Edycja ?

Zablokowany
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Edycja ?

Post autor: wiki-yu »

mam pytanie -> czemu w niektórych (a może wszystkich) kawałkach fora nie można edytować swoich postów ? np mam tak w KGFie i dziwi mnie to bo chciałem wstawić troche interpunkcji do posta wysłanego a tu Z-O-N-K mi sie zrobił - brak odpowiedniego przycisku :(
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wyłączyliśmy edycję postów ze względu na to, ze funkcja "PODGLĄD" nie jest uzywana... Po prostu jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich bajerków zamontowanych na stronie i chcemy, aby inni (użytkownicy) także je podziwiali...

8) :lol: 8)
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

jak tak to ja chcę używać "bajerku" o nazwie "EDYCJA" :!::!::!:
a i nie wiem czy wiesz ale chyba wszystkich literówek nie wyłapie się nawet w podglądzie :twisted: tak więc uważam iż edycja jest jedną z bardziej przydatnych opcji na forum.

a i muszę ci powiedzieć że "podglądu" nie używa chyba nikt bo jest to normalnie niepotrzebne, bo... po co ?
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ja używam podglądu :D - bo jest fajny :) ( i bo mogę sprawdzić czy mi znacznik koloru zadziałał :wink: ). A uniemożliwienie edycji ma też swoje zalety: nie będzie można robić przekrętów w dyskusjach ("usuwanie dowodów" własnych pomyłek i\lub przewinień :wink: ) i sprawia, że ludzie przed wysłaniem postu będą musieli przynajmniej raz (a najlepiej co najmniej dwa razy :wink: ) go przemyśleć, sprawdzić itp.
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

dobrze ale są miejsca jak KGF->DMG i tutaj może się zdarzyć że ktoś poda przedmiot np. broń ze statystykami ale wywiąże się dyskusja na ten temat że broń jak na tą cene jest za mocna/słaba i twórca chce ją poprawić aby nie było błędów a tu co ? brak możliwości edycji więc umieści ją w nowym poście ale jak ktoś nowy wejdzie to będzie czytał tylko pomysły a więc włącznie z tym błędnym ale nie przeczyta pewnie rozmów o /tyłku marynie/ więc nie dowie się że pomysł jest zły. tak więc proponuję możliwość edycji chociaż w tematach w których podaje się przykłądy jak np. DMG czy też w dziale Rekrutacja. bo tam MG chyba nie będzie dodawał na końcu tematu postów (po rozmowach ogólnych o sesji) o jakiś ważnych sprawach tylko chciałby aby pierwszy post był takim postem organizacyjnym.
także NIECH ŻYJE BRAK EDYCJI :!:
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

No przecież jest możliwośc edycji... Zobacz jak Ci pieknie zedytowałem posta :twisted: :twisted: :twisted:

Jeżeli ktoś będzie potrzebował coś zmienić - w przykładach takich jak mówisz, to zgłosi sie do Moderatora, ew. Admina i wszystko będzie jak trzeba...
A przynajmniej nie bedzie postów w któych są od poczatku do końca są same kropki... (pozdrawiam autora) ...bo ktoś nie doczytał i sie pomylił, a potem sobie edytował...

:twisted: :twisted: :twisted:
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

Ej bez głupiego edytowania proszę ty ty ty ZLY humanoidzie ty
a teraz tak
otóż to że jakiś <cenzura> człowiek jest trochę <cenzura> to nie znaczy że inni też są tacy i trzeba karać wszystkich za pojedyńczy wybryk jednego <cenzura>

a i od czego są moderatorzy ? chyba ich zadaniem jest wyłapywać takich ludzi i takie posty i wysyłać je do kraniny wiecznych postów (znaczy wywalić do kosza i zapomnieć o nich)
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ole owy dźentelmen niczego takiego nie zrobił za co nalezałoby go karać - niedoczytał - cóz zdarza sie - problem pojawia sie taki, ze jesli już zdążył coś edytować to nie ma jak tego odzyskac, bo załadowanie kopii forum mija sie z celem...

Możliwość edycji jest, chociaz nie bezposrednia. I na razie tak zostanie. To przynajmniej wymusi uwagę podczas czytania i pisania na forum...
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

a po co to przywracać ? nie łatwiej było by albo pozostawić kropki i na końcu dać dopisek admina/modera "tu była treść posta usunięta przez użytkownika ... co było bardzo BE z jego strony"
albo usunąć tą rozmowę całą skoro nie pozostał post - twórca tematu :?:
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Chyba ta nierówna walka mija się z celem...

Jak znajdziesz jakieś argumenty na poparcie swoich racji to z przyjemnością je obalę - ale to muszą być ARGUMENTY - a nie propozycje radzenia sobie z zaginionymi postami ;]
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

BAZYL pisze:Jeżeli ktoś będzie potrzebował coś zmienić - w przykładach takich jak mówisz, to zgłosi sie do Moderatora, ew. Admina i wszystko będzie jak trzeba...
PS: a po co truć dupę adminowi, jak można samemu?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Może i jesteś okrutny - ja za to jestem zły
:twisted: :twisted: :twisted:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Piszę to niejako w odpowiedzi na bunt załogi.

Tylko - wybaczcie - co to za bunt gdy buntuje sie dwuch marynarzy, majtek i pomywacz... :lol:

Wolne żarty!

Ale jeżeli ktoś ma jakiś konkretny argument na poparcie prośby o przywrócenie edycji to z chęcią sie z nim zapoznam - ale nie zakąłdajcie nowych tematów - zwłaszcza dublujących ten!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany