[Wojny O Dusze] I: Upiór i Licze

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Arxel ale jeżeli ktoś Cię zaatakuję to masz prawo zmienić swoje postępowanie. Wiem że Twoja postać nie wie że ktoś chce ją zaatakować, ale jeżeli już ktoś ją zaatakuje to chyba wie co chce robić i nie stoi bezczynnie.

Ech... Troche to dziwnie napisałem :?

Pavciooo, Doi
No boisku było 20 dzieci. Doi nie możesz zrekrutować żadnego, ponieważ Twój poziom charyzmy wskazuje na to że możesz mieć tylko 6 współtowarzyszy a Ty i tak masz ponad ten poziom (20 elfów). Tak więc Paciuuu zdobyłeś 20 dusz. Weszliście do szkoły.

Pavciooo i Doi vs. Arxel i Fredric.
Z wilkołakiem nie było problemu - Dwadzieścia strzał przeszyło go na wylot. Z duchem także - żniwiarze go rozszarpali

Z ARXELA ZOSTAŁY TYLKO STRZĘPY ARXELA!
SKOŃCZYŁ SIĘ DZIEŃ DOBROCI. DZIĘKUJE ZA GRĘ I ZAPRASZAM DO NASTĘPNEJ

Arxel miał 120 dusz więc Pavciooo zdobywa 130 dusz za zabicie go! Za zabicie wilkołaka Doi zyskuje 5 umiejętności (weź sobie perswazję jeżeli chcesz mieć więcej współtowarzyszy.

Memo i Asd7
Memo przejąłeś dwa bloki. Nie wiem jak i które chciałeś podpalić rośliny jeżeli Pavciooo i Doi byli już w środku budynku. Zdobyłeś 60 dusz. Asd7 chodząc za Memem dużo sług nie zdobyłeś bo tylko 20. Memo zapomniałeś o cyborgu - może wydałbyś mu rozkaz zabijania ludzi?

Memo, Arcylicz
Żywotność: 20
Siła: 1
Szybkość: 3
Mana: 20
Ilość dusz: 110
Ekwipunek: Naszyjnik śmierci
Najemnicy: 1
- TS-200 - żw20, s10, sz2 - karabin i 100 ołowianych kul, paralizatory
Asd7, Władca Żywych Trupów, poziom 7
Żywotność: 11
Siła: 1
Szybkość: 1
Ilość sług: 70
Najemnicy: 1
- Demon - żw20, s5, sz5; skrzydlaty5, pyromanta3, infernalista3, broń biała3; bicz

Pavciooo, Arcylicz
Żywotność: 20
Siła: 1
Szybkość: 3
Mana: 16
Ilość dusz: 140
Przywołani:
- 3*Kościej- żw15, sz2, s5 brońbiała5, topór
- 2*Szkielet - żw5, sz1, s2 brońbiała2, kij
- Napalony Żniwiarz - żw13, sz7, s6, brońbiała5, napalony żniwiarz4 - kosa napalonego żniwiarza
- 3*Ponury Żniwiarz: koszt: 60 dusz - żw10, sz5, s5, brońbiała5, ponury żniwiarz4, kosa ponurego żniwiarza
Doi, Wybraniec Ludzkości, poziom 7
Żywotność: 12
Siła: 1
Szybkość: 1
Współtowarzysze:
- 13*Mroczny Elf - żw3/4, s3, sz3; Strzelanie3, BrońBiała3; Elfi łuk; 29 strzał; Miecz półtoraręczny
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Doi
Marynarz
Marynarz
Posty: 234
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 17:08
Lokalizacja: Z domu<Toruń :D >

Post autor: Doi »

Sąd boży na 2
3 razy Perswazja :D

Każe 30 osobą w szkole popełnić samobójstwo/ale nikogo z moich lub Pavcia sług/ jeśli moge to kogoś rekrutuje.
Czekam na reakcje sojusznika.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Chodzę razem z Doi'em, moje sługi mają rozwalać te dzieci/nauczycieli. Ja nie używam czarów, żeby nie tracić many. Staram się dać Doi'owi i jego ludziom jak najwięcej ofiar do zabicia żeby zdobywał lvle. Zbieram oczywiście wszystkie dusze.
I tak nikt tego nie czyta...
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

To lecę wyzbierać dusze z bloków 9-12, a cyborg może zabijać, ale niech nei marnuje amunicji.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

To stało się bardzo szybko: Neo ubrany w czarne okulary, czarny płaszcz i czarne spodnie wskoczył w Asd7 i rozerwał go od środka.

