[Wojny Żywych Trupów] XV: Święto Godów

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Scorez:
Tak jak każdy zgubiłeś się na Polu Kukurydzy, zdaję się niedaleko słychać jakąś muzykę. To chyba Święto Godów, oczywiście nie musisz tam iść, za turę i tak dotrzesz do stodoły.

Paula:
Paula chyba niezrozumiała do końca powagi sytuacji. Rzuciła miecz świetlny swojemu całkowicie martwemu rycerzowi i poszła po jego miecz. Pękł gdy tylko go dotknęła. Myszy w kilka chwil zeżarły rycerza i dobrały się do nogi Pauli, która jednak wyrwała się i uciekła na Pole Kukurydzy. Paula otrzymuje poziom za wspaniałe odgrywanie pozagrobowej głupoty.

Tomek i Pavciooo:
Akcja nie zupełnie udana, miecz plazmowy wszedł w drzwi jak w masło i tak samo rycerzy przeciął mur nad nim i uderzył w dwie sługi Tomka przecinając ich na pół. W tym momencie daszek nad wejście się zarwał razem z kawałkiem muru. Rycerz został nazewnątrz a Pavciooo został uwięziony w środku. Jest tam bardzo ciemno, ale to zwykła klatka schodowa. Tomek nie zdołał pokonać wyszkolonego Rycerza, ale ten kopiąc go w jądra kopnął go na pierwsze piętro bloku na przeciwko (nie tego w którym siedzi inny nieumarły) i Tomek wpadł do czyjegoś mieszkania. Jego poprzedni słudzy zostali zmasakrowani przez Rycerza.

Memo:
Dzieciak poszedł się bawić obok metalowymi samochodzikami, możesz wejść do bloku.

Scorez:
Poziom: 0
Żywotność: 1/4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 0

Paula (Blind):
Poziom: 1
Żywotność: 3/5
Ekwipunek: Złamany Miecz
Ilość sług: 1

Tomek:
Poziom: 0
Żywotność: 4
Ekwipunek:
Ilość sług: 0/5
- 4*Kultysta - Piącha5, Siła4, Zbieractwo5

Pavciooo:
Poziom: 0
Żywotność: 4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 1
- Rycerz - BrońBiała3, Rzucanie3 - Miecz Świetlny

Memo:
Poziom: 0
Żywotność: 4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 0
Obrazek
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Co prawda myślałem, że zmierzam do innego bloku niż ten, w którym jest Tomek no ale mniejsza z tym...

Jeżeli Tomek jest w bloku naprzeciwko rycerza jak rozumiem, to rozkazuję rycerzowi spróbować się przebić do mnie a sam biegam po klatce schodowej i naciskam dzwonki do drzwi i usuwam się z pola widzenia wizjera i jak ktoś otworzy to gryzę go przemieniejac w mojego sługę i dalej lecimy opanować tak samo cały blok.



Zmierzałeś, ale on był obok ~ AC
I tak nikt tego nie czyta...
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Idę zobaczeć święto godów... nie chcę aby mnie zobaczyli... na razie.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Przejmuję rodzinę do której wpadłem o ile jakaś tam jest. Następnie szukam jakiegoś pudła, piszę na nim Pizza i chodzę po mieszkaniach pukając i pokazując pudło "z Pizzą" by mi otworzyli, jak otworzą to przejmuje.
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

Udaję, że idę do drzwi, ale będąc tuż przy wyjściu rzucam się znienacka na dzieciaka i gryzę go w szyję. Po czym wchodzę do środka i sprawdzam co tam się dzieje.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Paula ruszyła prosto przed siebie przez Pole Kukurydzy, podrzucając swój złamany miecz, pogwizdując, i myśląc sobie "kurcze, fajnie by było znaleźć scorez'a i go dobić, nawet i tym złamanym mieczem". Może to podziałą, i wyjdzie koło niego.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Paula lvl up za zachowanie prawdziwego gnijącego umarlaka kobietę

Wyciągam swój miecz świetlny i trzymam go w pogotowiu.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Blind weź sobie level :P

Scorez:
Widzisz małą polankę i nagie kobiety tańczą wokół ogniska. Zaczyna padać śnieg. Mężczyźnie stoją wokół kobiet. Wszyscy są nieuzbrojeni.

Tomek:
Pociąłeś kilku z mieszkania, w którym byłeś. To zdaję się był gang robiący miejscową heroinę (bardziej to crack lub po prostu trucizna). Zyskałeś level. Nikt ci nie otwiera drzwi, choć słyszysz, że w mieszkaniach coś lub ktoś się porusza. W górnym mieszkaniu jak powiedziałeś, że pizza to ktoś ci powiedział, żebyś spierdalał. Oj mili ludzie, mili (o ile to są ludzie ;) ). ;)

Paula:
Widzisz małą polankę i nagie kobiety tańczą wokół ogniska. Zaczyna padać śnieg. Mężczyźnie stoją wokół kobiet. Wszyscy są nieuzbrojeni.

Pavciooo:
Turę jeszcze zajmie twojemu słudze zrobienie tunelu do ciebie. Tym czasem nikt ci drzwi nie otwiera, a jedyne otwarte to te na dach. Nawet do piwnicy są zamknięte.

Memo:
W jednej chwili znalazłeś się na Polu Kukurydzy, nie dotarłeś do dzieciaka. Kilka kroków przed tobą coś się dzieje. Podszedłeś i w ukryciu dostrzegłeś ciekawą scenę. Widzisz małą polankę i nagie kobiety tańczą wokół ogniska. Zaczyna padać śnieg. Mężczyźnie stoją wokół kobiet. Wszyscy są nieuzbrojeni.



Scorez:
Poziom: 0
Żywotność: 1/4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 0

Paula (Blind):
Poziom: 1
Żywotność: 3/5
Ekwipunek: Złamany Miecz
Ilość sług: 1

Tomek:
Poziom: 1
Żywotność: 5
Ekwipunek:
Ilość sług: 5/10
- 5*DrugGang - Trucizna7

Pavciooo:
Poziom: 0
Żywotność: 4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 1
- Rycerz - BrońBiała3, Rzucanie3 - Miecz Świetlny

Memo:
Poziom: 0
Żywotność: 4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 0
Obrazek
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

Obserwuję ich.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

No cóż więc idę na dach szukać czegoś ciekawego. Jeśli nie ma tam nic ciekawego wracam i próbuję pomuc mojemu słudze siędo mnie dostać. Jak nie mam jak mu pomóc, to podchodzę do drzwi jakiegoś mieszkania i wciskam dzwonek i nie puszczam, może kogoś wkurzy ciągłe dzwonienie dzwonka i wyjdzie.
I tak nikt tego nie czyta...
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Moc na później

Do mieszkań w których słyszę ruch każę włamywać się moim sługom, ja stoję na zewnątrz zawsze, oni po wbiciu się używają jednej z mocy paraliżujących (tak by starczyło na jak największą ilość mieszkań) i przemieniają mieszkańców, korzystając też z okazji wracam do mieszkania dealerów i szukam czegoś pożytecznego.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

W tej części nie zostawiamy mocy na później :P
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

no to jak ja mam zrobić wampira co? :P


To robi się rezerwację :P ~ AC
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Karavella 1 (za ten zaległy poziom o którym zapomniałem :P)

Wraz z nowym sługą (tzn. Karavellą) Paula atakuje mężczyzn stojących najbliżej, używając szponów przemiany i gryzienia. Świeżo stworzonych sług natychmiast wysyła do walki, a gdy zbierze się z pięciu, jednego zabija i posila się jego mózgiem, chroniąc się za pozostałymi którzy nadal walczą.

A w sumie, Karavella umie coś specjalnego?
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Orgietka się szykuje? Mówię moim zombiaczym głosem. Dla mnie to kij i siekiera ze mnie nie rozumieją. Żart jest. Atakuję sobie ich. Próbuję zwerbować.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Tomek - tu używamy rezerwacji :wink:


Scorez, Blind i Memo (zawsze możesz uciec w kukurydzę):
Zaatakowaliście i zgładziliście wszystkich ludzi, przy okazji Paula się pożywiła i odzyskała moc. Śnieg zaczął mocniej padać. Wszyscy zyskaliście po jednym poziomie. To byli jacyś frajerzy, nikt poważny. Jedna z kobiet nago uciekła w kukurydzę. Twój Karavella Blind może kontrolować dowolną istotę z organicznymi kośćmi nie będącą graczem.

Tomek:
Ładna akcja, przejęliście w sumie 5 mieszkań (stary pierdziel, który wcześniej cię obraził ma ciekawe moce). Niestety na parterze coś się stało, jedyne co słyszałeś po twoim słudze to jego krzyk i odgłosy czyjegoś łapczywego jedzenia. Może być ciężko. Lub możesz wyjść dachem. Masz linę z hakiem z mieszkania starego majora. Zyskujesz jeden poziom. Major Pierdziel awansuje na kolejny poziom, gdy osiągniesz poziom 12 (może mieć dwa razy mniej poziomów niż ty, wyjątek stanowi gdy staje się twoim sługą).

Pavciooo:
Widzisz wielką chmurę, zaczyna padać z niej śnieg. W jednym momencie spadły z nieba czyjeś zwłoki. Na dodatek ten ktoś żyje. Przejąłeś go, ma bardzo interesujące moce. Twój sługa wszedł do bloku, niestety za nim zarwał się kolejny kawałek ściany. Shit happens. No ale teraz masz miecz świetlny i wszystkie zamknięte drzwi mogą stać się otwarte. No i jeszcze twój nowy sługa.

Scorez:
Poziom: 1
Żywotność: 1/4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 17

Paula (Blind):
Poziom: 2
Żywotność: 6
Ekwipunek: Złamany Miecz
Ilość sług: 14

Tomek:
Poziom: 2
Żywotność: 6
Ekwipunek:
Ilość sług: 24/29
- 5*DrugGang - Trucizna7
Specjalni słudzy:
Major Pierdziel - Sierżant Żywych Trupów
Poziom: 5
Żywotność: 9
Moce technologiczne: 3
Moce przywódcze: 1
Moce:
- Strzelanie (bp) 3
- Rakietowość 2
Ekwipunek:
- Dwururka (naboi: 16; obr: 5)

Pavciooo:
Poziom: 0
Żywotność: 4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 2
- Rycerz - BrońBiała3, Rzucanie3 - Miecz Świetlny
- Bomberson - KamikazeS (tak jak Kamikaze1, ale po wybuchu wraca do normalnej postaci, żeby umarł musi ktoś mu obciąć głowę)

Memo:
Poziom: 1
Żywotność: 4
Ekwipunek: Miecz Świetlny
Ilość sług: 10
Obrazek
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Karzę rycerzowi mieczem świetlnym rozwalać po kolei drzwi, po czym we trzech wpadamy do kolejnych mieszkań i przejmujemy ludzi bądź nie ludzi ;)
I tak nikt tego nie czyta...
Zablokowany