[Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
Buaszeyos
Pomywacz
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 18:25

Post autor: Buaszeyos »

skrzydła 1-5

Przybieram formę Mściciela, każę Max Painowi ostrzelić gobliny i Tomka, sam
Odlatuję stamtąd przez najbliższe okno, nasyłam swojego ponurego na ponurego tomka żeby mnie obronił.Swoim 10 sługom nadaję Kamikadze i każę zawalić wejście na piętro,żeby Tomek nie mógł wylecieć.
Obrazek
Arcane
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 12:34

Post autor: Arcane »

Chwytam wilkołaka jedną parą rąk. Drugą przebijam mu klatkę piersiową. Po walce słyszę coś na dachu, jakieś odgłosy. W szale zabijania zaczynam ryczeć by wezwać zwłoki (znaczy sługusów) do siebie. Wybijam okno i zaczynam wpełzać po ścianie na dach. Zaatakuje wszystko co nie jest moim sługą bądź sojusznikiem. Z pyska toczy mi się piana.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Sojusz: Arcane i Flash

Tomc:
Promień Dezintegracyjny zniszczył twoich goblinów, a ty w ostatnim momencie wleciałeś do pomieszczenia lewitacyjnego i przyspieszając do granic swoich możliwości zdołałeś wylecieć górą gdy wszystko się zawaliło! Przeleciałeś przez jakieś okno i rozpędziłeś się lecąc w kierunku Flasha...

Flesz:
Szefie tylko dwóm możesz nadawać kamikaze na turę. Oba Ponure Żniwiarze się rozwaliły o siebie. Cały blok zawalił się niszcząc wielu z twoich sług... wyleciałeś na zewnątrz i zobaczyłeś jakąś skrzydlatą istotę na dachu szkoły. Poleciałeś w jego stronę, ale w tym momencie zobaczyłeś jak Tomek wylatuje z burzącego się budynku i leci prosto na ciebie... (jest wyżej, jeden czy dwa strzały go trafiły od Maxa)

Arkan:
Nie tak szybko, Wilkołak to nie jakiś lamus - gdy do niego podbiegłeś chcąc mu wydrzeć serce on zrobił coś podobnego do uchylenia się przed pociskami tylko że dużo szybciej - no i wskoczył na swoje ręce i z kopniaka obunożnego dostałeś w klatkę piersiową. Twój pancerz kościany jednak zatrzymał ten cios, więc mu po mordzie przejechałeś. W tym momencie do pomieszczenia przybiegli z rozpylaczem i polali go. Niestety to go nie przemieni, ale w szale wyskoczył przez okno i skonał po kilku metrach ucieczki... Dostajesz za to jeden punkt doświadczenia (za Cyborga i Wilkołaka, tylko jeden). Przez okno zobaczyłeś jak Tomek leci na Flasha, jesteś dokładnie za plecami Flasha więc możesz dostać rykoszetem...

Eglst:
Gdy tak to mówiłeś twój nowy kolega zobaczył coś na niebie i krzyknął "o żesz w dupę kurwa mać!" odwróciłeś się i zobaczyłeś jak wali się cały Blok 1, i dwóch Skrzydlatych Władców Żywych Trupów walczy w powietrzu. Za tobą twój znajomy coś robi...


Flash:
Poziom: 20
Żywotność: 10/24
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 12/143
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi

Tomek:
Poziom: 20
Żywotność: 2/24 (27/49)
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 0/105

Arcane:
Poziom: 12
Żywotność: 10/16
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Pistolet 6 naboi
Ilość sług: 102/112
- 3*Rebeliant Toksyczny - Trucizna2, Strzelanie2 - Spryskiwacze Wąglikowe, Karabiny Maszynowe (niewiele amunicji)
- Strażnik Elita - Strzelanie3 - Shotgun 10 naboi
- 82*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 6*Nauczyciele - BrońBiała1 - Wielki Cyrkiel
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Eglarest:
Żywotność: 15
Ekwipunek:
Specjalne umiejętności:
- Latanie (skrzydła)


Kolejny update: jutro prawdopodobnie dwa
Inne nicki: tak jakoś fantazyjnie, nie na stałe :wink:
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 maja 2007, 21:58 przez AC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Buaszeyos
Pomywacz
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 18:25

Post autor: Buaszeyos »

W ostatnim momencie jak ma na mnie wpaść otwieram portal do avernus.Jeśli wpadnie to okej, jeśli nie to ulatuję do góry i walę w plecy kosą.


