[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 3 - grupa 2

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

poziom 1 - spadając z dowolnej wysokości nie odnosisz obrażeń
poziom 2 - utrzymujesz równowagę nawet biegnąc po niewidzialnej nitce sprintem z zawiązanymi oczami i żonglując włączynymi piłami mechanicznymi jednocześnie
poziom 3 - możesz skakać na 10 m w górę lub po skosie w przód

Rozwalam jeszcze ze 3-4 samochody i kontynuuje wcześniejsze zamierzenia
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Eh a innego koloru to nie było :? :shock:

Szukam wkońcu przedmiotów. Rzucam na 2q tylko-troche-boli-mnie-głowa i potem tam wysyłam kościeja żeby pozabijał ludzi w środku. Jeżeli w 2q był już któryś gracz to taki sam manewr wykonuje na 2r lub 2p.
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Altar
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 2 września 2006, 05:17
Lokalizacja: Z pokoju!

Post autor: Altar »

Ku... dzięki... ehh

Atakuje ludzi. Tak właśnie ludzi, nie rośliny. Zatrzymuje samochody impulsem elektrycznym, wskakuje na nie i tnę ludzi przez dach samochodu, wyrywam drzwi rzucam w inne samochody i ludzi na chodnikach itp...
....
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Chowam pistolet do kieszeni, żeby nie straszyć dzieci. Podchodzą do jednego z dorosłych, i mówię do niego cicho - Dzieje się tu coś dziwnego. Nie wychodźcie na zewnątrz. Ja i moi towarzysze zbroimy się, żeby walczyć z tym czymś. Wiem, że gdzieś tu są. Trzech wrogów, i jeden, potężny. Zabierzcie dzieci i uciekajcie na zachód. Schowajcie się gdzieś, może w piwnicach. I starajcie się nie wprowadzać paniki. Powiedzcie dzieciom, że to zabawa, czy coś, nie wiem. A teraz, powiedz mi: gdzie mogę znaleźć broń, ludzi, którzy mi pomogą walczyć, i gdzie mogę znaleźć coś, co mi pomoże? Proszę o pomoc. Proszę mi uwierzyć.
Hakuna matata!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Altar:

Samochodów wprawdzie prawie już nie ma, ale akurat gdy dobiegłeś do drogi, zajechała ciężarówka pełna żołnierzy. Dokonałeś pomniejszej maskry, masz na koncie dodatkowych 30 zabitych czyli jedno ulepszenie i kupę karabinów leżących dookoła.

Ant:

W 2p napotkałeś całkiem niezły opór: piątka zombie (tak, zombie) uzbrojonych w broń palną zajęła ci tak dużo czasu, że nie zdążyłeś zrobić nic więcej, ale za to masz za nich 2 poziomy.

Gisher:

- Mamy jednego starego znajomego, mieszka w domu numer 33 przy tej ulicy. czyli 2l On na pewno będzie umiał i chciał wam pomóc, tylko musicie mu wytłumaczyć co robicie. - powiedział jeden z rodziców i poszedł wraz z pozostałymi uciec z tego bajzlu. Masz za to trzy poziomy.
Gangsta z 2k i 2i wrócili, mówiąc, że te domy są nawiedzone przez zombie i nie mogli nic tam zrobić. Ten z 2l nie wrócił wcale.

MM:

Następnym razem będzie inny :P

Amulet Trochę-Tylko-Boli-Mnie-Głowa Abdula pozornie nie zadziałał... Jak się potem okaże, tylko pozornie. Ale kościej i tak bez trudu wyciął ludzi w 2q, a było ich tam aż 36.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

Mutagen

poziom 1 - (pusty, umożliwia branie Łowcy II)
poziom 2 - +1 sz (umożliwia branie Żołnierza lub Zabójcy)

Kontynuuje wcześniejsze zamierzenia, ale najpierw przeszukuje 2p
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Broń biała levele 3 i 4
Mścicielstwo 2


