[Wojny Żywych Trupów] XVII: Krwawa Łaźnia

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
John Doe

Post autor: John Doe »

- Nie ma sprawy. Sprowadzę pomoc, ale póki co rozejrzę się z dużej wysokości! - idę na dach, biorę dwa koktajle Mołotowa (do kieszeni), po czym patrzę, którędy da się stąd zwiać, jeśli nie schodami - rynna, schody ewakuacyjne?
Arcane
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 12:34

Post autor: Arcane »

Trucizna 2
Radioaktywność 1, 2, 3, 4, 5
Rad 1, 2, 3, 4

Zamieniam 10 uczniów w gorejące zwłoki. Każę zombie stworzyć "ludzką" drabinę na parter i mają zejść. Rebelianci mają celować z miotaczy przez dziurę w suficie i rozpylać dziadostwo. Strażnika przy pomocy 2 par rąk wrzucam przez ową dziurę. Sam wychodzę przez dziurę w oknie i zaczynam się wspinać w górę na 2 piętro


Zapomniałeś o truciźnie 1 ;p
Smoku
Marynarz
Marynarz
Posty: 332
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Smoku »

rad na 4

przemieniam swoich kulku zombi w gorejących trupów, i wraz z resztą niech starają się przeminić tych żywych którzy zostali na tym piętrze, ja zaś przenikam na kolejne piętro i przyglądam się ostrożnie sytuacji, jeśli jest tam ktos żywy i mam szanse w pojedynkę to atakuje, następnie przenikam wyżej do laboratorium i tam się rozglądam
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Sojusz feudalny: Smoku i Ślepa Furia
Sojusz: Smoku i Arcane i Flash

Eglarest:
Nagle pojawiły się przed tobą dwie kosy i przecięły cię jedna po drugiej na pół. Tomek i Flash cię załatwili... ale który dostał za ciebie nagrodę? Wylądowałeś tam gdzie wcześniej Kervyn... Mroczne pomieszczenie zabazgrane krwią i flakami. Na środku stół i rewolwer. Jakaś siła zmusiła cię wsadzić sobie lufę do ust i pociągnąć za spust. Cyk i przeżyłeś. Otworzyły się drzwi i przeszedłeś... pojawiłeś się jako żywy człowiek w hali basenu. Przy tobie leżą dwie martwe syreny, jacyś ludzie z włóczniami stoją wokół. Mają pomalanowane twarze różnymi białymi i granatowymi liniami. Mówią coś do ciebie w obcym języku, dopiero teraz zauważyłeś, że masz skrzydła. Ale nie te nietoperze jak wcześniej, ale pierzaste, jakby aniele. Bardzo dobrze latasz... twoje zadanie to przeżyć jak najdłużej...

Tomek:
Miałeś dużo szczęścia, Flash był bliżej i jego Ponury pierwszy doleciał do celu, jednak nie zabił go, dopiero twój dokończył Eglaresta. Zyskałeś tym sposobem 5 poziomów. Na dole zostałeś otoczony przez uzbrojonych w zagięte miecze Goblinów, mają za sobą kilku Szkieletów Murrajów. Może być ciężko... zawsze możesz się wycofać (ciąglę stoisz w tunelu antygrawitacyjnym).

Kervyn:
Widziałeś jak Eglarest zginął w powietrzu... możesz conajwyżej skoczyć na drzewo :) albo do portalu który właśnie się przed tobą otworzył...

Flash:
Niestety Tomek cię ubiegł z zabiciem Eglaresta... w parku już nie ma nikogo... prócz twoich sojuszników...

Smoku :
Szybko wszystkich przejąłeś, kilku z twoich się rozpadło na wskutek działania wąglika Arcane'a :( Gdy przeniknąłeś na piętro zobaczyłeś człowieka z karabinem maszynowym i wyrzutnią rakiet... Jak cię zasunął serią (jakoś przenikanie tego nie zatrzymało) to odbiłeś się do tyłu i wpadłeś prosto na Arcane i jego zombie i obaj spadliście na pierwsze piętro. Zyskałeś 6 poziomów...


