[Wojny Żywych Trupów] X: Masakra w Legionowie

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

AC:
Wykupiłeś umiejętności, po czym poszedłeś i zebrałeś palce poległych. Kupiłeś za nie Pyromanta lvl 3 i Napalony Żniwiarz lvl 3.

Goras:
+14 sług i 2 lvle

A teraz zaczynamy zabawę z czynnikiem losowym, tak jak to AC w swojej sesji uczynił. Z tą różnicą że ja nie mam k10 i będę używał zwykłej k6 :)

1. Czy Mistrz Miecza dogoni sługi Dantego (one nie mają wampiryzmu i nie mogą latać)?
Wynik: 5

Mistrz miecza wraz ze swoimi zombie dogonił armię Dantego i związał ich w walce. Dante postanowił, że nie zostawi swoich na pewną śmierć i ruszył do walki, będąc jednak gotowym do ucieczki.

2. Czy zdarzy się coś nieprzewidywalnego?
Wynik: Ponownie 5!

Gdy Tomek już prawie dopadał resztki walczących w celu ich zniszczenia zauważył coś dziwnego. Wielki słup światła pojawił się na polu walki. Ostatnie sługi obu władców poległy, a sami władcy poprostu zniknęli! Biały Władca Żywych Trupów pozbierał łącznie 300 nadających się do handlowania palców. Bycmoże to czas zrobić zakupy na bazarze? (AC cię nie zaatakuje). Nadałeś też wampiryzm kolejnym sługom.

Mistrz miecza oraz Dante wylądowali w innym wymiarze, w budynku wyglądającym jak wielkie koloseum. Gdy wyszli ze swoich tuneli zobaczyli, że znajdują się na wielkiej arenie i stoją naprzeciw siebie. Na trybunach zasiadły żywe trupy ubrane w zielone i żółte koszulki. To chyba są... Kibice! Razem 120 zombie zasiada na trybunach. Nagle z głośnika odezwał się głos:
Witamy na arenie! Dzisiaj czeka nas pojedynek między Mistrzem Miecza, zielonym Władcą Żywych Trupów Dante, jego żółtym odpowiednikiem! Zasady są następujące:
1. Zwycięzca dostanie obecnych kibiców jako sługi i powróci do swojego świata. Przegrany, a raczej to, co z niego zostanie będzie leżał tutaj NA WIEKI!
2. Zawodnicy przed walką otrzymują 6 dodatkowych mocy do wyboru, które razem z tymi nabytymi w tamtym wymiarze będą decydowały o tym, czy uda im się przetrwać! Zwycięzca za unicestwienie rywala uzyska kolejne 5 mocy, z którymi powróci do swojego wymiaru.
3. Przed walką możecie wybrać sobie jedną broń- rewolwer i dwanaście naboji, albo katanę. Obie bronie mogą być śmiertelne dla waszych wrogów, ale jeśli nie potraficie się nimi posługiwać, możecie strzelic sobie w głowę, albo odciąć nogę. Wybierajcie!!!


(Będę używał czynnika losowego przy walce tymi broniami. Będę rzucał k6, gdzie przy wyrzuceniu 6 wykonujecie bardzo dobry cios/strzał po którym komuś może np. odpaść któraś z kończyn. Przy wyrzuceniu 1, jeśli będziecie mieli umiejętność do broni najwyżej lekko się skaleczycie. Jeśli nie, to możecie np. w przypadku katany uciąć sobie nogę...) Macie dwa upy- w jednym piszecie, jaką broń bierzecie, a w drugim piszecie jak walczycie np. jakich zdolności używacie. Jeśli chcecie, możecie je zamieścić w jednym poście lub poczekać, co zrobi przeciwnik i napisać w następnym. Walczcie o śmierć i życie!

3. Czy Dark Hennet znajdzie coś ciekawego w którymś z samochodów?
Wynik: 3
Niestety, nic nie znalazłeś

Staty:
AC, Poziom 20:
Żw: 30
Ekwipunek:
Ilość sług: 140
-3*Dresiarz, Sztuki Walki & Broń Biała lvl1


Tomek, Poziom 13:
Żw: 18
Ekwipunek: Szata liturgiczna ;P
Ilość sług: 135
-3*Kierowca lvl4
-2*Wampir (lvl5) i 40*Wampir lvl4
-20*nożownik (Broń Biała 1)


Mistrz Miecza, Poziom 12:
Żw: 17
Ilość sług: 0/120


Dante, Poziom 15:
Żw: 20
Ekwipunek:
Ilość sług: 0/132


Dark Hennet, poziom 26:
Żw: 31
Ekwipunek:
Ilość sług: 185 (wszyscy skrzydlaci i trujący)