W piątek rano wyjeżdżam, wracam w poniedziałek wieczorem.Mogę komuś moją postać powierzyć co najwyżej

jak zrobimy jutro dwa update'y to pewnie aż tak długo ta gra nie potrwa :) ale zobaczymy ;) ~ AC
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Widząc to pomyslałem sobie - ożesz w Pyte Czesia ! - patrzac na towarzysza co zcyni uśmiechnałęm się poczym podbiegłem do skrzyneczki hmm co my tu mamy, granaty, dwie beretty sd5 uu przydadzą się... oo co tu robi to cudo... HK G3SG1 nono . Trzeba wytestować.

ja tak jak Buaszeyos w paitek rano wyjezdzam wracam w poniedzialek.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Oślepiam dziada Radem, omijam portal, paraliżuję, nasyłam Żniwiarza, walę kosą, rzucam noże, blokuje ataki kosy skrzydłami tak żeby nie stracić równowagi a co najważniejsze chce go zabić w końcu.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Sojusz: Arcane i Flash

Tomek:
Z portalu przed tobą wypadła wielka stalowa sieć, która odbiła cię w stronę gruzów bloku - noże, trucizna i oślepienie osiągnęły cel. Portal od sieci się zamknął, ale ty musisz się wyplątać z tego. Leżysz na gruzach szkoły... czujesz jakieś drgania i nagle bardzo daleko - na parkingu wystrzeliwuje światło Promienia Dezintegracyjnego, które znów zaczyna sunąć do góry... już zaczyna ciąć szkołę...

Flash:
Ostro dostałeś... nie zablokowałeś Ponurego... siła uderzenia odbiła cię w okno, w którym stał Arcane. Jesteś oślepiony i sparaliżowany, ale w następnej turze już będziesz widział i będziesz mógł się ruszać... nagle z powodu trądu odpada ci lewa noga, teraz to chyba lepiej będzie ciągle używać skrzydła...

Arcane:
Flash na ciebie wpadł gdy chciałeś wejść na dach... obaj wpadliście do laboratorium...

Eglarest:
Widziałeś całą powyższą scenę...


Flash:
Poziom: 20
Żywotność: 0/24 (19/49)
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 12/143
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi

Tomek:
Poziom: 20
Żywotność: 0/24 (24/49)
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 0/105

Arcane:
Poziom: 13
Żywotność: 9/17
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Pistolet 6 naboi
Ilość sług: 102/112
- 3*Rebeliant Toksyczny - Trucizna2, Strzelanie2 - Spryskiwacze Wąglikowe, Karabiny Maszynowe (niewiele amunicji)
- Strażnik Elita - Strzelanie3 - Shotgun 10 naboi
- 82*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 6*Nauczyciele - BrońBiała1 - Wielki Cyrkiel
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Eglarest:
Żywotność: 20
Ekwipunek:
- Karabin snajperski
- Pistolet maszynowy
- 4*Granat ręczny
Specjalne umiejętności:
- Latanie (skrzydła)
- Strzelanie
- Rzucenia granatów


Kolejny update: jeszcze dziś
Ostatnio zmieniony środa, 23 maja 2007, 09:46 przez AC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Ponury w Arcane'a, a sieć próbuję pociąć kosą, sztyletami, rozerwać za pomocą skrzydeł, rozpuścić trucizną lub radem, cokolwiek żeby puściła, jak mi się uda i zdążę to lecę zabić Eglaresta. Przy czym mocą Ponurego przemieniam kolesia który z nim jest. Jak uda mi się wszystko jak trzeba zjadam coś żeby sobie żywotność zregenerować.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Obieram dobrą pozycję w odległosci od towarzysza przmierzmam się i jak tylko to ścierwo wstanie leję ile wlezie. I poprawiam aż do skutku.
Buaszeyos
Pomywacz
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 18:25