Flash:
Poziom: 14
Żywotność: 18
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza, 6 granatów odłamkowych, 3 granaty hukowe, 10 min zbliżeniowych
Ilość sług: 121/143
- Rzucacze - Rzucanie3
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi
- Strażnik - Strzelanie 1 - Shotgun z 1 nabojem
- 5*Infernaliści - Infernalista1
+ 6*Golem z Mięsa - żw3, s5 [gdy zginie ten który go przywołał dostaje Obrażenie:2]

Kervyn:
Żywotność: 11
Ekwipunek:
- Pistolet (naboi: 32)
- 2*Koktajl Mołotowa
Specjalne umiejętności:
- Strzelanie (dość duży poziom, dobre celowanie i szybkość)

Tomek:
Poziom: 18
Żywotność: 23
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 15/80
- Kierowca - Kierowanie1, BrońBiała2 - Kij bejsbolowy
- 3*Żul - SztukiWalki2

Smoku:
Poziom: 15
Żywotność: 12/19
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Laska Nienawiści
Ilość sług: 115/151
- Shotgunner - Strzelanie2 - Shotgun 6 naboi
- 4*Kosiarz - BrońBiała1 - Podkaszarka
- 2*Taczkowiec - Taczki z młotkami, piłami, nożami i różnym sprzętem
- 1*Nożownik - Broń Biała1 - Nóż
- 89*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Arcane:
Poziom: 12
Żywotność: 12/16
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Pistolet 6 naboi
Ilość sług: 106/112
- 5*Rebeliant Toksyczny - Trucizna2, Strzelanie2 - Spryskiwacze Wąglikowe, Karabiny Maszynowe (niewiele amunicji)
- Strażnik Elita - Strzelanie3 - Shotgun 10 naboi
- 84*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 6*Nauczyciele - BrońBiała1 - Wielki Cyrkiel
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Eglarest:
Żywotność: 11
Ekwipunek:
Specjalne umiejętności:
Obrazek
Arcane
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 12:34

Post autor: Arcane »

Podnoszę się i wpełzam po ścianie, na góre. Zaczynam świecić radioaktywnością żeby oślepić napastnika. Jeśli go oślepie podbiegne do niego, sparaliżuje i przejmę
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Jak zginąć to tu i teraz ;)

Skrzydła 1,2,3,4,5

Ten co miał kamikaze ma wrócić na górę, nie chce żeby mi wybuchł w twarz. Przybieram formę Skrzydlatego, oślepiam ich radem, puszczam zombie przodem a później hajda na wroga z kosą, jeśli mogę to zabijam/przemieniam gobliny mocą Ponurego, którego wzywam także do obrony mnie. W miarę możliwości zasłaniam się skrzydłami przed atakiem.
John Doe

Post autor: John Doe »

A co mi tam, wskakuję w portal.
Buaszeyos
Pomywacz
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 18:25

Post autor: Buaszeyos »

Otwieram w środku jego wojsk wrota do Avernus, atakuję tomka myślą i nasyłam ponurego.W miarę jak rośnie liczba trupów każę swoim sługom tworzyć golemy do walki.Nadaję kilku swoim kamikaze i każe zrobić rozpierduchę w szeregach wroga, zombie z bronią każę ostrzeliwać tomka, walę kulą ognia w niego, potem chwytam kosę i staram się zajść go od tyłu.
Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Sojusz feudalny: Smoku i Ślepa Furia
Sojusz: Smoku i Arcane i Flash

Kervyn zostaje zjedzony przez demony!

Flash:
Miałeś farta, Kervyn wszedł w twój Infernalny Portal i został natychmiast pocięty przez tam-bylców. Dostajesz poziom... twoją walkę z Tomkiem opiszę w kawałku o Tomku...

Arcane:
Zdarłeś pozurami jego skórę, ale okazało się że pod nią jest metal... to Cyborg! Twoja moc jednak go chyba popsuła bo się już nie rusza w ogóle... Chwilę później przy tobie pojawili się twoi słudzy. Opisz dokładnie co robisz w pomieszczeniach na trzecim piętrze (tylko w Laboratorium -ewentualnie- ktoś może być, inne pomieszczenia są puste).

Smoku:
Przemieniłeś jeszcze kilku w Gorejące Zwłoki i wyszedłeś do parku. Może dobrze by było dokopać trochę Tomkowi? A może zabić Eglaresta?

Eglarest:
Wszyscy czekają z niecierpliwością na twój następny, fascynujący ruch...

Tomek:
Na wstępie bo potem nie ma miejsca: dwa poziomy za gobliny. Na początek Ponurzy twój i Flasha wykończyli się nawzajem... na Szkielety nie zadziałało twoje oślepienie więc troszeczkę pocięli twoich, na szczęście moc Ponurego doskonale sprawdziła się przeciwko Goblinom, którzy stając po twojej stronie jako nieumarli rozgromili resztę goblinów.... Murraje w tym czasie dotarły do ciebie i troszeczkę cię pocięli... i właśnie w tamtym momencie nastąpił nad tobą wybuch i chwilę później Flash i jego słudzy zlecieli na ciebie... Flash stał się twoim Celem. Pociski z łatwością zostały powstrzymane przez twoje skrzydła, ale już Mięsne Golemy trochę ci obrażeń zadały... wystrzeliłeś dwa sztylety prosto we Flasha, niestety jeden został zablokowany - drugi za to osiągnął cel z niezwykłą skutecznością... walka trwa i wygląda mniej więcej tak:

Obrazek


Flash:
Poziom: 15
Żywotność: 12/19
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza, 6 granatów odłamkowych, 3 granaty hukowe, 10 min zbliżeniowych
Ilość sług: 104/143
- Rzucacze - Rzucanie3
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi
- Strażnik - Strzelanie 1 - Shotgun z 1 nabojem
- 2*Infernaliści - Infernalista1
+ 3*Golem z Mięsa - żw3, s5 [gdy zginie ten który go przywołał dostaje Obrażenie:2]

Tomek:
Poziom: 20
Żywotność: 15/25
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 19/105
- 19*Nieumarły Goblin - Broń Biała 3 - Krótki Miecz

Smoku:
Poziom: 15
Żywotność: 12/19
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Laska Nienawiści
Ilość sług: 115/151
- Shotgunner - Strzelanie2 - Shotgun 6 naboi
- 4*Kosiarz - BrońBiała1 - Podkaszarka
- 2*Taczkowiec - Taczki z młotkami, piłami, nożami i różnym sprzętem
- 1*Nożownik - Broń Biała1 - Nóż
- 89*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 20*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Arcane:
Poziom: 12
Żywotność: 12/16
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Pistolet 6 naboi
Ilość sług: 106/112
- 5*Rebeliant Toksyczny - Trucizna2, Strzelanie2 - Spryskiwacze Wąglikowe, Karabiny Maszynowe (niewiele amunicji)
- Strażnik Elita - Strzelanie3 - Shotgun 10 naboi
- 84*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 6*Nauczyciele - BrońBiała1 - Wielki Cyrkiel
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Eglarest:
Żywotność: 11
Ekwipunek:
Specjalne umiejętności:
Obrazek
Buaszeyos
Pomywacz
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 18:25

Post autor: Buaszeyos »

Sztylet powinien przeze mnie przeniknąć, co?

Rzucanie 1
Rzucam wszystkie miny i granaty w tomka, po wybuchu zabijam myślą jak największą ilość jego sług,otwieram wrota żeby powpadało tam jak najwięcej z jego sługusów, nasyłam po raz drugi ponurego, i walę kulą ognia.Ciacham kosą wszyskie obce stwory dookoła.


1. Nie, Przenikalność nie działa na większość ataków, zwłaszcza jeżeli są magiczne albo lecą z dużą szybkością.
2. Post jest ważny i został zachowany u mnie na dysku, nie edytuj. ~ AC
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

No to zaczynamy siekę.

Trucizna 3,4

Korzystając z mojej dopalonej szybkości wymijam rzucone granaty lecąc w stronę Flasha którego uznaję za mój cel, dopalam dwa gobliny Kamikaze 1, oślepiam wrogów Radioaktywnością, dodatkowo będąc gdzieś nad grupą jego zombie puszczam trującą chmurę z Trucizny 4, wysyłam Ponurego na Czerwonego Władcę, myślą zabijam tych co wyglądają na najmocniejszych, ze sztyletami robię to samo, ci z Kamikaze mają się rzucić na golemy co by twórcy również zginęli, później niech się rzucają na kogo popadnie, ja mam zamiar pociąć skurczybyka kosą razem z moim Ponurym, GIŃ!!!
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

o Fuj jak ja wygladam ale jesli mam przezyc w tym pobabranym swiecie to trzeba sobei szybko skołować broń. Skrzynka pamietam jakaś skrzynke zaraz gdzie ona była a tak zleciłem z okna i tam ...

Będąc ostroznym jak zwykle najpierw szukam czegoś czym bedzie się mozna obronić pozniej pędzę do skrzynki. Starając sie unikać spacerow raczej tam polecę. wczesniej oceniajac sytuację czy mozna bezpiecznie wyladować .
Arcane
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 12:34

Post autor: Arcane »

Idę do sali komputerowej, może znajdę coś ciekawego. Potem idę do Pokoju nauczycielskiego również w poszukiwaniu przydatnych rzeczy. Na koniec przebijam się przez ścianę do laboratorium. Jeśli ktoś będzie w środku, użyję radioaktywności by ich oślepić a potem trucizny by sparaliżować i przejąć. Ze mną mają iść zombie
Jakie sługusy są ze mną?
Smoku
Marynarz
Marynarz
Posty: 332
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Smoku »

zabieram całą ekipę i biegnę pomóc Flashowi, wszystkie sługi niech atakują Tomka i jego sługów
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Sojusz: Arcane i Flash

Flash:
Twoje miny zbliżeniowe osiągnęły cel - Tomek omijając je niezorientował się, że one mają czujnik. Wtedy oślepiło cię i wszystkich twoich. Wybuch uderzył nim o ścianę, niestety po tej akcji jeszcze rusza się. Natchnął swoich Kamikaze i wstał dokładnie w momencie w którym otworzyłeś wrota w losowym miejscu z racji na twoją chwilową ślepotę...

Tomek:
Przez te wszystkie ładunki wybuchowe niewielu Goblinów i wrogich szkieletów przetrwało, ale ty zdołałeś się podnieść i stworzyć dwóch kamikaze. Portal otworzył się dokładnie w połowie drogi między Flashem a tobą, ale był dziwnie wirujący wokół różnych osi. Chwilę później pojawiło się światło, jak gdyby portal był latarką. To promień Destrukcji! Najpierw przeorał sufit niszcząc wielu sług Flasha...

Smoku:
W czasie w którym wchodziłeś do Bloku pojawił się Promień Destrukcji, nie miałeś szans odskoczyć...

Smoku zostaje zmieciony przez Promień Destrukcji!!!

Flash:
Za przypadkowy Friendly Fire zyskujesz Trąd (więcej o tej przypadłości gdy dziś będzie update pierwszego postu), a za zabicie Smoka 5 poziomów... Zdaję się, że budynek zaczyna się walić, czując jak wszystko się rozpada i czując jak twoi giną gdy ich Tomek sieka na kawałki podpłynąłeś w górę i wskoczyłeś na parter. Wtedy wzrok ci wrócił. Kilku twoich wybiegło za tobą, ale zdaję się, że lada chwila Promień Destrukcji sprawi, że całe fundamenty się rozpadną...

Smoku:
Trafiłeś do rzeźnickiego pomieszczenia, jesteś teraz człowiekiem. Jakaś siła każe ci wziąść rewolwer ze stołu i zagrać w rosyjską ruletkę. Włożyłeś sobie lufę do ust i pociągnąłeś za cyngiel. Rozległ się huk, a twój mózg i spora część czaszki wylądowały na ścianie. Chwilę później przyszły trzy tajemnicze postacie, dwóch z nich zabrało twoje zwłoki na mielonkę, a jeden załadował nabój do rewolweru i zakręcił bębenkiem. Następnie wyszli...

Tomek:
W furii zabijając sługi Flasha zwróciłeś uwagę, że on uciekł na piętro, a cały budynek lada moment się zawali... Promień Destrukcji ciąglę strzela (teraz dokładnie w podłogę).

Arcane:
W sali komputerowej znalazłeś sporo różnego sprzętu... niestety nic co by było dla ciebie przydatne... może gdybyś był Cyborgiem... w Laboratorium natomiast zastaliście jedną osobę, która natychmiast przeminiła się w Srebrnego Wilkołaka. Jednym strzałem laseru z oczu pozbył się wszystkich 5 sług, którzy byli z tobą i rzucił się na ciebie z pazurami...

Eglarest:
Dziwny błękitny Promień Destrukcji o mało cię nie zniszczył gdy już lądowałeś na szkole, potem przesunął się na zachód przy okazji przecinając Blok 1. Zdaję się, że źródło jest w piwnicach Bloku. Wracając na dach szkoły: spotkałeś tam jednego gościa, który obładował się różnymi granatami i bronią palną i mierzy do ciebie gdy lądujesz, gdy widzi, że jesteś żywym człowiekiem opuszcza broń i pyta się skąd masz skrzydła...

Flash:
Poziom: 20
Żywotność: 10/24
Ekwipunek: Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 15/143
- Rzucacz - Rzucanie3
- Max Pain - Strzelanie2 - Dwa pistolety każdy po 13 naboi

Tomek:
Poziom: 20
Żywotność: 4/24 (29/49)
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Kosa Ponurego Żniwiarza
Ilość sług: 4/105
- 2*Nieumarły Goblin - Broń Biała 3 - Krótki Miecz
- 2*Kami Goblin - Broń Biała 3, Kamikaze2 - Krótki Miecz

Arcane:
Poziom: 12
Żywotność: 12/16
Ekwipunek: Skórka od banana, Żyłka wędkarska, Pistolet 6 naboi
Ilość sług: 102/112
- 3*Rebeliant Toksyczny - Trucizna2, Strzelanie2 - Spryskiwacze Wąglikowe, Karabiny Maszynowe (niewiele amunicji)
- Strażnik Elita - Strzelanie3 - Shotgun 10 naboi
- 82*Uczniowie - (2 razy słabsi niż zwykłe zombie)
- 6*Nauczyciele - BrońBiała1 - Wielki Cyrkiel
- 10*Goręjące Zwłoki - Mają powłokę ognistą na stałe, nie rani ich

Eglarest:
Żywotność: 15
Ekwipunek:
Specjalne umiejętności:
- Latanie (skrzydła)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 maja 2007, 10:18 przez AC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Pozostałym goblinom daję Kamikaze, lecę na górę do Flasha, Rad i trucizna żeby stali w miejscu, ponury w Czerwonego, a ja odlatuję nad szkołe. gobliny dostają ostatni rozkaz - zabić się koło Flasha. Jeśli mogę jeszcze coś zrobić to mocą Ponurego zabijam kolesia co się pytał Eglaresta WTF? A samego Białego tnę jak mielonkę.

A Flash to wszystkie swoje wybuchowe zabawki wyrzucił :P

OK
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

- Dobrze ze jeszcze przetrwał ktoś zywy !- mówię - Nie tylko te maszkary maja wsparcie ,mówi się że podobno bóg opuścił ludzi ! ale jak widzisz to nie prawda. Powiedz mi lepiej gdzie mogę dostać jakąś broń, i czy ktoś zdolny do walki jeszcze przetrwał ?

Rozglądam się w około szukajac czegość przydatnego.
Zablokowany