[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 3 - grupa 2

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

no to identyfikuje amulet (z ciekawości) i werbuję kościeja (może się przydać) 90 - 25 = 65 dusz których narazie nie wykorzystuje. Nadal zbieram dusze. Teraz powinienem zebrać więcej dusz bo szukaniem ciekawych rzeczy zajmuje się kościej.
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

W budynkach schodzę przy okazji do piwnic i na strychy. Kto wie co może się tam znaleść... W każdym domu, w którym jestem dzwonie na 112 i podaje adres.
Memo miałem zrobić to co Ty po pewnym czasie.
Altar
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 2 września 2006, 05:17
Lokalizacja: Z pokoju!

Post autor: Altar »

Rzucam sie na wilkołaka mocno go do siebie przytulając i dźgając w plecy nożami na zmianę po wbiciu noża natychmiast go przekręcam w środku i bez wyciągania z ciała szybko i z całej siły szarpie wyrywając je z ciała następnie łapie go za tył łba i staram sie zmiażdżyć mu mózg lub chociaż połamać kręgi szyjne, jeśli to sie nie powiedzie łapie go za żuchwę kładę sobie ja na ramieniu i ciągnąc do góry staram sie urwać mu rdzeń kręgowy. jeśli sie uda to wbijam w jego brzuch jeden z noży przekręcam poczym go wyciągam i odcinam mu głowę by zachować jako trofeum. Albo_Ja_Albo_on powiedziałem po rozpoczęciu ataku.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 października 2006, 14:26 przez Altar, łącznie zmieniany 1 raz.
....
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Wiem już, że pedagogiką można uczyć dopiero od 15 levelu :( . A jak wybiorę umiejętność, to mogę ją wykożystać od razu w tej samej turze?
Broń biała level 2
Psychosonika level 1.


Jeszcze raz próbuję ich przekonać (Widziałem Licza! Razem damy radę rowalić tych truposzy! Nie chcę wam zabierać wpływów! Tylko chcę rozwalić złych! Pomożecie mi?), jeżeli zaczną strzelać wycofujemy się z magazynu, a ja próbuję unikać ich pocisków (sztuki walki level 4.). Jeśli uciekniemy, zamykamy drzwi do magazynu, zastawiając je czym tylko znajdziemy, skrzynie, beczki czy coś.
Gdzie są moi główni wrogowie? (Mścicielstwo)

Edit:

Pozwoliłem sobie na poprawkę słówka ucieknie na uciekniemy. Błąd był, i tak chodziło mi o to, że jeśli uciekniemy.

Jeśli mogę:

W razie odwrotu, Cyngiel strzela do tych, którzy wyglądają na szefów.
Ostatnio zmieniony środa, 25 października 2006, 21:29 przez Gisher, łącznie zmieniany 1 raz.
Hakuna matata!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Memo, powinieneś odpowiedzieć zmieniając swoją wersję postępowania - Altar cie zaatakował. Gisher - tak, możesz używać umiejętności w tej samej turze w której ją wybrałeś.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

Sorry, nie zauważyłem.

Słysząc biegnącą na mnie kupę żelastwa, skaczę (skok1) na niego z wyciągniętymi do przodu łapami by wbić się nimi w jego obwody i szybko zakończyć jego... żywot?
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Sojusze:
Memo-MM
Altar-Ant

Memo vs. Altar
tura 1 - cyborg i wilkołak ruszyli na siebie. Wilkołak skoczył, wyciągnął łapy, już prawie wbił się w cyborga, ale ten sparował jego ciosy. Memo zdołał w ostatniej chwili wykręcić się i nie wpaść na najeżonego żyletkami cybroga...
tura 2 - wilkołak zerwał się z ziemi, ale miał strasznego pecha; walnął głową w wiszącą szafkę, ogłuszając się na moment, Altar dopadł go i zaczął siekać. Zanim Memo doszedł do siebie, był już ledwie żywy...
tura 3 - cyborg odskoczył, wilkołak skoczył za nim, ale zapomniał, że teraz skacze bardzo daleko... Przeleciał przez otwarte okno i spadł na kupę kompostu, co sprawiło, że uniknął obrażeń, ale próbują wybić się do skoku zapomniał że kompost jest miękki i jego skok nie był tak wysoki jak zamierzał, skutkiem czego trafił mordą w ścianę tuż pod oknem, a zsuwając się złapał za drut piorunochronu. Niestety, w tym momencie uderzył piorun, odrzucając go, i wprawdzie przeżyłby to pewnie, gdyby nie to, że leciał z otwartą paszczą i w locie złapał w zęby gołębia, którym się udławił!

Memo odszedł do Gai!!!!!!!

Ant:
Łącznie zabiłeś 37 ludzi - masz trzy poziomy. W 1f nie było niczego ciekawego poza jakimś ołtarzykiem na którym stał zestaw co najmniej 30 zdjęć jakiejś dziewczyny, która wydała ci się nadzwyczaj piękna Szkoda że inni nie zrozumieją tego dowcipu, za to w 2r znalazłeś cały magazyn broni: 4*Ak-47 + 1200 naboi, 6*S&W 629 + 360 naboi, 2*M60 + 2400 naboi, a do tego SPAS-12 i 200 naboi oraz katana!

Gisher:
Bandyci nie wykazali się zrozumieniem i ostrzelali cię. Stwierdziłeś, że lepiej się wycofać, tym bardziej że ksiądz dostał kulkę w głowę. Przeżył, ale stracił głos (Bóg wie czemu...) i nie może używać Sądu Bożego. Cyngiel wystrzelił dwa razy, ale nie trafił. Zatrzasnęliście za sobą drzwi, ale były tylko z cienkiej blachy i kule je przebijały, więc nie ryzykowałeś barykadowania ich, tym bardziej że gangsterzy raczej nie mają zamiaru was gonić.
Główni wrogowie: wyczuwasz cyborga gdzieś na północy, wiedźmina na wschód stąd i w tej samej okolicy licza; w przyszłej turze będziesz wyczuwał ich dokładniej.

MM:
Amulet okazał się być amuletem Trochę-Tylko-Boli-Mnie-Głowa Abdula, zwanego też Abdulem Szalonym. Pozwala ci zesłać Przypadek na planszę raz w turze. Co to daje, nazwa chyba mówi doskonale? Kościej niestety nie znalazł już nic ciekawego, ale zebrałeś jeszcze 40 dusz, ostatecznie czyszcząc cmentarz.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

Strzelanie

poziom 1 - możesz celować z broni palnej z dokładnością do 50cm
poziom 2 - do 10m trafisz siedzącą muchę; możesz z dwóch broni na raz
poziom 3 - do 30m trafisz siedzącą muchę; dokładnie z 2 broni na raz
poziom 4 - do 100m trafisz siedzącą muchę
poziom 5 - trafisz z czegokolwiek w cokolwiek o ile to możliwe


Biore ze sobą jednego Kałasznikova (:)) i tyle amunicji ide do mogę mogę wziąć (biore przy okazji magazynki z pozostałych. Podobnie z M60. Spasa biore do do rąk i max amunicji. Reszte karabinów na plecy. Zamieniam nóż na katane, by się za nadto nie przeciążyć. Lecę do 2p,2o i 3d(w tej kolejnośći i robię taką samą rozróbę, jak wcześniej wciąż szukając broni. Po drodze strzelam w koła i kierowców, po to by ich zabić i zrobić karambol (zemsta za ciężarówkę:)).
Dodasz karty postaci?
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 listopada 2006, 21:42 przez Ant, łącznie zmieniany 2 razy.
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Idę do szkoły - kościej zabija ludzi a ja wspomagam go w razie czego fireballem. Z zabitych zbieram dusze, szukam ciekawych przedmiotów: głównie w schowakach, piwnicach itp. Jak znajdę jakąś broń białą lepszą od toporu kościeja to wyposarzam go w nią.
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Altar
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 2 września 2006, 05:17
Lokalizacja: Z pokoju!

Post autor: Altar »

Ulepszenia: Impuls elektryczny, Przeróbka rąk, Przeróbka nóg.


