Zmiana rangi

Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Zmiana rangi

Post autor: Nekonushi »

Sihamaah pisze:Może tak więziennie?

Kot
Łotrzyk
Złodziej
Bandzior
Członek gangu
Członek Rodziny

Jakoś tak?
Obraziłem się :wink:

Ja jednak skłaniałbym się ku trzem stronom:

a) Te rangi rzeczywiście są uniwersalne i choć nie lubię klimatów marynarskich, to przynajmniej te rangi mają jakikolwiek klimat
b) Z drugiej strony Tawerna to już bardziej fantasy - ja bym się skłaniał ku temu, co napisał Azrael (po drobnych przeróbkach)
c)... Ale tak w sumie to mnie tam rybka ważne są te kufle pod nazwą, przynajmniej wiadomo, który to stopień :thumright:
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Zmiana rangi

Post autor: Craw »

Tak po prawdzie, to chyba nie macie sie juz czego czepiac na forum, wiec czepiacie sie rang.

Dajcie sobie siana.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Zmiana rangi

Post autor: kajtek Raulin »

Może tak więziennie?

Kot
Łotrzyk
Złodziej
Bandzior
Członek gangu
Członek Rodziny
Nikt
Śmiec
Żebrak
Meliniarz
Pracownik
Obywatel
Uczeń Czeladnika
Czeladnik
Kupiec
Bogacz
Rycerz
Szlachcic
Lord
Baron
Hrabia
Król
Przybłęda
Przechodzień
Kupiec
Podróżnik
Tropiciel
Obieżyświat
Czytając to mam niezły ubaw :smile:

Uwaga! Cytat z Wiki:
Tawerna (wł. taverna, łac. taberna) - słowo to w podanych językach oznacza tyle, co: ubogie mieszkanie, uboga karczma, szopa. Określenie to na przestrzeni lat przyjęło znaczenie odnoszące się do ubogiej karczmy portowej, przeznaczonej głównie dla rybaków i żeglarzy. Swoje pochodzenie wraz z nazwą wywodzi z krajów płd. Europy położonych nad Morzem Śródziemnym, zwłaszcza z Włoch.

Wyraz ten zapożyczony z języka włoskiego w języku polskim oznacza portową restaurację lub bar, których charakter oraz menu skierowane są głównie w stronę żeglarzy i rybaków, a nie turystów. Taki też mają charakter, atmosferę i wystrój, kojarzące się jednoznacznie z żeglarstwem.
Podkreślenia moje.
Nie chce być drowem,lordem,hrabią,nikim,czeladnikiem czy czymś tam innym.
Niech zostanie tak jak jest...
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Zmiana rangi

Post autor: Keyhell »

Niektórzy nie chcą być marynarzami :smile: . Ci którzy wolą zostawić to co jest są poprostu tradycjonalistami. Nie mówię, że jest złe, ale takie jakieś... Nie pasuje mi do klimatu tawerny.rpg. Jakbym miał dopasować obrazek do naszego forum wyglądałby on tak:
http://pcmedia.gamespy.com/pc/image/30t ... 972100.jpg
A nie tak:
http://www.coroner.pl/img/miedzyzdroje/pub.jpg
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Zmiana rangi

Post autor: Phoven »

Bożż... po jakiego wuja ten cały spam o zmianach rang?

Keyhell - Mam głęboko gdzieś jaki Ty byś dopasował obrazek, Azrael - walą mnie Twoje szkice, n-ty młody reformator - nie obchodzi mnie to.
Och, głosy oburzenia? Że ja sam nie mam prawa wam kazać co macie robic a czego nie? Tylko, że wy nie macie prawa spamować w tym przeklętym temacie jeżeli większość userów jest przeciwna zmianom rangi. Jeśli zachowały się wam choć resztki pomyślunku to piszecie tutaj tylko po to żeby ponabijać posty, jeśli nie - odbiło wam drodzy reformatorzy i pragniecie sie chełpić jakąś idiotyczną zmianą rangi wedle waszego "projektu". Jak znajdzie się więcej osób popierajacych wasze pomysły - proszę bardzo, możecie sie uzerać z administracją, a jak nie tworzycie większości - wypada tylko zacytować Wujka Staszka, Mistrza Ciętej Riposty. :P
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Zmiana rangi

Post autor: Azrael »

Bożż... po jakiego wuja ten cały spam o zmianach rang?

