie rozumiem czemu ma to służyć :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

Ja dodam od siebie, że jak mi tylko powiecie co można by sprzedawać w Sklepiku TRPG - to od razu taki zrobie - na kase łasy jestem, prawie tak jak ten komerciusz BAZYL :D
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ja tak tylko napomknę, odnośnie prowadzenia księgowości, że w redakcji macie dyplomowaną (podwójnie, raz z wyróżnieniem) księgową... Tyle że nie orientuję się, na ile polska księgowość się różni od brytyjskiej, więc pewnie i tak się nie przydam... ;)

Opcji pokazywania ostatnio zarejestrowanych userów nie lubię, za dużo tego... Da się zmniejszyć z 48 do 24h? Albo wywalić całkiem i wrzucić w profil datę ostatnich odwiedzin. O, i jeszcze byłoby fajnie, gdyby w spisie userów forum były te daty -- wtedy możnaby sobie ładnie ich posortować i wiadomo by było, komu głowę zawracać przypominajkami o forum i kogo wywalać za brak odpowiedzi i nieaktywność dłuższą niż dwa lata...

I jeszcze jedno. W którymś z offotpicowych wątków
Nadir pisze:ja rozumiem, że na offtopie powinno wyłączyć się licznik postów, ale dlaczego w rekrutacji i sesjach? Przecież wiele osób właśnie tam pisze najwięcej i pod żadnym względem nie jest to spamem, bo po prostu uczestniczy się w grze. Więc albo całkiem zlikwidować licznik postów i rangę uzależnić od np. długości przebywania na tawernie, albo ukryć go, albo niech admini sami jakoś ustalają rangę "za zasługi" ew. zrobić tak, żeby każdy sam mógł sobie rangę nadać
Tak to tutaj wklejam, bo w końcu tu jest dyskusja o zmianach, a w offtopie pewnie zniknie to bez śladu.

Wyłączenie licznika postów w OT, i tylko w OT, uważam za świetny pomysł. Również uzależnienie rangi od długości przebywania na forum jest ciekawym rozwiązaniem.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Jeżeli można sie wtrącić
Uzależnienie rangi od czasu jest troche niesprawiedliwe, bo ktos przez rok moze napisać 20 postów, a ktos przez miesiac 100 sensownych... Jak dla mnie obecna forma sprawdza się.

A co do wyłączenia w OT licznika to nie jestem pewien. W końcu tam sie najwięcej dyskusji prowadzi, i nie koniecznie bezsensownych.

Dlaczego w ogóle kombinowac z licznikiem ;) Obecnie wszystko jest OK i nikt sie nie skarży...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

O ludzie... jak zobaczyłem nową ramkę z użytkownikami obecnymi w ciągu ostatnich 48 h, pomuliła mi się początkowo z ilością obecnych aktualnie. Wyobraźcie sobie moją minę :lol: . Szokujące...
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

OMG! Cóż to za monstrum się na dole jawi?:) Zdecydowanie popieram pomysł zmniejszenia tego do 24h, albo nawet jak napomkniała Falka- zlikwidować a do profilu dodać informację o ostatnim zalogowaniu, co zwiększyło by czytelność i ułatwiło "przypomnienia".

Alucard- z licznikiem jest pewien problem i nazywa się on spam ;)

Można by zrobić mix ilość postów+czas przebywania na forum, ew. uwzlędniać ostatnie logowanie- ci co zrezygnowali powinni mieć obniżoną rangę.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Za spam mozna trafic na Czarna listę, dostac bana albo stracic kilkaset postów na liczniku- Mysle, że Admin sobie z tym radzi

A dal WIĘKSZOŚCI którzy nie spamują licznik jest obiektywny
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Alucard 666 pisze:Dlaczego w ogóle kombinowac z licznikiem ;) Obecnie wszystko jest OK i nikt sie nie skarży...
Skarży się skarży, nawet kilka osób Alucard ^^
A co do wyłączenia w OT licznika to nie jestem pewien. W końcu tam sie najwięcej dyskusji prowadzi, i nie koniecznie bezsensownych.
I nie rozumiem w czym problem. Co z tego że będziesz miał na liczniku mało postów. Przecież liczy się ich jakość a nie ilość. _-_"
Zresztą jestem osobiscie za całkowitą likwidacją licznika. Nikt bowiem mi nie podał póki co przekonywujących dowodów że przydaje się on na coś innygo niz tylko "mam 400 postów, a on pięć tysięc - muszę troche pospamować zeby być najlepszy". Osobiście jest to wg mnie absolutnie prymitywny powód. Zaś to co napisał Eglarest o tym że nowi userzy kierują się o radę do tych z dużą ilością postów - no bez kompromitacji. Od tego jest PD. Zresztą, nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją :P Jedynym userem do którego z racji swej rangi powinien kierować się (i tylko do niego się kieruje) jest admin/modek. To jest akurat normalne :P

