[Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

Internet mi strasznie zwolnił( skończył się limit) i mogę mieć problemy z dostępem do internetu do końca czerwca. Internet mi strasznie zwolnił( skończył się limit) i mogę mieć problemy z dostępem do internetu do końca czerwca. Będę próbował wchodzić raz dziennie na tawernę, ale może być krucho.
00088888000
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: the_weird_one »

corvus pisze:Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem. :?
Zabawne, bo ja Tobie pogratulować nie mogę...

Wiesz, jeszcze MG nie zakończył współtworzenia posta z Sirionem. Pytanie graczy o to co się dzieje, ma czasem większy sens.
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

the_weird_one pisze:Wiesz, jeszcze MG nie zakończył współtworzenia posta z Sirionem. Pytanie graczy o to co się dzieje, ma czasem większy sens.
Świetnie, więc wyobraź sobie, że między innymi dlatego właśnie to pytanie trafiło tutaj. Żeby WSZYSCY mogli je przeczytać i ktoś kto by coś wiedział mógł odpisać...

Zresztą, teraz pewnie jeśli sesja ruszy to będzie to w połowie wakacji. Szkoda tylko, że poza Alienem nikt nie raczył zgłosić nieobecności, albo chociaż napisać kiedy mniej więcej można się spodziewać ponownego startu. Takie kfiatki jak start sesji po kilku miesiącach mnie nie bawią - zwykle wtedy odechciewa się grać toteż liczę, że mimo wszystko ruszy ona niebawem.


P.S.
Nie, nie piszę tego po to, żeby kogoś powkur...zać. Denerwuje mnie coś innego, ale co, to napisałam powyżej. Z doświadczenia wiem, że im mniej jest regularnych odpisów tym sesja ma większe szanse na to by paść, a jakoś niespecjalnie marzy mi się widzieć kolejną martwą sesję, która, jak na razie, zapowiada się całkiem okej. Dlatego co poniektórzy mogliby sobie oszczędzić niekoniecznie mądrych żartów, być może wam nie zależy na sesji - nie wiem, może stąd to się bierze. Ale ja bym chciała, żeby chociaż jedna z tych, w których biorę udział skończyła się inaczej niż przedwczesną śmiercią...
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: the_weird_one »

Otóż wyręczę Cię jeżeli chodzi o analizę tego co się dzieje i jasno stwierdzę, że MG nieźle sobie olewał dwóch graczy jakiś czas, przynajmniej w ich interpretacji, tak czy inaczej - kontaktu z nim nie było. Jednego wciąż...
A może po prostu jest ekstremalnie niesłowny jeżeli chodzi o terminy umawiania się?

Tak czy inaczej sesja raczej już padła, ale trzymam mój odpisik w Wordzie choćby na pamiątkę. A jak się dowiem od Siriona, że Nes - Nesquel - Wevewolf, który już nawet mnie poganiał, raczy dotrzymać terminu na który się z nim umówi i chociaż zacznie się tworzenie ostatniego - dosyć ważnego - posta, wtedy zaskoczony co niemiara wkleję od razu to, co sam MG wie, jest gotowe.

Ale znając lepiej naszego MG, do tego czasu nie kiwnę palcem.

I może nie piszesz aby powkurwiać, ale czasami frustrujące jest widzenie zarzutów skierowanych we własną osobę przez szybkie zniecierpliwienie brakiem odpisu spowodowane brakiem współpracy niewypowiadającego się MG z czego wiele nie trzeba by chociaż się zastanowić, czy to aby na pewno wina graczy.

Ktoś kto coś wie, odpisał. Szkoda tylko, że mimo już flejma nikt nie raczył zastanowić się, czemu MG milczy.

Jestem potwornie poruszony faktem, że po opóźnieniach odechciewa Ci się grać. Pocieszę Cię: nie jesteś osamotniona w takim... sposobie reagowania.
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Wevewolf »

dobra, skoro do takich sytuacji dochodzi...

ach, ludzie są wakacje! :D mam milion mniej czasu niż podczas trwania szkoły! :D bez urazy dla żadnego z graczy, przepraszam. Póki co poprosilbym o małe ochłodzenie temperamentów i uzbrójcie się w cierpliwość. Dziś do wieczora jestem sam w domu i mam czas i jutro wieczorem też. Jakiekolwiek wątpliwości czy coś - na PW lub gg. Zastanawiam się czy nie zawiesić sesji - jakby nie patrzeć taka bezterminowość i niesłowność są bardziej denerwujące niż całkowity brak wiadomości - ale mam doświadczenie że zamrażanie sesji prowadzi do jej upadnięcia. Tak więc, spróbuję znaleźć czas dla siriona i dokończyć odpis, ale jeśli nie dziś bądź jutro... to znowu sobie poczekacie. Niestety zaręczam.

weird, wrzucilbyś posta, zrobiłbym upa a siriona potraktował osobno - dziś najlepszy dzień :D potem znów będzie krucho.

Aha - będzie krucho do samego końca wakacji, więc lepiej bądźcie cierpliwi.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

Ekhm... Co się dzieję? Z trzech dni dedlajnu zrobiły się prawie trzy tygodnie... Rozumiem że są wakację no ale... Sesji radziłbym ci weve nie zawieszać. Ile to sesji przeżyło hibernację?
Aha - będzie krucho do samego końca wakacji, więc lepiej bądźcie cierpliwi.
co znaczy krucho? Zwiększamy dedlajn do np tygodnia czy będzie up na miesiąc? I przy okazji po wakacjach też pewnie będzie krucho- początek roku szkolnego itd. Nie?
A może po prostu jest ekstremalnie niesłowny jeżeli chodzi o terminy umawiania się?
jest :lol: :lol: :lol: i dodałbym : leniwy jak cholera :D
Nes - Nesquel - Wevewolf
i uważaj bo ktoś się jeszcze dowie że to ta sama osoba i zamkną nam sesję :lol: :lol: :lol:
Ale ja bym chciała, żeby chociaż jedna z tych, w których biorę udział skończyła się inaczej niż przedwczesną śmiercią...
corvus- niestety taka jest prawda o forumowych sesjach... rzadko kiedy jakaś dobiega do końca :(
Dlatego co poniektórzy mogliby sobie oszczędzić niekoniecznie mądrych żartów, być może wam nie zależy na sesji - nie wiem, może stąd to się bierze.
Masz coś do " mondrych" żartów? i co do tym jak graczom zależy na sesji- gdyby nie zależało to nie pisaliby kart raczej ;)
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

Alien pisze: gdyby nie zależało to nie pisaliby kart raczej ;)
Jakby to było takie proste... :P

Weird: nie było to skierowane do ciebie, jeśli mam jakiekolwiek zarzuty to tylko i wyłącznie do MG. Gracze nie mają z tym nic wspólnego, bo zazwyczaj to nie ich wina, że MG ich olewa.
Natomiast jeśli chodzi o to co napisał Pan Wu. Nie uwierzę, że nie można znaleźć nawet trzech godzin w ciągu jednego dnia w tygodniu, żeby zrobić odpis (więcej raczej nie potrzeba, przy średnim wysiłku może taki post w tyle czasu napisać).
A swoją drogą, Wevewolf, skoro wiesz, że w wakacje nie masz czasu, to możesz zaczynać sesje po ich zakończeniu.

Ja od razu uprzedzę, że w przyszłym roku mogą być problemy z mojej strony(więc wygląda na to, że się z MG miniemy) - będzie matura.
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

Sorry, że post pod postem, ale inaczej się nie da, żeby było zauważone.
Mimo końca wakacji jak widzę sesja raczej nie ruszy. Spoko. Poinformuję więc tutaj, żeby potem nie było jakiegoś marudzenia - nie bawi mnie taka sesja, i taki ktoś kogo tu się za mistrza podaje - rezygnuję. I żałuję że musiałam tyle czasu spędzić przy ostatnim z postów skoro teraz wszystko szlag trafił.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

Weve napisałeś coś że na koniec wakacji zaczynamy i co.. ? Z tego co widzę gówno jak zwykle... następnym razem w opisie swojej sesji dawaj info że będzie trwała tak długo jak mg ma ochotę. Bo to wkurwiajace że tylko JEDNA twoja sesja miała więcej niż 10 upków.
Wevewolf pisze:przestańcie spamować mi w rekrutacji.

Dzisiaj albo jutro weird wrzuci posta, a jutro dokończę z Sirionem i wrzuce to już do upa.

EDIT:
ale rzeczywiście, Corvus, 6+ za złożony post. Jest świetny.
Jesteś naprawdę słowny :/
00088888000
Zablokowany