Keyhell - Mam głęboko gdzieś jaki Ty byś dopasował obrazek, Azrael - walą mnie Twoje szkice, n-ty młody reformator - nie obchodzi mnie to.
Och, głosy oburzenia? Że ja sam nie mam prawa wam kazać co macie robic a czego nie? Tylko, że wy nie macie prawa spamować w tym przeklętym temacie jeżeli większość userów jest przeciwna zmianom rangi. Jeśli zachowały się wam choć resztki pomyślunku to piszecie tutaj tylko po to żeby ponabijać posty, jeśli nie - odbiło wam drodzy reformatorzy i pragniecie sie chełpić jakąś idiotyczną zmianą rangi wedle waszego "projektu". Jak znajdzie się więcej osób popierajacych wasze pomysły - proszę bardzo, możecie sie uzerać z administracją, a jak nie tworzycie większości - wypada tylko zacytować Wujka Staszka, Mistrza Ciętej Riposty.
Skoro masz gdzieś - nie czytaj, jak cie nie obchodzi nie czytaj.
Sam to zauważyłeś... to po co to piszesz? Spam? Nabijasz licznik?
Skąd ta pewnośc, że większośc jest przeciwna? Ile osób się na ten temat wypowiedziało? 5?10? 15? To wciąż nie wszyscy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Zmiana rangi

Post autor: Phoven »

Azrael666 pisze:
Bożż... po jakiego wuja ten cały spam o zmianach rang?

Keyhell - Mam głęboko gdzieś jaki Ty byś dopasował obrazek, Azrael - walą mnie Twoje szkice, n-ty młody reformator - nie obchodzi mnie to.
Och, głosy oburzenia? Że ja sam nie mam prawa wam kazać co macie robic a czego nie? Tylko, że wy nie macie prawa spamować w tym przeklętym temacie jeżeli większość userów jest przeciwna zmianom rangi. Jeśli zachowały się wam choć resztki pomyślunku to piszecie tutaj tylko po to żeby ponabijać posty, jeśli nie - odbiło wam drodzy reformatorzy i pragniecie sie chełpić jakąś idiotyczną zmianą rangi wedle waszego "projektu". Jak znajdzie się więcej osób popierajacych wasze pomysły - proszę bardzo, możecie sie uzerać z administracją, a jak nie tworzycie większości - wypada tylko zacytować Wujka Staszka, Mistrza Ciętej Riposty.
Skoro masz gdzieś - nie czytaj, jak cie nie obchodzi nie czytaj.
Sam to zauważyłeś... to po co to piszesz? Spam? Nabijasz licznik?
Skąd ta pewnośc, że większośc jest przeciwna? Ile osób się na ten temat wypowiedziało? 5?10? 15? To wciąż nie wszyscy.
Wszyscy zainteresowani. ;P Zresztą jak to pozwoli wam sie odczepić to przecież nic nie stoi na przeszkodzie by założyć ankietę. Wyniki będą bardzo emocjonujące. ;P
Zresztą mi tam spam nie robi - jak ktoś chce to moze mi i licznik wyzerować i posta uznanego za spam skasować. ;P
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Zmiana rangi

Post autor: Deep »

Najlepsze rangi wymyslił MAd. Ale lepiej niech ich nie wprowadzają ;)
Nie wiem po co się czepiacie skoro BAZYL i tak ich nie zmieni... Są klimatyczne i fajne. Każdy stary user* wam to powie.

* - dawno temu zajerestrowany, nie stary wiekowo :P
.
Zablokowany