Goras, Poziom 14
Żw: 19
Ekwipunek:
Ilość sług: 100
I tak nikt tego nie czyta...
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

"Zobaczcie moje dzieci, Pan nienawiście był dla nas chojny, idziemy na zakupy." Lecę na bazar i kupuję Panurego Żniwiarza 1,2,3,4 oraz Broń Białą 1 i 2. Następnie nadaje Ponury Żniwiarz level 4 następnym sługom i wracam w miejsce gdzie walczył M_M i Dante. "Ustawcie sie słudzy Semai. Poczekamy może wróci któryś z nich. Ustawcie się w kręgu. Uważajcie jednak czy ktoś nie chce nas zaatakowac." Gdy ktos mnie zaatakuje to ja i moje sługi niszczymy 42 zombie mocą ponurego żniwiarza, ,następnie moje sługi mają sie rzucić na zombie przeciwnika i ciachać kosami. Ja sie rzucam prosto na władcę i wale z kosy. Jak nikt mnie nie zaatakuje to czekam n ato co się stanie.
Meniyaki tsukete shinugaii!
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Można taktykę wysłać na PW?
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

OK, taktykę możecie posłać na PW, ale napiszcie tutaj jaką broń wybieracie (o ile wybieracie)
I tak nikt tego nie czyta...
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

rewolwer
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

-Wybieram katanę.

Edit:
No to zapowiada się ciekawie.
GORAS
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 13:54
Numer GG: 8970290
Kontakt:

Post autor: GORAS »

Skrzydlaty level 3,4


Przechadzam się z moimi sługami po wschodniej części miasta, zmierzam do parku, po drodze wszystkich zamieniamy , w parku robimy to samo. Jeżeli zobaczymy przeciwnika staramy sie uciec i schować w bezpiecznym miejscu.
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Pavciooo pisze:
Dante
Kolor postaci: żółty
Żywotność 5
Siła 1
Szybkość 1
Moce magiczne 5 (max.5)
Moce półmagiczne 2 (max.5)
Moce mutacyjne 4(max.5)
Moce technologiczne 2 (max.5)
Moce walki 3 (max.5)
Moce przywódcy 2 (max.5)
Moce:
Uczenie lvl 1
Demonologia lvl 5
Kopanie lvl 1
zbieractwo lvl 2
Pedagogika level 1
Wampiryzm level 5
Wskrzeszanie lvl 1

jakim cudem dante może mieć demonologie lvl5 jak do tego jest potrzebny infernalista lvl5?
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Uh faktycznie nie zauważyłem, zatem Dante ma demonologię lvl 4 i jeszcze 1 moc do wyboru.
PS: Nie cytuj żółtego tekstu... Wali po oczach i nic nie da się przeczytać ;)
I tak nikt tego nie czyta...
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Pojedynek na arenie:

"Zawodnicy" wybrali bronie, po czym stanęli do walki. Zaczęli przywoływać.
1. Czy na arenie można przyzwać piekielne pomioty?
Wynik: 3
Próby przywołania piekielnych istot spełzły na niczym. Widocznie arena jest chroniona przed nimi magią. Wrota też się nie otworzyły. Ta sytuacja lepsza jest dla Dantego, który nie mógł przywołać demona ani wrót.
2. Czy można tutaj przyzwać enta?
Wynik: 4
Mistrz Miecza nie zraził sie tym i przywołał Enta. W tym czasie Dante ruszył na niego z furią. Zielony Władca Żywych Trupów wyciągnął więc szybko rewolwer i oddał serię strzałów.
3. Czy Dante odbije część pocisków kataną?
Wynik: 2
Dante stanął w miejscu i zaczął machać kataną by odbić pociski. Pierwsze dwa odbił, lecz gdy wydawało się, że tą salwą Zielony Władca nic mu nie zrobi katana wypadła mu z ręki.
4. Czy Mistrz Miecza trafił resztą pocisków?
Wynik: 5
Trafił trzema z czterech pocisków. Dante przyjął je na klatę i widząc że zaczyna krwawić ruszył z furią na Mistrza Miecza, który zaczął się przemieniać w Enta.
5. Czy Dantemu uda się poranić przeciwnika kataną?
Wynik: 5
Dante podleciał do przeciwnika i zadał kilka bolesnych cięć. Nie odciął jednak żadnej z kończyn. Przemiana w enta dobiegła końca. Zółty Władca Żywych Trupów zauważył kątem oka, że Ent jego rywala zamachnął się żeby zadać potężny cios.
6. Czy Dante uniknie ciosu?
Wynik: 2
Udało się uniknąć zmiażdżenia, lecz itak solidnie oberwał. Mistrz Miecza spróbował chwycić w swoje drewniane łapska rannego wroga.
7. Czy udało mu się chwycić Dantego?
Wynik: 5
Ciężko ranny przeciwnik nie był w stanie zrobić uniku. Mistrz Miecza wziął go w swoje łapy i cisnął nim z całej siły o ścianę areny.
8. Czy Dante jakimś cudem to przeżyje?
Wynik: 5
Dante tuż przed zderzeniem ze ścianą wykorzystując zdolność latania wyhamował i przeżył zderzenie. Ledwie żył. Ruszył z furią do ataku ostatniej szansy.
9.Czy zrobi coś Mistrzowi Miecza?
Wynik: 1
Dante zdawał się szybować w powietrzu przygotowywując się do zadania ostatecznego ciosu. Już był prawie przy przeciwniku, gdy wielka łapa Enta przywołanego przez zielonego Władcę sprowadziła go na ziemię i rozsmarowała po posadzce. "Żółci" zamilkli.

