[Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

Straszne z was nerwusy, u nas na innym forum często ludzie się poganiają i nikt nie robi z tego takich problemów. Mi osobiście wydaje się, że to bardziej kwestia zainteresowania sesją, a co za tym idzie chęć ujrzenia następnego odpisu jak najszybciej - aczkolwiek jak już wspominałam to tylko moje zdanie.

A takie pytanie jeszcze: dochodzi ktoś do naszej grupy? Bo wydaje mi się, że zgłaszało się więcej osób niż gra. ;)
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

zgłosił się jeszcze necron i chyba ant, z czego necron zrezygnował niestety, a o ancie nic nie wiem..
corvus pisze:Straszne z was nerwusy, u nas na innym forum często ludzie się poganiają i nikt nie robi z tego takich problemów. Mi osobiście wydaje się, że to bardziej kwestia zainteresowania sesją, a co za tym idzie chęć ujrzenia następnego odpisu jak najszybciej - aczkolwiek jak już wspominałam to tylko moje zdanie.
i widzę że ktoś zrozumiał o co mi chodzi ;)
00088888000
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: the_weird_one »

Alien pisze:polemizowałbym ale to ty jesteś językoznawcą ;)
Ciskamy? Ciskamy.
Alien pisze:a i cytat z legendarnych:
Blue Spirit pisze:Rusza rekrutacja do sesji osadzonej całkowicie w realiach A. Sapkowskiego.
Akcja toczy się na dwa i pół roku przed Bitwą pod Sodden ...
Dokładnie... i?
Alien pisze:a mi na gg napisał że akcja odbywa się trzy lata bo bitwie ;) więc dalej wydaje mi się że to pół roku, a nie cztery lata
Zabawne. Mnie napisał w pewnych okolicznościach, że nie ma sensu bawić się w daty - z resztą to samo usłyszałem od Ciebie, bo pewne rzeczy kupy się nie trzymają, jeżeli rozpatrywać daty... pamiętam, co wtedy było, tutaj dat nie znam - otrzymałem tylko od Weve'a informację, że cztery lata minęły. Mnie to wystarczy, a Tobie?

Alien pisze:oczywiście zanim zaczniesz wykładać monolog- nie ma sensu bawić się w daty między sesjami itd bo zwykle niepowiązane ze sobą tzn- nie wydaje mi się żeby wevewolf myślał dalej o tym co robią legendarni itd.
Za późno.
Małe znaczenie ma, co robili-robią Legendarni, większe że on zna historię postaci i cztery lata... a ty nie.

Następna rundka?
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

zacznijmy od tego że jeśli będziesz rozwalał moje zdania na osobne części to nie będą miały sensu :p
Zabawne. Mnie napisał w pewnych okolicznościach, że nie ma sensu bawić się w daty - z resztą to samo usłyszałem od Ciebie, bo pewne rzeczy kupy się nie trzymają, jeżeli rozpatrywać daty... pamiętam, co wtedy było, tutaj dat nie znam - otrzymałem tylko od Weve'a informację, że cztery lata minęły. Mnie to wystarczy, a Tobie?
A mnie wystarczy to że dostałem info że TA sesja odbywa się TRZY lata po bitwie o Sodden. Nie widzę cały czas tych 4 lat o który uparcie mówisz.
00088888000
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: the_weird_one »

Alien pisze:zacznijmy od tego że jeśli będziesz rozwalał moje zdania na osobne części to nie będą miały sensu :p
Biorąc pod uwagę, że są ze sobą luźno powiązane tematem i tym, że występują w tym samym poście... to skoro mimo tego nie mają sensu... wniosek jest niezbyt pochlebny dla autora.
Alien pisze:
Zabawne. Mnie napisał w pewnych okolicznościach, że nie ma sensu bawić się w daty - z resztą to samo usłyszałem od Ciebie, bo pewne rzeczy kupy się nie trzymają, jeżeli rozpatrywać daty... pamiętam, co wtedy było, tutaj dat nie znam - otrzymałem tylko od Weve'a informację, że cztery lata minęły. Mnie to wystarczy, a Tobie?
A mnie wystarczy to że dostałem info że TA sesja odbywa się TRZY lata po bitwie o Sodden. Nie widzę cały czas tych 4 lat o który uparcie mówisz.
To sam go zapytaj. Zdajesz się nie rozumieć albo ignorować znaczenie tego, o czym uparcie mówię.

P.S.
Flejm to zdrowie.
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

jezu... chodzi o to że jeśli grasz jedną postacią 2 sesje niepowiązane ze sobą niczym poza światem, a wpisujesz w historię krótkie streszczenie ostatniej sesji to logiczne że coś będzie nie pasować. W tym wypadku są to daty (bo wevewolf zwykle prowadzi swoje sesje ok. 2- 3 lat po bitwie pod Sodden). Jeśli wymyśliłeś sobie że od tamtych zdarzeń minęły 4 lata dla twojej postaci to ok. niech ci będzie, ale nie próbuj wpajać mi swojej "prawdy". Ok? poza tym dalej proponuje dać spokój z tą kłótnią, bo na razie jest to zwykła wymiana zdań, ale może się niefajnie skończyć ;). Jeszcze sesje rozwalimy i co będzie?
00088888000
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: the_weird_one »

Alien pisze:jezu...
Mógłbyś się poważnie zastanowić, co i w jaki sposób piszesz ZANIM napiszesz?
Alien pisze:chodzi o to że jeśli grasz jedną postacią 2 sesje niepowiązane ze sobą niczym poza światem,
Aha...
Alien pisze:a wpisujesz w historię krótkie streszczenie ostatniej sesji
:roll: Tak, tak, w rzeczy samej.
Alien pisze:Jeśli wymyśliłeś sobie że od tamtych zdarzeń minęły 4 lata dla twojej postaci to ok. niech ci będzie, ale nie próbuj wpajać mi swojej "prawdy". Ok?
...yah, nawwww shure!
Alien pisze:poza tym dalej proponuje dać spokój z tą kłótnią, bo na razie jest to zwykła wymiana zdań, ale może się niefajnie skończyć ;). Jeszcze sesje rozwalimy i co będzie?
Rozbicie tych cytatów na dwie części powinno pokazywać, co uniemożliwiło spełnienie drugiej. Rozwalić sesję można, w rzeczy samej, ale liczba mnoga zupełnie mi tu nie pasuje. Winy swojej nie widzę. Ale zagrożenie dla sesji, i owszem.
To już się niefajnie skończyło.
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

z liczbą mnogą chodzi o to ( jeśli jeszcze nie zauważyłeś) że jestem uparty jak osioł i jeśli dalej będziesz mnie cytował to nie popuszczę i będę odpowiadał- przestaniesz, to skończymy tą wymianę zdań. A i swojej winy w tym nie widzę - napisałem żebyś się pośpieszył z napisaniem posta bo czekamy tylko na ciebie, a ty zacząłeś drwić ze mnie i oskarzać o braku zaufania. Co ma brak zaufania do prośby abyś troszkę zwiększył tempo, co?
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

Osobiście proponowałabym, żebyście robili (albo chociaż dokończyli to) takie rzeczy na PW/GG/gdziekolwiek indziej gdzie nie będzie musiała czytać tego reszta... No i niekoniecznie w temacie naboru do sesji.
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Wevewolf »

przepraszam wszystkich za wszelkie opóźnienia. - problemy były z łączem, skończyła się właśnie umowa i trzeba było nową założyć. Ale już od jutra jestem i jutro wrzuce upa niech mnie wszystkie pioruny. I zacznie się akcja, panowie (i panie) i zacznie się tak że przestanie wiać nudą, mimo że to dopiero pierwsza kolejka


alien i weird - błagam was, dokończcie to na gg. Nie tu. Proszę. W imieniu wszystkich graczy. Okej? :evil:
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

weve co się kurwa dzieje !?
pisałem na gg- nie odpowiadasz. Na trpg pojawiasz się na parę minut i znikasz. Jakbyś się kurwa pod ziemię zapadł. Dzwonię na kom. też nie odbierasz. Więc pytam tutaj skoro inaczej się nie da- co się dzieje !?
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

Alien pisze:weve co się k**wa dzieje !?
pisałem na gg- nie odpowiadasz. Na trpg pojawiasz się na parę minut i znikasz. Jakbyś się k**wa pod ziemię zapadł. Dzwonię na kom. też nie odbierasz. Więc pytam tutaj skoro inaczej się nie da- co się dzieje !?
Cóż, nie wrzucił "upa" więc go "wszystkie pioruny"...
Naprawdę straszne z was nerwusy.

Ale w sumie Wevewolf - fajnie by było zobaczyć odpis w łikend. ;)
Chyba, że te "wszystkie pioruny" to Cię naprawdę dorwały.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

dobra wrzucił upka, ale dalej nie odpisuje na gg :/
nie będzie mnie na gg do niedzieli- raczej.
Tak w ogóle to chyba najlepiej byłoby napisać teraz wspólnego posta nie? ( razem z mg kiedy pojawi się na gg...)
00088888000
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

Dobra ludzie słuchajcie musimy się zmówić na wspólnego posta :D
chciałem napisać to na gg ale wierd nie widzi co piszę ;) więc kiedy macie czas?
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: corvus »

Alien pisze:Dobra ludzie słuchajcie musimy się zmówić na wspólnego posta :D
chciałem napisać to na gg ale wierd nie widzi co piszę ;) więc kiedy macie czas?
Mniej więcej popołudniami na tygodniu tak do 22 (chyba, że następnego dnia nie planuję wstawać o 6).


EDIT:
Jednak dzisiaj też mam czas... Ale raczej od 21.
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Sirion »

Ja nie jestem potrzebny do tej konfy, jako, że moja postać została oddzielona od reszty ;) Dlatego ja potrzebuję tylko upolować MG, żeby ukończyć pisanie posta, którego zaczęliśmy wczoraj, ale z dziwnych przyczyn prace zostały przerwane... :? Więc jak coś to odezwij się na gg Weve ;)
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Wiedźmin] Przez Krucze Wrota

Post autor: Alien »

spoko, jeszcze tylko werid i weve się wypowie i możemy ustalić czas następnej konfy. Co do mnie to pasuje mi praktycznie każdy czas po ok. 16 do ok 21. W weekendy mnie nie ma od razu mówię ;) znaczy jestem ale wracam w niedzielę po południu zwykle.

edit: właśnie zobaczyłem edita corvus więc wale edita :lol: Mi dzisiaj też pasuje :)
00088888000
Zablokowany