[Wojny Żywych Trupów] III: Alternatywna Rzeczywistość

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
Smoku
Marynarz
Marynarz
Posty: 332
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Smoku »

ja atakuję biegnąc od strony parku, latam i atakuję zombi zgona ponurym żniwiarzem, przyzywam jakiegos demona z piekła którego wysyłam na prodzie, jednocześnie atakuję Klonerem od strony bloków, latam nim tak żeby trzymac się z daleka od walki, tak żeby odciąć Zgonowi drogę ucieczki, staram się przejąc bombę, zanim Zgon doprowadzi do detonacji
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Post autor: Mr.Zeth »

Huh?- patrzę na armię Smoka i Klo\nera...

ŚMIEEEERC wydzieram się na cały głos i włączam zapalnik czasowy staiwając go na 10 sekund. Biorę ze sobą wszystkich zwampirzałych (chyba mam jakieś sługi, które mogą tak jak jak przenikac przez ściany?), wykożystuję zdolnosć latania i przenikania przez ściany by przniknąć głeboko wgłąb ziemi, by nie sięgnął mnie wybuch.
-Zdychać Ścierwce!- wydzieram sie do Smoka :twisted: i jeszcze rzucam kosą w Klonera albo Smoka, zależy kogo mam większą sznasę trafić.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 grudnia 2005, 11:13 przez Mr.Zeth, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

BLACKSouL

Co ja mam zrobić? Spier... do Tesco do najgłębszych zakamarków!! POD ZIEMIĘ NA ILE TO MOŻLIWE!! Albo nie idę do Zapała!! Byle gdzie, byle tylko najgłębiej!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Dyplomacja:
Zapał-Soul: Sojusz

Zapał:
Schowałeś się w piwnicy hali sportowej wśród mnóstwa rur razem ze swoimi sługami. Jeden z twoich duchów widział jak "Ojciec prowadzący" otworzył jakieś ukryte przejście na skrzyżowaniu kanałów pod północnym jeziorem i wszedł tam.

Zgon:
Włączyłeś bombę atomową i rzuciłeś w Smoka kosą. Ten jednak użył przenikania i broń przez niego przeleciała. Potem sam użyłeś przenikania, żeby wejść w głąb ziemii jak najdalej. Niestety twoi zombie nie mieli tej mocy.


Nastąpił wybuch!

Obrazek


Żar wybuchu momentalnie spalił Smoka (ktory z maksymalną szybkością próbował odlecieć jednak jego ładunki wybuchowe nie wytrzymały ciepła), wszystkich Czerwonych, Zielonych, Czarnych i część Żółtych, która nie zdążyła się ukryć.

SMOKU ZOSTAJE UNICESTWIONY
MORITURI TE SALUTANT!


[dzięki za grę, możesz oczywiście zgłosić się do WŻT5 :wink: ]

Radioaktywny Kloner oślepł, ale jednak nie został spalony. Chwilę później nastąpiła fala uderzeniowa. Bezwładne ciało Zielonego Władcy Żywych Trupów zostało rzucone w stronę Tesco, na którym wylądował. Niestety przy lądowaniu zaczepił nogami o kawałek wystającej blachy i urwało mu obie dolne kończyny, brakowało także lewych ramion i części korpusu, który został oderwany przez wybuch dynamitu, gdy wzrok wrócił zobaczył straszny widok:

Obrazek

W tym czasie Soul spostrzegł, że utracił większość swojej armii, a wszyscy inni razem z nim zostali silnie napromieniowani i zmutowali. Zapał i jego Niebiescy tylko trochę zostali poddani działaniu radu. Chwilę później Kloner i Zgon jako najbardziej wystawieni na rad przeszli metamorfozy. Zgon, gdy otworzył oczy zobaczył, że leży na samym dnie krateru. Jego ramiona zostały całkowicie zniszczone przez ogień. Zaczęły mu rosnąć skrzydła, gdy poczuł coś dotykające jego karku. To był Semtex! Wybuch urwał mu głowę. Gruz i ziemia osunęły się na jego ciało tworząc wielki grób.


ZGON ZOSTAJE UNICESTWIONY
MORITURI TE SALUTANT!


[dzięki za grę, możesz oczywiście zgłosić się do WŻT5 :wink: ]


Stawy wyparowały, bloki i szkoła zostały zmasakrowane. Kanały na zachodniej stronie mapy nieistnieją. O dziwo tunele zaznaczone na mapie i Tesco przetrwały prawie w całości. Nowa mapa obowiązuje:

Obrazek


Zapał:
Żywotność: 25/15
Ekwipunek:
Ilość sług: 59/110
- Robotnik (Radioaktywność3; Strzelanie2) Shotgun z 32 pociskami
- Policjant (Radioaktywność3; Strzelanie2) Shotgun z 32 pociskami
- 2*Strażnik (Radioaktywność3; Strzelanie level 1) rewolwer z 4 pociskami
- 55*Postnuklearne Ghule (Radioaktywność3)

BLACKSouL:
Żywotność: 15
Ekwipunek: Kosa Ponurego Żniwiarza, AK-47 z 60 pociskami
Ilość sług: 30/112
- 30*Postnuklearne Ghule (Radioaktywność5)

Kloner:
Żywotność: 1/23
Ekwipunek: Miecz Plazmowy
Ilość sług: 0/259
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 maja 2007, 22:02 przez AC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Post autor: Mr.Zeth »

WHOOOOOOPS!!!!!!

no nic, ale zarządziłem, co? :D:D:D:D
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

BLACKSouL

Czas na małe polowanie! Wysyłam ducha zwiadowcę by znalazł Klonera i biegnę na niego z swoimi ghulami!! Jak go dorwe sam go załatwiam z kosy.

Zapał, rozegramy finał w dwóch, lepszy wygra, ale napierw wyeliminujmy Klonera.
Zapał
Mat
Mat
Posty: 532
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 16:41
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Zapał »

Ok, narazie poczekam na wynik walki BlacksouLa z Klonerem:)
Fuck?
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

WIELKI FINAŁ
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA GRĘ


Soul dość szybko znalazł pół-zniszczonego Klonera i przebił jego czaszkę kosą.

KLONER ZOSTAJE UNICESTWIONY
MORITURI TE SALUTANT!


Chwilę po tym nastąpił mały wybuch atomowy, który kompletnie zniszczył Tesco i wszystkich żółtych. Przed śmiercią Soul zoorientował się, że Kloner miał moc Kamikaze!

SOUL ZOSTAJE UNICESTWIONY
MORITURI TE SALUTANT!



Epilog [Zapał]:
Zapał wyszedł ze swojego schronienia na gruzy Hali Sportowej. Wszystkie hołdy składane przez zniszczonych trafiły do niego - Villemo, Smoka, Zgona, Klonera i Soula. Martwi go pozdrowili! Jego żywe trupy też krzyknęły wiwat na jego cześć.
Nagle pojawił się Donald Callahan. Już miał was zniszczyć, gdy zemdlał od nadmiaru radu. Pożarliście go.
Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Gratulacje Zapał!
Przez moją małą pomyłkę uśmierciłem Klonera i samego siebie. No cóż... W Piątej Edycji chcę rewanżu :)!! Ale znalazłem się na drugim miejscu, co też uznaję za wielki sukces.
Zapał
Mat
Mat
Posty: 532
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 16:41
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Zapał »

Dzięki za wspaniałą gre!!! Wygrałem w dużej części dzięki szczęściu, akcja z atomówką była znakomita, a ta moc Kamikadze... miałem nadzieje że jej nie zauważysz :twisted:
Fuck?
Zablokowany