Nie mogę się zarejestrować

Zablokowany
Gość

Nie mogę się zarejestrować

Post autor: Gość »

A więc tak klikam rejestracja mam powyżej 13 lat i się zgadzam,wypełniam wszystkie niezbędne dane klikam wyślij,nie dostaję żadnego maila tylko mi hasło usuwa(one są idealnie takie same nawet z wordpada kopiowałem)
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

a na górze pojawił się czarny pasek? Spróbuj przeciąnąc myszką po nim (jakbyś zaznaczał tekst) wtedy ujawni się napis, który jest czarną czcionką na czarnym tle, informujący cię, co zrobiłeś źle. Pozdro.
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Gość

sss

Post autor: Gość »

co to jest kod potwierdzający?kombinowałem z hasłem,nic nie daje
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Musisz wejść na swoją skrzynkę, i kliknąć link aktywacyjny.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Gość

sss

Post autor: Gość »

nie dostaję tego maila(podałem moje konto,na które wszedłem)
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

heh, z tego co pamiętam, to były już takie kłopoty na tym forum. Trzeba poczekać na moderatra, lub admina, oni napewno ci jakoś pomogą.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Gość

sss

Post autor: Gość »

jeśli ktoś z was był na tyle życzliwy,mógłby napisać mu pw,pm czy jak to tu się nazywa?
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Moderator niewiele pomoże, niestety.

Napisz na PW do borga lub BAZYLa, ew. zagadaj któregoś na gg (nry podane w profilu) i napisz pod jaką ksywką chcesz się zarejestrować, na jakiego maila chcesz kod aktywujący... Po prostu opisz dokładnie całą sytuację.

Niestety nikt za Ciebie nie może do nich napisać, bo to by niewiele pomogło: nie znamy konkretów (ani maila, na który ma przyjść kod, ani Twjego loginu, zupełnie nic).

Namiary na obu adminów znajdziesz w Użytkownikach, są na samym początku listy.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Napisz, zagadnij - już na samym poczatku dostaniesz ode mnie bana za zakładanie topiku o takim samym tytule (i problemie) jak topik niżej! :twisted:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany