[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 2

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
Zablokowany
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Właściwie to powinny być dopiero w następnej, dlatego niech AC zedytuje posta pod tym kątem.
Meniyaki tsukete shinugaii!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

W sumie to nic nie zmienia, jestem niewidzialny na środku jakiejś ulicy, lewitując 1mm nad asfaltem pod którym jest dziura. Tutaj zmiana: wykopuję dół 5m w dół pod asflatem. Jeśli Blind może we mnie czymś strzelić to używam Rozbrojenia, jeśli nie to poprostu po skosie do tyłu w dół przechodzę błyskawicznie przez ziemię gdy on wpada do dziury. Następnie wracam na asfalt przybieram formę ognistej kuli i próbuję go zalać asfaltem. Jeśli by widział, że jest za szybki i przeskoczy dziurę to przybieram formę ognistej kuli nie robiąc uniku, ale używając rozbrojenia. Zapewne sparzy się i wpadnie w asfaltowe błotko.
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Blind vs. AC
AC skrupulatnie przygotował swoją pułapkę, pod asfaltem nie było nic, dziwne że się nie zarwał biorąc pod uwagę jakość polskich dróg. Czerwony Władca dzięki swym wampirycznym zdolnościom lewitował nad ziemią niemalże jej dotykając. Blind wiedząc dokładnie gdzie jego przeciwnik się znajduje przeniósł się koło niego i zaczął nań szarżować. Po krótkim odstępie czasu zorientował się, że był to błąd dość poważny. Zwłaszcza, że leżał 5 metrów pod ziemią przysypany asfaltem marnej jakości. Zanim doszedł do siebie czarna masa już go oblewała. AC zaczął się cieszyć, że już po wszystkim ale nie było widać Apokalipsy i co najgorsze dalej żył (tzn. dalej był Żywym Trupem), zdziwiony tym faktem spojżał w dół i zobaczył:

Obrazek

Najwidoczniej tarcza Blinda go uchroniła.


AC, Władca Żywych Trupów poziom 30
Żywotność: 35
Ekwipunek: Karabin Plazmowy raz na turę, 30% szans na uranie ręki przy strzale
Sługi: 0
Ilość zabitych: 296




Blind, Wybraniec Ludzkosci poziom 30
Żywotność: 30
Ekwipunk: Brak
Podwładni: 0
Specjalne dodatki: Adamatytowy szkielet + szpony, wyjęcie/schowanie powoduje stratę 2żw
Ilość zabitych: 87
Meniyaki tsukete shinugaii!
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

No juz odpisywać bo zrzuce na plansze przypadek ;)
Meniyaki tsukete shinugaii!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

No to niepozostaje mi nic innego jak z przenikaniem przeniknąć asfalt i ciało Blinda i aktywować moją formę kuli ognia i upiec go.
Obrazek
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Niech ujawni się potęga Chaosu!

Chaos 1 uaktywniam, by moc przenikania zadziałała w nieprzewidywalny sposób. Wyrywam się z asfaltu najszybciej jak mogę, i mieczami młócę AC, lecząc się Witualizmem.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

I tak oto AC nie chcąc czekać na to co zrobi Blind postanowił go przeniknąć i w decydującym momencie zamienić się w kulę ognia. Nie przewidział tylko tego, że Blind zrobi to co zrobił. Chaos spowodował, że zmieniliście się w jedną istotę z dwoma głowami, wyglądacie mniej więcej jak Dwie Twarze z Batmana tylko, że macie dwie głowy, a nie jedną. Każdy ma władzę nad swoją częścią ciała, zostały Wam także moce. Musicie unicestwić drugą głowę tylko uważajacie żeby nie zrobić sobie krzywdy, w końcu macie jedno serce, płuca, zresztą wiecie o co mi chodzi.


Blind/AC

Głowa Blinda - 30 żw
Głowa AC - 35 żw
Meniyaki tsukete shinugaii!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

używam przenikania i moją dłonią wyciągam mózg Blinda, gdyby coś chciał zrobić to przybieram przy okazji Formę Ognistej Kuli. Mózg jego spłonie poprostu dotknięty moją ognistą dłonią lub gdy go wyjmę to go spalę :)
Obrazek
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Let it be like it must happen...

Jeśli kontrolujemy po jednej dłoni - nakładam na głowę Moc 5 (która uniemożliwi przenikanie przez czaszkę) biorę w swoją rewolwer (Artefakty 1 czy tam 2) i odstrzeliwuję łeb tej hydrze :) aha, a Chaos 1 sprawia nieprzewidywalność zamiany w Sferę Ognia.
Jeśli musimy walczyć ze sobą psychicznie o kontrolę nad ręcyma - nakładam na głowę (swoją) Moc 5, po czym siłując się psychicznie staram się odzyskać konrolę nad choć jedną z rąk, wziąć w nią rewoler i odstrzelić łeb tej hydrze.
Czy zmiana w Sferę Ognia zmieni pół ciała, a resztę spali, czy zmieni całe? A jeśli to pierwsze, to czy można to przetrwać? :P
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Tarcza Blinda pomogła mu uchronić głowę przed przenikaniem. AC przemienił się w kulę ognia i spalił tym samym połowę ciała Blinda.


Blind stał się FRYTKĄ!!!


AC nie pomyślał jednak o jednej rzeczy, spalił jedno płuco i pół swojego serca co nie bardzo pozwalało mu dalej egzystować.


AC niezdolny do dalszego nie-życia pada na ziemię!!!
AC wygrywa!!!


Dziękuje wszystkim za grę i mam nadzieję, że się podobało :)
Meniyaki tsukete shinugaii!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Na początku chciałem wyjąć serce :wink:
Obrazek
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Achhh! Gratz, AC ;) zwycięstwo kamikaze :D
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Kampowanie na ekranie
Obrazek
Zablokowany