A dla spamerów by mogli gadać absolutnie od rzeczy (bo pisanie kretyńskich postów i na Offtopicu jest świadectwem o prymitywizmie danej osoby) polecam utworzyć shoutbox, zgodnie z propozycją Ouzaru :P

A co do tej bytności od 48h: pochwalam ze admini próbują coś nowego dodać ale ten pomysł jest akurat kompletnie nietrafiony. Po prostu zbyt wiele osób się tu przewija.

Mogę sie za to spokojnie dołączyć do prośby by w sesjach nei wyłączać licznika. Mam co prawda gdzieś ile dana osoba ma postów ale wiem też że w PBFie pisze się sensownie. Oczywiście w razie zmiany sesji w libacje spamerską (tak jak to jest czesto u Kajtka Raulina) to receptę mam prostą: CL, w poważniejsztch wypadkach - ban.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

BAZYL pisze:
fds pisze:Znam osoby które mają tych wpisów [na CL - dop. BAZYL] np 4 pod rząd i nic. Z kolei niektórych banujesz na stałe ze znanych jedynie sobie powodów.
Normalnie jak w sejmie...
Dobra pomyliłem się w liczeniu. Pisałem z pamięci, a jak wiadomo już tym co mnie znają, ona mi czasem szwankuje.

BAZYL czy mógłbyś się nie czepiać pierdół, za to odpowiadać na całe posty a nie na wybrane zagadnienia?
BAZYL pisze:Doceń, że Ci się tłumaczę, choć nie muszę tego robić. Więcej nie będę się wypowiadał na ten temat. Jeśli ktoś czuje sie skrzywdzony moją decyzją to zapraszam do prywatnej rozmowy.
Doceniam, część spraw się wyjaśniła i już nie będę do nich wracać.
BAZYL pisze:Zabrakło odpowiedzi na pytanie "jak" i deklaracji co Ty możesz zrobić poza pisaniem na forum tekstów propagandowych
Dobrze pisałem, że Ci szwankuje czytanie ze zrozumieniem. Napisałem czym się zajmę jeśli będę mieć do tego sprzyjające warunki. Takie sprzyjające warunki to np. strona która nie wygląda jak porządna amatorska robota, ale profesjonalnie (dlatego też czepiałem się tych błędów z walidatora np).

To że jednak można zobaczyć kiedy ktoś ostatni raz odwiedził tawernę to super :) Nie zauważyłem wcześniej i zwracam honor. Nadto zgadzam sie z falką
FLK pisze:wywalić całkiem i wrzucić w profil datę ostatnich odwiedzin. O, i jeszcze byłoby fajnie, gdyby w spisie userów forum były te daty -- wtedy możnaby sobie ładnie ich posortować i wiadomo by było, komu głowę zawracać przypominajkami o forum i kogo wywalać za brak odpowiedzi i nieaktywność dłuższą niż dwa lata...
Asortyment sklepiku cały czas jest w fazie planowania. Wpierw jednak trzeba mieć większy rynek zbytu, a do tego potrzebny jest szybszy rozwój tawerny.