Post autor: Buaszeyos »

Nasyłam ponurego na Tomka i czekam na następną turę.
Obrazek
Arcane
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 12:34

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: Arcane »

Chaos 1

Szybko się podnoszę i zaczynam w szale unikać ponurego tomka. Jak mi się uda wdrapie się na dach by się do niego dostać i zaatakować.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: AC »

Sojusz: Arcane i Flash

Eglarest:
Wystrzeliłeś pocisk, który trafił dokładnie w Tomka, który ciąglę szarpał się z siecią. Strzeliłeś drugi raz, ale to zostało zablokowane przez jego skrzydła. Twój kumpel wreszcie wystrzelił jednego Stingera w Tomka...

Tomek:
Wypuściłeś Ponurego, a następnie próbowałeś wyjść z siatki, gdy dostałeś pociskiem prosto w głowę. To cię zabolało, ale mózg się szybko zregenerował. Kolejny pocisk odbiłeś skrzydłami, ale trzeci okazał się rakietą typu Stinger.
Obrazek
Jak przypieprzył w ciebie to aż cię wbiło do podziemii gdzie pod gruzami spoczywają kawałki zwłok goblinów. Korzystając z chwili trochę podjadłeś, ale to ciąglę za mało... Obok ciebie Infernalne Wrota przesuwają Promień Dezintegracyjny po skosie w górę... Tobie nic nie grozi, masz zresztą teraz możliwość wyjścia na powierzchnie... aczkolwiek jesteś mocno zdewastowany nadal... W tym momencie Ponury Żniwiarz Flasha cię dopadł i naprawdę z tobą krucho...

Arcane:
Twoje akcje były dość ciekawe, niestety Ponury i tak cię dopadł. Za wolny jesteś... gdy dostałeś spadłeś na chodnik przed wejściem do szkoły. Widziałeś jak jakiś człowiek wystrzelił Stingera w Tomka. Kilku twoich zginęło gdy nie udało im się uciec przed Promieniem Dezintegracyjnym...

Flash:
Nie chce ci nic mówić, ale końcówki twoich skrzydeł zostały zdezintegrowane!! Wolno możesz latać, ale w porę odskoczyłeś przed PROMIENIEM. Jakiś demoniczny głos ci podpowiada, że może warto otworzyć jeszcze jakieś Wrota Infernalne ;) ale niekoniecznie dla ciebie warto, a dla ogólnego chaosu i zagłady...


Flash:
Poziom: 20
Żywotność: 0/24 (15/49)
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 9/143
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi

Tomek:
Poziom: 20
Żywotność: 4/24 (cały bonus utracony)
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 0/105

Arcane:
Poziom: 13
Żywotność: 4/17
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Pistolet 6 naboi
Ilość sług: 72/112
- 3*Rebeliant Toksyczny - Trucizna2, Strzelanie2 - Spryskiwacze Wąglikowe, Karabiny Maszynowe (niewiele amunicji)
- Strażnik Elita - Strzelanie3 - Shotgun 10 naboi
- 40*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 6*Nauczyciele - BrońBiała1 - Wielki Cyrkiel
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Eglarest:
Żywotność: 20
Ekwipunek:
- Karabin snajperski
- Pistolet maszynowy
- 4*Granat ręczny
Specjalne umiejętności:
- Latanie (skrzydła)
- Strzelanie
- Rzucenia granatów
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: t0m3ek »

Nigdzie nie wracam, nasyłam na siebie Ponurego, niech mnie chroni. Oświetlam sobie radem podziemia i idę w głąb, chroniąc się przed ewentualnymi atakami bądź przejmując co tam wyskoczy. Uważam na promień bo w tej grze wszystko jest możliwe :P
Meniyaki tsukete shinugaii!
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: Eglarest »

