Zmiana rangi

Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Heimdall pisze:BTW. Ciekawe od ilu jest to coś po bosmanie, bo skoro zaczyna się od 1500, a kok jest "tylko" przez 600 postów, to powienien kończyć sie gdzieś na 2500, a nie kończy się :P .
Zapewniam, że ilość postów na rangę układałem specjalnie w taki sposób, żeby nie dało się szacować...

I prosze nie spamować wiecej w tym temacie.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

IMHO Bosman jest ostatni. Popatrzcie sobie na ilość kufli prz bosmanie a potem popatrzcie ile mają ich redaktorzy. Różnią się tylko pianką :P Więc raczej żaden forumowicz nie bedzie się mógł napić z tylu kufli co Tawerniacy.
.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Mylisz się, Deepie, bosman ma 3,5 kufla, a Tawerniak ma aż 5, więc musi być coś, co chociaż dopełnia ten czwarty kufel, a może jest i coś, co nadpija piąty. No, odkrycie tego trochę czasu nam zajmie :wink: .
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

O żesz ty! Rzeczywiście Tawerniacy mają 5! No to trzeba czekać aż Kloner wróci :D
.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Nie czekajmy na Klonera, weźmy sprawę w swoje ręce :wink: . Ja tam przyąłem wyzwanie BAZYLa, a że jestem uparty to nie odpuszczę, chyba że jakas siła wyższa mi w tym przeszkodzi ;) .
...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Zmiana rangi

Post autor: AC »

http://www.tawerna.rpg.pl/forum/memberl ... sd=d&mode=

jak to nie działa to kliknijcie na segreguj według rangi. Czemu między rangami Tawerniacy są rangi "zbanowany"? Nie wiedziałem gdzie to umieścić, ale zdaję się nikt przede mną tego nie zauważył...
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Zmiana rangi

Post autor: Heimdall »

No to mamy sposób na zdobycie rangi tak samo ważnej jak Tawerniak ;).

A tak na serio to zbanowani powinny być chyba na samymym dobe, poniżej Szczurów Lądowych i tych, którzy nie mają żadnej rangi.
...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Zmiana rangi

Post autor: BAZYL »

Te rangi były segregowane alfabetycznie, gdybyście mieli problemy z zauważeniem tego niuansu...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Zmiana rangi

Post autor: Kloner »

Hehe, długo się nie naczekacie na mnie :) Lada tydzień powróce, a wtedy... drżyjcie wszelkie narody :)

Swoją drogą chętnie dowiedział bym się jakie są inne rangii.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Zmiana rangi

Post autor: Eglarest »

Hmm... Dopiero do bosmana doszliście? Słaaaabizna
sam BAZYLu prowokujesz potem masz pretensje :P ale skoro chcesz :)
Mi najwięcej jednego dnia udało się napisać około 30 postów prawie wcale nie spamując
no mi cos około 200, a 30 to standart na dzien powinien byc :P
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Zmiana rangi

Post autor: Heimdall »

Eglarest pisze:no mi cos około 200, a 30 to standart na dzien powinien byc :P
Napisałem nie spamując :D. Ja przynajmniej jestem aktywny cały czas, a nie przychodzę sobie raz na miesiąc, przez tydzień pospamuję i znowu idę.

Hmmm, ciekawe jaka ranga jest po Bosmanie, to zaprawdę bardzo interesujące :P.
...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Zmiana rangi

Post autor: Eglarest »

Heim JA nie spamuję i aktywny też jestem cały czas:P ewentualnie są dni gdy moja aktywność jest bardziej wzmorzona

A oile wiem to w gronie spamerow forum wymienia się przewaznie Ciebie zaraz za Klonerem i Force :P:P

zaczynam się zastanawiać czy wogole co kolwiek jest po tym bosmanie czy tylko BAZYL nas tak podpuszcza :P
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Re: Zmiana rangi

Post autor: Remik »

Eglarest pisze:zaczynam się zastanawiać czy wogole co kolwiek jest po tym bosmanie czy tylko BAZYL nas tak podpuszcza :P
Podejrzewam, że po bosmanie będzie kapitan, potem pewnie admirał a nastepnie to już chyba tylko CZYSTE ZŁO :twisted:
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Zmiana rangi

Post autor: Azrael »

Stary temat, ale po bosmanie jest chorąży :P
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiana rangi

Post autor: komodor »

A ja jestem ciekaw innej rzeczy- skąd to się wzięło, że na forum o fantastyce drabinka wygląda tak, jak byśmy byli na jakimś forum o marynarce. Czy nie lepiej by było, aby rangi ktoś zmienił na jakieś bardziej fantastyczne(czyli w stylu gnoma, elfa, czy wyżej wymienionego arcymaga)? Wiem że spory bajzel mógłby powstać na początku, jednak w perspektywie dalszego czasu na pewno by się opłacał(wszak to jedna z pierwszych rzeczy na które zwraca większość osób które tu pierwszy raz przychodzą uwagę).
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Zmiana rangi

Post autor: Heimdall »

Może dlatego, że do tawerny najczęściej wstępują marynarze. A drabinka fantastyczna, w których rangi są ułożone w takiej kolejności, w jakiej admin darzy sympatią poszczgólne rasy moim zdaniem jest zbyt oklepana. Bo już taką na wielu forach widziałem, a takiej jaka jest tutaj - nie. Poza tym jak ja przyszedłem na forum to mi się bardzo podobała, bo była właśnie niestandardowa.
...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Zmiana rangi

Post autor: Craw »

Mnie sie bardzo podobaja obecne rangi i nie widze sensu ich zmieniac.
Zablokowany