Dante przyozdobił posadzkę Areny
Ktoś umrzeć musiał, by ktoś mógł grać dalej. Zapraszam w przyszłości, o ile będę prowadził jeszcze jakąś sesję.

Mistrz Miecza:
Mamy zwycięzcę!!!- wrzasnął głos z głośnika przerywając ciszę. Zombie w żóltych koszulkach natychmiast zmienili swoje barwy na zielone. Ent zniknął, a Mistrz Miecza wrócił do swojej dawnej postaci. Przeładował rewolwer po czym wszedł na kolumnę, która wysunęła się na środku areny. Niebieski promień spadł z nieba i uleczył zwycięzcę. Głos z głośnika odezwał się ponownie:
Wybierz swoje 5 mocy za pokonanie Dantego, bo w twoim świecie ktoś na ciebie już czeka...


Wybierz moce, reszta niech czeka. Gdy napiszesz co wybierasz i jak próbujesz siębronić na miejscu przed Tomkiem będzie dalsza część upd8-tu.
I tak nikt tego nie czyta...
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Mutagen level 2
Trucizna level 1
Kopanie level 1
jeden sobie zostawiam

W ten sposób 120 sług ma +2 do siły i trujące mięso. Przyzywam to samo co chciałem przyzwać na arenie i tak jak tam przemieniam się w enta.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Zasadzka:

Gdy Mistrz Miecza wrócił do swojego świata razem ze swoimi sługami spostrzegł, że Tomek przygotował zasadzkę! Szybko przywołał Enta i infernalne stwory.

1. Czy przyzwany przez Mistrza Miecza demon będzie silny?
Wynik: 3

Przyzwany demon był ledwie średniej siły, nie wytrwa długo w walce.

Wtedy Tomek razem ze sługami zaczęli używać mocy ponurego żniwiarza by zabić zombie wroga myślą.

2. Czy im się to udało?
Wynik: 5

Pomijając to, że kilku zombie obrało sobie te same cele, plan się udał. 35 zombie przeciwnika natychmiast poszło do piachu.

Mistrz Miecza szybko otworzył infernalne wrota.

3. Jaki był tego efekt?
Wynik: 3

Z wrót wyleciała mała kula ognia, która spaliła 3 sługi Tomka. Nic specjalnego.

Mistrz Miecza przemienił się w Enta, a slugi Tomka ruszyły do ataku.

Tym razem szczęście nie miało nic do rzeczy. Co prawda sługi Mistrza Miecza wybiły sporą część sług Tomka którzy nie byli uzbrojeni, ale trucizna nie mogła zadziałać na tych, którzy nie gryźli. Żniwiarze Tomka ze swoimi kosami zbierali obfite żniwo. Ent wybił jednak paru kosiarzy zanim padł. Mistrz Miecza zorientował się, że jest sam, a w około pełno wrogów. Postanowił staranować wrogów i spróbować uciec.

4. Czy mu się udało?
Wynik: 5

Będąc w postaci Enta staranował wrogów i nie zważając na otrzymane obrażenia spróbował ucieczki. Jednak Tomek miał zwiększoną szybkość i dogonił go, próbując zadać ostateczny cios kosą.