Wątpie by go to zabiło, Spojzałem w strone szkoły i odezwałem się do mojego towarzysza - Tam! lejemy tego tam(wskazujac Arcane) Przymeirzyłem się i wystzreliłem z seri ciągłej.
Arcane
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 12:34

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: Arcane »

Zjadam kilku swoich by odnowić całkowicie życie. Po odnowieniu wbijam sie po scianie na góre by zaatakować tomka od tylu.
Buaszeyos
Pomywacz
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 18:25

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: Buaszeyos »

Otwieram wrota w miejscu, gdzie poszedł tomek, nasyłając na niego ponurego.Sam powoli odlatuję ze strefy zagrożonej promieniem
Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: [Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Post autor: AC »

Arcane:
Czasem wydaje się, że lata życia mijają w ciągu chwili i że jedna chwila trwa wieczność. I gdy pocisk leci w twoją stronę to właśnie jest to załamanie czasu. Niektórzy umieją to wykorzystać i uchylić się przed ołowianą kulką, inni - większość natomiast wykorzystuje ten czas na kilka krótkich myśli i miliardy wspomnień. A potem jest uderzenie. Umysł tego jeszcze nie rejestruje. Pocisk powoli przebija skórę, a ty myślisz tylko o tym czy spowodowanie wypadku kilka lat wcześniej wpłynęło bardzo negatywnie na czyjeś życie czy to tylko był przypadek. Błąd młodości. Ołów przebija twoje mięśnie. Przypominasz sobie swoją rodzinę, wielu z nich już nie żyje. Pamiętasz swoją ulubioną ciocię. Chwilę później jest pustka. Czarna plama. Ołów przebija twoją krew, to tylko ciecz, ale dopiero w tym momencie czujesz ból. Jednak to tylko rejestr, dopiero gdy kula przebija się dalej twoje ciało bez twojej woli lub decyzji zwija się z bólu. I otwiera się krwiste przejście, a ty przechodzisz - nie masz wyboru, nie masz szans. Nie ma wspomnień, powoli zatracasz się.

Arcane został brutalnie zamordowany przez Eglaresta!

Eglarest:
Po zabiciu jednego z potworów zobaczyłeś, że drugi wylatuje przez szybę i na swoich nietoperzych skrzydłach chwilę unosi się w powietrzu pod tobą. Naciskasz na spust, ale okazuje się, że amunicja się skończyła. Wyciągasz drugą spluwę, gdy widzisz jak twój kolega robi coś mocno niespodziewanego - wystrzelił Stingera w niebo z łańcuchem. Chwila niepewności, szybko odwróciłeś się i zobaczyłeś kilku żywych trupów, którzy dotarli na dach z drugiej strony. Twój kumpel właśnie został pociągnięty przez łańcuch w górę, o dziwo nie porwało go na kawałki. Zdaję się, że tym sposobem uciekł, ostatnie co zarejestrowałeś to to że miał jakiś dziwny skafander z hełmem i spadochronem na plecach. Tym czasem tamci otworzyli ogień i polali cię Wąglikiem. I choć jesteś bardzo twardy to jednak tego nie przetrzymałeś i zginąłeś, tym razem ostatecznie...

Tomek:
Po przebrnięciu przez różne dziwne korytarze dotarłeś do tego pomieszczenia: http://www.waw.net.pl/~wituszynski/trav ... 3_5191.jpg
Za drzwiami w głębi wszystko płonie... Ale gdzieś tam widzisz skrzynię, która wcale nie płonie, jest 5 metrów od drzwi... wygląda jednak na ciężką...

Flash:
Właściwie w tym momencie następuje faza w której dwóch graczy powinno się wykończyć nawzajem. Infernalne Wrota otworzyły się i wypadła z niej żywa krowa, a potem zamknęły się. Pojawiły się tam gdzie przywalił Stinger w Tomka, nie możesz otwierać portali w miejscach których nie widzisz.


Flash:
Poziom: 20
Żywotność: 0/24 (15/49)
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 9/143
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi

Tomek:
Poziom: 20
Żywotność: 4/24 (cały bonus utracony)
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 0/105
Obrazek
Zablokowany