Biegnę do sklepu przemysłowego zabijając wszystko po drodze, Strzelam z impulsu elektrycznego do autobusów by wyrznąć wszystkich w środku(rozwalam tak kilka autobusów). Następnie w biegam do tego sklepu... i patrze co da się wziąć.
....
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

No to uspokojeni idziemy do 2n, przekonując wszystkich po drodze, żeby się do nas przyłączyli. Wysyłam po jednym Gangsta do 2j i 3c na zwiad. Mają być cisi i niewykrywalni :). Po zwiadzie mają przyjść do nas do 2n z raportem.
Hakuna matata!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Sojusze:

Altar-Ant

Altar:
Impuls elektryczny niestety był za słaby, żeby zabić ludzi wewnątrz autobusu, ale wpadłeś do sklepu, który wprawdzie był niemal pusty, tylko 26 zabitych, ale za to jest sporo ciekawych rzeczy, głównie piły mechaniczne, podkaszarki etc.

Ant:
Gdy tylko podniosłeś jednego kałacha, usłyszałeś jakiś ruch za plecami. Obróciłeś się, i ujrzałeś swojego starego drucha z Kaer Morhem, Coena. Powiedział:
- Wiesz stary, mogę się z tobą podzielić, ale bez przesady. Wybierz sobie jedną broń i dostaniesz do niej trzy zapasowe magazynki. Ale nic więcej, i katany też nie oddam.
Pamiętasz, że zawsze był od ciebie o wiele silniejszy, i raczej teraz nie będzie dobrze z nim zadzierać.

Gisher:
W 2n siedziała rodzinka przy obiedzie. Ojciec postanowił się do ciebie przyłączyć, a reszcie rodziny kazał uciekać. Masz nowego podwładnego, a za uratowanie kolejnych ludzi dodatkowy poziom - czyli w sumie dwa poziomy. Możesz przeczytać gdzie są twoi główni przeciwnicy; koło Anta wyczuwasz też kolejnego, potężnego przeciwnika. Gangsetrzy niestety nic nie donieśli - dopadła ich tymczasowa ślepota i nie mogli nic dostrzec (to dzisiejsze działanie Przypadku zesłanego przez Amulet Trochę-Tylko-Boli-Mnie-Głowa-Abdula)
Nowy podwładny: Tatusiek 10żw 2s 1 sz, Rusznikarstwo 4, Strzelanie 1, dwururka (2 naboje)

MM:
Zebrałeś 49 dusz, kolejne dzieciaki cisną się w panice do drzwi i okien, jest ich jeszcze sporo, ale całą turę zajęło ci masakrowanie ich i nie znalazłeś nawet chwilki żeby czegoś poszukac.

Ant, wiedźmin lvl 7

Żywotność 31
Siła 5
Szybkość 3

Moce:
Broń biała 1,2
Strzelanie 1,2,3,4,5

Ekwipunek:
siekierka strażacka (obr 4)
nóż do mięsa (obr 1)

Gisher, wybraniec ludzkości lvl 16

Żywotność 43
Siła 1
Szybkość 1

Moce:
Strzelanie 1,2,3
Fortyfikacje 1
Pedagogika 1
Sztuki walki 1,2,3,4
Mścicielstwo 1
Perswazja 1
Broń biała 1,2

Ksiądz Ludwik - 4 żw 2s 2sz, Fanatyzm 5 (wszyscy twoi sprzymierzeńcy są Fanatykami), kropielnica z wodą święconą.
4*Gangsta - 2żw 2s 1sz, Sztuki Walki 1, Alkoholizm 2
2*Laska - 1żw 1s 2sz, Palenie 2
Mafijny Cyngiel - 3żw 1s 1sz, Strzelanie 2, rewolwer (4+6 naboi)
Mafijny Goryl - 3żw 2s 1sz, Broń Biała 3, bejzbol
Tatusiel - 10żw 2s 1sz, Rusznikarstwo 4, Strzelanie 1, dwururka (2 naboje)

Altar

Ostrość
Impuls Elektryczny
Przeróbka Rąk
Przeróbka Nóg

Zabici: 77

MM

Czary:
Fireball - 1 many

Przywołani:
Kościej

Ekwipunek:
Amulet Trochę-Tylko-Boli-Mnie-Głowa Abdula (raz na turę zsyła Przypadek na planszę)

Dusze: 154
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

Coen nie wiedziałem, że to twoje. Wybieram Ak-47. Potem lecę do 2p,2o i 3d(w tej kolejnośći i robię taką samą rozróbę, jak wcześniej wciąż szukając broni. Po drodze strzelam w głowy kierowców i baki samochodów, ale tak by wybuch nie dosięgnął mnie, po to by ich zabić i zrobić karambol (zemsta za ciężarówkę:)).
Ostatnio zmieniony środa, 8 listopada 2006, 20:12 przez Ant, łącznie zmieniany 1 raz.
Altar
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 2 września 2006, 05:17
Lokalizacja: Z pokoju!

