[Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knees.

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Ant »

A jak postać nie ma nic z pakietu pakietu siła woli to w momencie usłyszenia wystrzału, zaczyna ćwiczyć kondycję w stronę przeciwną do huku. Bywa... Mam nadzieję, że w ekipie nie będzie samych postaci walczących.
Obrazek
Fioletowy Front Wyzwolenia Mrówek
Klub Przyjaciół Kawy
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Alien »

Mój detektyw bd miał nie za dużo walki. Pistolety , 3-4 nie więcej. Nic po za tym. Dobra skoro do 21 listopada mam czas to postaram się napisać kartę i SKRÓCONA historię. Może być?
00088888000
flunkie
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2010, 21:40
Numer GG: 516411

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: flunkie »

Witam.

Czy istniałaby jeszcze możliwość przyłączenia się do sesji? Zawsze chciałam spróbować Neuroshimy, a zwykle grałam bez systemów, głównie mroczny storytelling (w tym trochę w roli MG) i sporo historii alternatywnych. Także jeśli mistrz ma miejsce na jakiegoś twista w fabule - zgłaszam chęć ;)
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Wevewolf »

Czy istniałaby jeszcze możliwość przyłączenia się do sesji? Zawsze chciałam spróbować Neuroshimy
KOBIETA. Bierzemy! xd
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Ant »

Również jestem za.

ElCiesiel połowa graczy jest już za. Czy chcesz zaryzykować gniew tłumu?
Obrazek
Fioletowy Front Wyzwolenia Mrówek
Klub Przyjaciół Kawy
Wilkojapko
Marynarz
Marynarz
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 00:30
Numer GG: 10499479

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Wilkojapko »

KOBIETA. Bierzemy! xd
Nie ciesz się. Też bywałem kobietą ;)
"I have whirled with the earth at the dawning,
When the sky was a vaporous flame;
I have seen the dark universe yawning
Where the black planets roll without aim"

H.P.Lovecraft - Nemesis
matlac2
Szczur Lądowy
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 20:24
Numer GG: 0

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: matlac2 »

Wy niewyżyci :mrgreen:
ElCiesiel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 30 listopada 2008, 16:30
Numer GG: 9555486
Kontakt:

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: ElCiesiel »

Przypominam, że na ostatnie miejsce jest konkurs postaci, więc jeśli Flunkie ma ochotę spróbować swoich sił to zapraszam - będziesz musiała pokonać 2 innych graczy w konkurencji pt "Kto stworzy ciekawszą postać" Jury poddane lobbingowi ze strony widowni jest jednak przychylne ;) Deadline przysłania karty 21.11.

Jeśli w ogóle nie znasz systemu, a można to wyczytać z Twojej wypowiedzi, to jeśli stworzysz ciekawą historię postaci, sam napiszę pod nią kartę. W takim przypadku sugerowałbym też granie hibernatusem, który dopiero co się wybudził i nie ma zielonego pojęcia co jest 5.

Informacyjnie: Zacząłem sobie coś tam w wordzie skrobać wczoraj - dzisiaj nie mam czasu, a myślałem, że będe mógł się zająć sesją właśnie teraz. Jutro za to mam wolniejszy dzień, więc może, powtarzam może ruszymy.

EDIT: Wytłumaczcie potencjalnej współgraczce co to jest rtęć/rdza. Przy okazji sam zobaczę jak zapatrujecie się na ten klimat i co to dla Was oznacza.
Come to the dark side – we have cookies.
Wilkojapko
Marynarz
Marynarz
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 00:30
Numer GG: 10499479

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Wilkojapko »

Ja! Ja chcę!

Mamy cztery kolory Neuroshimy. Każdy reprezentuje inne podejście do świata przedstawionego, lub jak wolicie: inne jego oblicze.
Stal reprezentuje właściwy amerykańskim filmom patos. Jest to świat, nad którym wstaje nowy świt i tylko od determinacji graczy zależy, czy będzie to świt lepszy.
Rtęć reprezentuje postapokaliptyczny horror. Świat jest w niej dziwny, obcy i nieprzyjazny człowiekowi. Wszędzie ohyda, groteska, wypaczenie.
Rdza, to świat pozbawiony nadziei. Świat konający powoli. Ludzie są zrezygnowani. Ich głównym celem jest przeżyć z dnia na dzień.
Chrom - postapokalipsa, bez postapokalipsy. Jest zajebiście. Rozbijasz się zajebistymi brykami. Naparzasz z zajebistej broni do zajebiście przybyczonych wrogów.

Dobrze?

A zresztą, to co ja będę:
viewtopic.php?f=64&t=2480&start=0
"I have whirled with the earth at the dawning,
When the sky was a vaporous flame;
I have seen the dark universe yawning
Where the black planets roll without aim"

H.P.Lovecraft - Nemesis
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Wevewolf »

Chrom - postapokalipsa, bez postapokalipsy. Jest za***iście. Rozbijasz się zajebistymi brykami. Naparzasz z zajebistej broni do za***iście przybyczonych wrogów.
Idealne ujęcie sprawy xD Zajebiste, znaczy się ;)

Ja powiem tylko że zdarza mi się, że Rdza mnie denerwuje a może nie konkretnie Rdza a sposób świata przedstawiany przez MG. Ja wiem że sesje w tych klimatach powinny być melancholijne, i wolne ale nie nuuuudne! Jeśli rdza to świetnie opisana, ukazująca tragedię jaką przeżył ten świat, oddająca aspekty zaszczucia przegrania... a nie bohaterowie których jedynym celem jest przyćpanie i otworzenie sobie żył...

Rtęć jest idealna - nie ma przesady, a zionie postapokaliptycznym, ciężkim klimatem. Horrorem. I to jest to ;)
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
flunkie
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2010, 21:40
Numer GG: 516411

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: flunkie »

Ufff! Przebrnęłam przez podstawowy podręcznik no i prototypowa karta poszła, mam nadzieję że jakoś mi to wyszło ;)

Odnośnie barw, tak na sucho, opierając się na podręczniku i waszych wypowiedziach myślę, że najbardziej pasowałoby mi połączenie Rdzy i Chromu. Myślę, że ciekawie byłoby zasmakować świata, gdzie każdy walczy o przetrwanie i na horyzoncie nie ma nadziei, co dla niektórych oznacza dziką zabawę, szał ciał. Skoro tuż przed apokalipsą może być burdel na kółkach (a propos milenium czy 2012), to po niej tym bardziej? Sodoma, Gomora bez limitu, bo to jedyne co pozostało.
ElCiesiel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 30 listopada 2008, 16:30
Numer GG: 9555486
Kontakt:

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: ElCiesiel »

Uwaga, uwaga!

Dostałem kartę od Flunkie i bardzo mi się spodobała - zero zastrzeżeń. Jako, że Alien dalej się obija zastanawiałem się, czy nie ruszyć dziś z przygodą w składzie: Ant, Wilkojapko, Wevewolf i Flunkie, ale w sumie jest już czwartek, deadline kart jest do niedzieli, więc zdecydowałem się poczekać jeszcze te kilka dni i dać Alienowi szansę (Alienowi, bo Flunkie wygrywa konkurs postaci z Matlac2, sorry.)

Także zaczynamy przygodę w poniedziałek, kiedy okaże się kto zajmuje ostatnie miejsce: Alien czy Flunkie. Zaczniemy od razu w pełnym składzie, tak będzie wygodniej. Mam nadzieję, że jeszcze te kilka dni wytrzymacie.
Come to the dark side – we have cookies.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Alien »

jak mówiłem nie obijam się tylko nie mam dostępu do swojego kompa :/ jutro ok. 14 mogę zacząć pisać. Powinienem zdążyć.
i od razu zapytam się o długość histori: na pewno nie będę w stanie napisać w ciągu jednego dnia dłuższej histori. Prawdopodobnie będzie długości ok a4. Może dłużej jak wpadnie mi jakiś fajny pomysł do głowy. Więc jeśli masz wymagania dłuższej histori to już mogę ci powiedzieć że się nie wyrobię. ( tym bardziej że możliwe jest że w sobotę bd miał sesję w realu...)
00088888000
matlac2
Szczur Lądowy
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 20:24
Numer GG: 0

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: matlac2 »

Dla mnie w porządku jako że na lastinn właśnie nabór ruszył do neuroshimy.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Alien »

Jeśli się nie wyrobię na niedzielę, a widzę że mg bardzo zależy na czasie to podeślę gotową kartę do neuro ( karta miała już jedną sesję, ale wevewolf długo jej nie poprowadził) muszę tylko jeszcze raz ją przeczytać i dodać mechanikę ( bo jest storrytellingowa) od razu mówię że to najemnik jest :)
00088888000
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Alien »

OK nowe informację. komputer dopiero w poniedziałek.. więc na pewno się nie wyrobię. Poza tym najemnik o którym mówiłem jest na twardym dysku kompa... weve proszony o sprawdzenie czy nie ma jeszcze tej karty w skrzynce odbiorczej na pw lub na kompie. ( ja niestety skasowałem). jeśli nie ma to szkoda, karty nie będzie.
00088888000
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Neuroshima 1.5] The only way to survive is on your knee

Post autor: Ant »

W prawym dolnym rogu posta masz taką ikonkę, edytuj na niej pisze. Zapewniam, że nie jest tam po nic
Obrazek
Fioletowy Front Wyzwolenia Mrówek
Klub Przyjaciół Kawy
Zablokowany