Kolejna sprawa (też a propos Twoich rządów na tawernie) to sprawa przyznawania uprawnień moderatorskich. To jak się zachowuje moderator wpływa na odbiór całej tawerny. Jest to de facto osoba ciesząca się pewnym zaufaniem u administracji. Dla osoby nowej na forum administrator(ka) i moderator(ka) to osoby, do których można się zgłosić o pomoc, radę etc. Są to osoby cieszące się pewnym zaufaniem społecznym. Moderowanie to nie jedynie przywilej władzy nad postami, ale także odpowiedzialność. W końcu na pierwszej linii pomiędzy administracją a użytkownikiem stoi właśnie moderator. Odpowiada on po części za to jak postrzegana jest cała tawerna. Dziwi mnie czemu osoba, po miesięcznym wygnaniu, zostaje natychmiast przywrócona do wszelkich łask. Dlaczego nie dostanie okresu przejściowego?. Na przykład:
- po długoterminowym banie osoba taka powinna, dostać okres przejściowy powiedzmy 2 tygodnie, żeby sprawdzić czy się zachowuje już zgodnie z wolą administracji,
- następnie, przez okres powiedzmy miesiąca dana osoba dostaje warunkowe moderatorstwo, administracja patrzy uważnie, czy nie ma żadnych "odchyłów".
Takie podejście dla mnie by było logiczne i zdroworozsądkowe. Moderator to ktoś więcej niż zwykły użytkownik, ponieważ z godności mianowanej funkcji jest reprezentantem całej tawerny. I chodzi mi nie tylko o jego zachowanie jako moderatora danego działu, ale także zachowanie jako użytkownika. Od moderatora należy więcej wymagać niż od usera. Żeby nie było, że się wywyższam. Jeśli administracja uzna, że jestem niegodzien, ze względu na swoje zachowanie, piastowania stanowiska moderatora, to powinna mi je odebrać. W końcu to administracja dba o wizerunek tawerny i powinna tego wizerunku pilnować.
BAZYL pisze:Wynika to z konieczności przebudowy całej strony, ręcznego kopiowania zawartości strony (i pewnie forum też).
Czyli jednak z gadziego uporu :) BAZYL, nikt nie wymaga, żebyś rzucił wszystko i zajął się przebudową. Jednak pragniemy Cię uświadomić, że przebudowa jest konieczna. Trzeba zacząć się przygotowywać, już może coś zaplanować etc. Uszczęśliwiłbyś wszystkich pisząc coś w tym stylu: "Dobrze, w takim wypadku planujemy modernizację tawernę. Pod koniec czerwca będziemy już mieć więcej czasu na to, wtedy być może też rozpoczniemy odpowiednie kroki w tym celu. Pierwsze wyniki wstępnie pewnie będą za jakieś 4 może 5 miesięcy. Za pół roku na 90% tawerna będzie już przynajmniej w większości zmodernizowana."
Oczywiście to tylko przykładowe daty. Jednak jak na razie mówisz tylko: "Za dużo na to trzeba roboty, ja i tak jestem zapracowany, więc nie planujemy żadnych niekosmetycznych modyfikacji".
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Co prawda ja nie lubię słowa "zajebiste", ale:

139 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 48 godzin: <<<<< to jest zajebiste :D

Teraz widać ilu nas jest :wink: Dziękuję :) Choć o statystyki o których chyba Falka wspomniała też by były. No ale zawsze do przodu. Tak trzymać.
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

AC pisze:Co prawda ja nie lubię słowa "za***iste", ale:

139 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 48 godzin: <<<<< to jest za***iste :D

Teraz widać ilu nas jest :wink: Dziękuję :) Choć o statystyki o których chyba Falka wspomniała też by były. No ale zawsze do przodu. Tak trzymać.
Zauważ, że nie pokazuje użytkowników ukrytych na forum. Tak więc jest ich jeszcze trochę więcej. Część z nich to też nowi userzy, którzy pewnie nigdy się już tu nie pojawią.

[Teraz jest 9-10 ukrytych osób (nie moge sie doliczyć) - dop. FLK o 20:42]
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

fds pisze:Dziwi mnie czemu osoba, po miesięcznym wygnaniu, zostaje natychmiast przywrócona do wszelkich łask. Dlaczego nie dostanie okresu przejściowego?
Jako że ja tą osobę odbanowałam, to się wypowiem na ten temat (żeby nie było, że co złego, to tylko BAZ). Owszem, przyznaję, że oddanie moderatorstwa w parę minut po odbanowaniu nie jest dobrym pomysłem, nawet jeśli ta osoba moderuje tylko jedno małe podforum.Usprawiedliwiać się nie będę (bo to, że miałam wyjątkowo dobry humor nie jest usprawiedliwieniem), za podpisuję się pod tym, co napisał fds o moderatorach.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

Moze mi ktos zarzuci ze ten post tutaj nie pasuje ale wydaje mi sie ze skoro tu poruszane sa propozycje zmian na forum....Chodzi mi o urodziny... Jakos dziwnie czulbym sie piszac ze mam urodziny ale w sumie przykro jest siedziec na forum ze swiadomoscia ze sie ma urodzinki i nikt nawet nie wie.. Proponuje dodac w profilu miejsce na date urodzin i kiedy ten dzien nastapi zeby przy avatarze pojawial sie jakis symbol... Np. torcik (heh... to samo napisalem juz w innym temacie)... Chcialbym znac zdanie innych na ten temat...
Zablokowany