Dobra - Mówię i biorąc do ręki mój cybernetyczny miecz idę ze wszystkimi do 2l. Oddaję Cynglowi rewolwer. Po drodze pilnie się rozglądamy. Z daleka patrzę na budynek, czy nie budzi podejrzeń. Wchodzimy, jeden gangsta kilka metrów z przodu. Jeśli coś nas atakuje, Uzbrojeni w broń palną pierw strzelają (żeby nas nie poranili, ani gangsty), potem Mafijny Goryl i ja atakujemy. Unikam ataków broni białej, jeśli będzie, i pocisków, ile będę mógł i jeśli w ogóle będą.
A jeśli nikt nas nie atakuje, wchodzimy kulturalnie.
Hakuna matata!
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Smok orzywieniec: koszt: 150 dusz - żw20, sz5, s10, skrzydła5, ponury3, czynienie strachu3
2*Ponury Żniwiarz: koszt: 60 dusz - żw10, sz5, s5, brońbiała5, ponury żniwiarz4, kosa ponurego żniwiarza

Zsyłam tylko-mnie-trochę-boli-głowa na 2o. Biegne pod 2q i próbuje przyzwać do siebie dusze. Jeżeli mi się to nie uda to wbiegam do środka i zbieram dusze. Następnie wychodzę na zewnątrz. Ant powinien być już w 2o. Wskakuje na grzbiet smoka i lecimy w górę ok. 20 metrów nad ziemią. Jednemu żniwiarzowi każe czekać pod kościołem drugiemu pod 2p. Lecimy ze smokiem nad 2o.
- Jeżeli Ant nie będzie wychodził podpalam dom
- Jeżeli wyjdzie zapewne będzie do mnie strzelał z AK, wtedy ja mu się odwdzięczam fireballami, a żniwiarze mają wylecieć na niego z dwóch stron
- Jeżeli wyjdzie i będzie naparzał w żniwiarzy to my (ja i smok) pikujemy na niego z góry (ja ostrzeliwuje fireballami, smok ma go rozszarpać)
Twój sojusznik zabił mojego sojusznika - czas spłacić dług
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Altar
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 2 września 2006, 05:17
Lokalizacja: Z pokoju!

Post autor: Altar »

Ciężar

Biorę ile sie da broni i biegnę do magazynu. Przeszukuje go i zabijam wszystkich ludzi w środku.
....
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

Jak tylko usłyszę lot smoka, albo inne podejrzane odgłosy podchodzę do okna i zabawiam się w snajpera(strzelanie5). Strzelam w rzeczy łatwo eksplodujące, w głowy żniwiarzy, w połączenia ostrza ich kos z drzewcem, a smokowi w stawy lub głowę, tak by odpadły mu kończyny (tudziesz;) skrzydła lub łeb. Jakby amunicja się skończyła oczywiście zmieniam magazynek. Jakby ponuracy chcięli mnie ubić odskakuję im i strzelam w główkę (head shot!), a jakby smok miał mi coś zrobić to wskakuję na niego i rozdzielam go na części pierwsze jak to napisałem w przypadku strzelania do niego,ale tym razem siekierką.[/b]
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Oto co się wydarzyło:

Zesłanie Przypadku na planszę najpierw przywołało wielkiego ognistego demona, potem zaś zakręciło rzeczywistość jak na kulkę na ruletce, zawiązało czas na supełek i splunęło.

Efekty całego tego burdelu?

Altar dostaje 1 ulepszenie

Ant dostaje 4 poziomy

Gisher dostaje 1 poziom

MM dostaje 26 dusz

I wszyscy przenieśliście się do Grupy 1; ale odpisujecie dopiero po nastepnym upie (napisze wam kiedy), a ten świat zostawiacie w spokoju.

Tak, temat do zamknięcia, właśnie to mam na myśli :P
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Zablokowany