[Wojny Żywych Trupów] XV: Święto Godów

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
Zablokowany
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Jeżeli ognikom Tomka uda się zniszczyć moje, a Karavela przejmie bombera to nikt z moich go nie atakuje tylko wszyscy rzucają się na Karavelę, a ja sam w niego ciskam kulami ognia. Gdy Karavela padnie to posyłam Bombera do przodu w tłum wrogów.
I tak nikt tego nie czyta...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Ogień buchnął we wszystkie kierunki, gdy Memo podleciał do Pauli, żeby jej zmiażdżyć czaszkę magiczną kulą. Bot Maszynowy pękł w tym momencie, a pociski z jego środka z wielką szybkością poszatkowały wszystko wokół. Ostatnim tchnieniem Łucznik jednak zdołał wystrzelić plazmową strzałę w zmutowanego Mema, który tym samym stracił wszystko od pasa w dół. Przeżył jednak i ciąglę starał się wepchnąć czapkę na głowę Pauli. Dopiero, gdy Paula zamachnęła się, żeby ściąć Memowi głowę paralizacja zadziałała i Memo błyskawicznie zmiażdżył głowę Niebieskiemu Władcy. Ten czyn jednak nie zakładał, że wokół dziewczyny jest ochrona ognista, która pochłonęła Mema.

Paula dostaje nagrodę Wesołego Jedi i odchodzi do Krainy Wiecznych Łówów!!!!

Memo dostaje jubileuszową nagrodę Natalii Worthingale: butelkę gorącej wody i ginie w ogniu!!!!

W innym miejscu lecz w tym samym czasie Tomek zmasakrował Pavciaaa, taka jest niestety smutna prawda. Przewaga liczebna w tym momencie była zbyt duża, do tego Karavella po jednej ze stron. Działo się to kilka chwil, Pavciooo walczył do końca eliminując wiele sług Tomka, ale jednak uległ sile natarcie. Ciekawe, że chwilę po zagładzie Pavciaaa Tomek został zmieciony przez Zabójczy Radioaktywny Śluz Władcy Śluzu Władającego Śluzem.

Pavciooo otrzymuje nagrodę Ponurego Żniwiarza i po zagładzie staje się nim na usługach Zarządu Piekła!!!!

Tomek dostaje nagrodę za ciekawą grę, zwycięża i tonie w śluzach i długach!!!!



KONIEC


(końcówka słaba, szkoda :( , jakieś komentarze?)
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Jakoś tak w sesji brakło zapału w czasie sesji :P
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Hmmm... Źle dobrałem moce gdyż myślałem, że gra będzie dłuższa :) Uprzedzaj następnym razem gdy gra będzie miała być krótka :)
I tak nikt tego nie czyta...
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Pavciooo zauważyłeś że ostatnio Final Battle są między nami? :P
Kosiarz Dusz
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 20:56
Numer GG: 2527774
Lokalizacja: Od zawsze tu byłem

Post autor: Kosiarz Dusz »

I tak oto nikt nawet nie raczył zajrzeć do Rady Miasta Gromady (albo zajrzał i nawet zabił, ale o tym nie wiedział i nikt mu nie powiedział) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

I nikt nie zamknął tematu tak przy okazji mówiąc. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Czuję twą duszę...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Otwarty, żeby ktoś (np ty) mógł dać jeszcze jakiś komentarz, wszystkie tak były zawsze otwarte (lub prawie wszystkie, taka tradycja).
Obrazek
Kosiarz Dusz
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 20:56
Numer GG: 2527774
Lokalizacja: Od zawsze tu byłem

Post autor: Kosiarz Dusz »

No to pytam, kiedy następna sesja, bo chciałbym zagrać (z AC tworzymy nową rasę, jak ją ukończymy, to z chęcią ją przetestuję :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )
Fajna sesja to była.
Czuję twą duszę...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

W sierpniu pewnie. ;)
Teraz te sesje się przejadły ludziom.
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

A ja się nad APW zastanawiam, co Ty na to AC mógłbym?
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

gdybyś znalazł ludzi to tak
Obrazek
Zablokowany