Z ASD7 ZOSTAŁY MIKROCZĄSTECZKI!
NIE TOLERUJE BRAKU ODPOWIEDZI

Z tego powodu, że Asd7 nie miał mocy kamikaze nastąpił wielki wybuch...

Z miasta nie zostało nic. Teraz jest to tylko jedna wielka pustynia. Stoicie naprzeciwko siebie - po jednej stronie Memo po drugiej Doi i Pavciooo. Jesteście wraz ze sługami. Memo dodaje Ci 100 dusz bo jest Ciebie mniej.


Memo, Arcylicz
Żywotność: 20
Siła: 1
Szybkość: 3
Mana: 20
Ilość dusz: 210
Ekwipunek: Naszyjnik śmierci
Najemnicy: 1
- TS-200 - żw20, s10, sz2 - karabin i 100 ołowianych kul, paralizatory

Pavciooo, Arcylicz
Żywotność: 20
Siła: 1
Szybkość: 3
Mana: 16
Ilość dusz: 140
Przywołani:
- 3*Kościej- żw15, sz2, s5 brońbiała5, topór
- 2*Szkielet - żw5, sz1, s2 brońbiała2, kij
- Napalony Żniwiarz - żw13, sz7, s6, brońbiała5, napalony żniwiarz4 - kosa napalonego żniwiarza
- 3*Ponury Żniwiarz: koszt: 60 dusz - żw10, sz5, s5, brońbiała5, ponury żniwiarz4, kosa ponurego żniwiarza
Doi, Wybraniec Ludzkości, poziom 7
Żywotność: 12
Siła: 1
Szybkość: 1
Współtowarzysze:
- 13*Mroczny Elf - żw3/4, s3, sz3; Strzelanie3, BrońBiała3; Elfi łuk; 29 strzał; Miecz półtoraręczny
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 listopada 2006, 19:38 przez M_M, łącznie zmieniany 1 raz.
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

SZARŻA!!!
Wszyscy słudzy ruszają do przodu na Licza, Napalony nawala z kosy ogniem z daleka. Jak któryś z kościejów padnie pod naporem karabinów to na jego miejsce przywołuję Napalonego, jak padnie dwóch to dwóch napalonych. (mam 140 dusz, 70 jeden kosztuje czyli na 2 mi starczy)
Sam nawalam w lisza z tylu fire balli ilu mogę. Wróg skupi się na moich sługach, tak więc ja i sojusznicy będziemy bezpieczni przez dłuższą chwilę, a elfy sojusznika będą mogły dobrze wycelować swoimi łukami.
I tak nikt tego nie czyta...
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Co tu dużo mówić. Po prostu zsyłam na planszę przypadek kontrolowany przeze mnie:

A oto wielki znak ukazał się na niebie: wielki meteoryt pędzący w stronę Doi'ego.

DOI STAŁ SIĘ TAK PŁASKI, ŻE MÓGŁBY ROBIĆ ZA PAPIER!

Z meteorytu wyskoczył ufol.

MEMO ZOSTAŁ ZAMIENIONY W SŁOIK Z OGÓRKAMI!

Ufol nałożył koronę na głowę Pavciooowi i ogłosił go władcą wszechświata i zadupia.

PAVCIOOO WYGRAŁ!

Szkoda że tylko on chciał grać do końca. Dziekuje ze grę (przynajmniej niektórym).
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Zwycięstwo cieszy, tylko szkoda, że walkowerem wygrałem :P
I tak nikt tego nie czyta...
Zablokowany