5. Czy mu się udało?
Wynik: 5

Tomek z furią wbił kosę w głowę zielonego WŻT, po czym przed jego śmiercią szepnął mu do ucha: Było wziąść inne umiejętności...
Mistrz Miecza padł na ziemię i wrócił do dawnej postaci. Przed śmiercią przyszła mu do głowy myśl: *Gdybym ja go wtedy w szkole zaatakował...* po czym wydał ostatnie tchnienie.

Mistrz Miecza zamienił się w pożywkę dla robaków
Przykro mi, zapraszam do ewentualnych przyszłych edycji

Tomek zyskuje 5 mocy do wyboru. 40 sług przeżyło walkę. Byłeś zmartwiony dużymi stratami, gdy zobaczyłeś przejeżdżający autobus pełen ludzi. Zatrzymaliście go i przejeliście wszystkich. Zyskujesz 30 sług i 3 poziomy.

Goras poszedł do parku i przjął 20 sług, co dało 3 poziomy.

Nagle magiczna siła związała graczy sojuszami!
Tomek połączył się magicznym sojuszem z Dark Hennetem, a AC z Gorasem.
Dla tych co nie pamiętają, podam lokację wszystkich władców:
-AC na targowisku
-Goras w parku
-Dark Hennet w północnej szkole
-Tomek obok południowej szkoły

A teraz staty:

AC, Poziom 20:
Żw: 30
Ekwipunek:
Ilość sług: 140
-3*Dresiarz, Sztuki Walki & Broń Biała lvl1

Tomek, Poziom 16:
Żw: 21
Ekwipunek: Szata liturgiczna ;P, Kosa żniwiwarza
Ilość sług: 70/165
-1*Kierowca autobusu lvl4
-20*Wampir lvl4
-10*nożownik (Broń Biała 1)
-10*żniwiarz lvl 4

Dark Hennet, poziom 26:
Żw: 31
Ekwipunek:
Ilość sług: 185 (wszyscy skrzydlaci i trujący)

Goras, Poziom 17
Żw: 22
Ekwipunek:
Ilość sług: 120
I tak nikt tego nie czyta...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

[Do GORASa:] Bierz mutagen następnym razem - wszyscy twoi będą latać.


Zbieram jeszcze 60 palców i kupuję Zbieractwo lvl 2 (jeśli nie ma palców już to zuużywam 2 punkty wolne z 4 i biorę Zbieractwo 2 i 3; jeśli mam te 60 to zużywam jeden punkt wolny). Zbieram następnie serca z poległych wrogów - patrząc po ilości palców powinienem mieć dużo serc - zużywam je na kupna w tej kolejności (3 serca = 2 żuchwy, tak dla przypomnienia):

Infernalista 1
Kamikaze 1
max na Pyromanta
max na Napalony Żniwiarz
Woda na 3
max na Infernalistę
max na Lód (choć podejrzewam że starczy mi tylko Lód 2)

nadal jestem na targowisku, jakby ktoś mnie atakował to spopielam gnoja i nasyłam żniwiarza oczywiście :D co jeszcze?

>>> nie wpisałeś mi moich demonów z demonologii
Obrazek
GORAS
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 13:54
Numer GG: 8970290
Kontakt:

Post autor: GORAS »

Mutagen level 1,2
Skrzydlaty 5

Zabieram moje sługi i udajemy sie do AC.
Po drodze zamieniamy wszystko co sie da.
Ja lece, słudzy podlatują.
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

No cóż wygrał lepszy. Dzięki za grę czekam na kolejna rekrutacje.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Biorę tak: Żniwiarz level 5, Pedagogika level 5, Broń Biała level 3, Inernalista level 1 Napalony 1,2 Woda 1,2

Zbieram co tylko mogę z poległych w miejscu gdzie przebywam. Nadaję Żniwiarza level 5 30 innym sługom niz tym co mają już level 4 i wzywam Żniwiarza jako mojego ochroniarza.
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 sierpnia 2006, 20:08 przez t0m3ek, łącznie zmieniany 1 raz.
Meniyaki tsukete shinugaii!
Vijas
Marynarz
Marynarz
Posty: 332
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2005, 18:48
Numer GG: 763272
Lokalizacja: Breslau
Kontakt:

Post autor: Vijas »

Do tomka- Atakujmy AC! :P

Lecę w stronę tomka. Gdy go spotkam razem z nim (oczywiście jak się zgodzi :) ) lecimy rozwalić AC :) Oczywiście nie zabijamy go do końca ponieważ nie chcę żeby mnie rozwaliło jego kamikaze :P Atakuję go trucizną wodą i czym tam jeszcze mogę. Ale jak już muszę ostatecznie dobijać to odsuwam się i robi to sługa bo ja niechcę zginąć :P
Zablokowany