Post autor: Altar »

Biorę to co sie może nadać do zabijania ludzi (najlepiej piłe mechaniczna). Wychodzę na zewnątrz i robie ogólna destrukcje wszystkiego co żywe...A także w środku jesli tego nie zrobiłem.
....
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Tzn. Mogę czytać to, co do nich piszesz? Czy tylko ten raz?

Sztuki walki level 5
Broń biała level 3


Cyngiel, weź mi pozycz rewolwer! - Mówię do Cyngla. Boirę broń, jeśli ja da, i idziemy do 2m. Wysyłam Po jednym Gangsta do 2k, 2i i 2l. Uczę podwładnych sztuk walki level 1.
Hakuna matata!
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

to robię to samo co pierw jeżeli uda mi się zabić wszystkich to zabieram się za szukanie.
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Altar:

Wziąłeś piłę mechaniczną, wyskoczyłes na zewnątrz i rzuciłeś się na pobliski żywopłot, rąbiąc go na lewo i prawo i siekając każdy listek! (no co, rośliny też są żywe :D)

Ant:

Zmasakrował łącznie 39 kierowców i pasażerów, bo zabawa tak ci się spodobała, że zatrzymałeś się przed 2p i strzelałeś dalej. Ale teraz karabol ciągnie się przez prawie całe miasteczko, i nie za bardzo jest do kogo strzelać. Masz trzy poziomy.

Gisher:
Możesz czytać, ale tylko po żeby się dowiedzieć gdzie są
Cyngiel oddał ci rewolwer. W 2m odbywa się właśnie jakieś kinderparty, jest tu co najmniej czterdziestka dzieciaków i dwójka dorosłych. Gangsta pobiegli do domków, w następnej turze wrócą.

MM:
Zabiłeś kolejnych 85 dzieciaków, reszta gdzieś pouciekała, jakimś sobie tylko znanymi ścieżkami, ale znów nie starczyło ci czasu na poszukiwania.

Ant, wiedźmin lvl 10

Żywotność 40
Siła 5
Szybkość 3

Moce:
Broń biała 1,2
Strzelanie 1,2,3,4,5

Ekwipunek:
siekierka strażacka (obr 4)
nóż do mięsa (obr 1)
AK-47 + 180 naboi

Gisher, wybraniec ludzkości lvl 16

Żywotność 43
Siła 1
Szybkość 1

Moce:
Strzelanie 1,2,3
Fortyfikacje 1
Pedagogika 1
Sztuki walki 1,2,3,4
Mścicielstwo 1
Perswazja 1
Broń biała 1,2

Ksiądz Ludwik - 4 żw 2s 2sz, Fanatyzm 5 (wszyscy twoi sprzymierzeńcy są Fanatykami), kropielnica z wodą święconą.
4*Gangsta - 2żw 2s 1sz, Sztuki Walki 1, Alkoholizm 2
2*Laska - 1żw 1s 2sz, Palenie 2
Mafijny Cyngiel - 3żw 1s 1sz, Strzelanie 2
Mafijny Goryl - 3żw 2s 1sz, Broń Biała 3, bejzbol
Tatusiek - 10żw 2s 1sz, Rusznikarstwo 4, Strzelanie 1, dwururka (2 naboje)


Ekwipunek: rewolwer 4+6 naboi
Altar

Ostrość
Impuls Elektryczny
Przeróbka Rąk
Przeróbka Nóg

Zabici: 77


MM

Czary:
Fireball - 1 many

Przywołani:
Kościej

Ekwipunek:
Amulet Trochę-Tylko-Boli-Mnie-Głowa Abdula (raz na turę zsyła Przypadek na planszę)

Dusze: 239
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Zablokowany