[DnD 3.5] Wzgórze Grozy [ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Mr.Zeth »

Biorę się do roboty. Kartę poskładam w dwa-trzy dni.
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Zaknafein »

Ha! Zeth! Coś mi mówiło, że Cię tu przywieje ;) Zebrała się naprawdę ciekawa drużyna, szykuje się niezła sesja!
Jaką postać masz w planach?
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Craw »

Hmmmm, ja się muszę wręcz zapytać (bo chyba nie było wspomniane) - 32 pkt od zera, czy 32pkt od 8?
Plomiennoluski
Mat
Mat
Posty: 494
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 12:49
Lokalizacja: Z Pustki

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Plomiennoluski »

Tak patrzę, przyglądam się i jak zwykle... za parę dni powinien dotrzeć jakiś kapłon, a przy pierwszym poziomie to raczej kleryk, ktoś was do kupy będzie przynajmniej zbierał tym leczeniem lekkich ran i uzdrawiającym dotykiem ;)


EDIT:
Podesle jak przypomne sobie jak sie nazywam i w jakim jestem wszechswiecie ^^'
K.M.N.

Don't make me dance on your grave...
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Evandril »

Craw pisze:Hmmmm, ja się muszę wręcz zapytać (bo chyba nie było wspomniane) - 32 pkt od zera, czy 32pkt od 8?
Evandril pisze:Wiedziałem, że o czymś zapomniałem :P. Zaczynacie z 8 punktami przy każdym atrybucie i potem rozdzielacie dodatkowo 32 :).
To dokładnie cytat z trzeciego mojego posta w tej rekrutacji, jak mogłeś przeoczyć, Craw? :P

Swoją drogą widzę, że mamy spory ruch w temacie – póki co jest Was 7 chętnych (z czego 2 graczy już weszło do gry) więc będę miał ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze 3 kolejnych. Niech wygrają najlepsi :P. Ja powoli kończę pisać wprowadzenie dla Ouz i Acida, więc powinno się spokojnie pojawić jeszcze dzisiaj (przynajmniej Ci, którzy jeszcze nie zaczęli pracować nad kartą będą mieć jasność, czy warto gdy przeczytają początek dla tropiciela i magusi ;)).

EDIT:

@ Ouz & Acid: Post dla was już jest - możecie sobie śmiało 'poradzić' z tymi trzema gentlemanami, w końcu to tylko zwykłe oprychy o małym rozumku ;). Tylko bez zabijania proszę. Proponowałbym rozegrać wspólny dialog, żeby nie rozbijać tego na dwa posty.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: necron1501 »

No cóż, pozostaje skądś wykombinować podręcznik :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Acid »

Post poszedł i tak jak prosiłeś, kwestie wujka Archi'ego zostawiam w Twoich rękach, MG ;). Niecierpliwie czekamy na ciąg dalszy. Może jakaś konfa dzisiaj? Dokument google? Chyba koleżanka się ze mną zgodzi, że sesja zapowiada się wybornie :D.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Craw »

Evandril pisze:
Craw pisze:Hmmmm, ja się muszę wręcz zapytać (bo chyba nie było wspomniane) - 32 pkt od zera, czy 32pkt od 8?
Evandril pisze:Wiedziałem, że o czymś zapomniałem :P. Zaczynacie z 8 punktami przy każdym atrybucie i potem rozdzielacie dodatkowo 32 :).
To dokładnie cytat z trzeciego mojego posta w tej rekrutacji, jak mogłeś przeoczyć, Craw? :P
Wczytywałem się wczoraj (w sumie dzisiaj) w pierwszy post. No i byłem nie do końca trzeźwy jak to pisałem :D
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Zaknafein »

Karta postaci poszła na PW, mam nadzieję, że się spodoba ;)
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Evandril »

Nowy upek wprowadzający postaci WW i Zaka już jest - zostawiłem Wam kilka możliwości na retrospekcje i introspekcje, więc wykorzystajcie je dobrze. Liczę na ciekawe, rozbudowane posty - pamiętajcie, że możecie kreować środowisko w dopuszczalnych granicach, co daje sporo możliwości. Acha, wrzućcie w pierwsze posty aviki Waszych postaci. Można również wrzucać jakieś grafiki (np przyrody), ale bez przesady z tym.

Czas na odpis - 2 dni. W ciągu 3 dni chciałbym również otrzymać pozostałe karty tych, którzy się zadeklarowali, tak więc skracam czas rekrutacji. Muszę przyznać, że Craw podesłał naprawdę świetną KP i będzie zażarta walka o ostatnie miejsce w drużynie :D.

Jakbym był potrzebny, pod wieczór zwykle jestem na GG, więc można zagadać w razie pytań ;).
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Ouzaru »

Witam kochanych współgraczy :D
Proponuję zrobić konfę albo doca (jeszcze dziś?) i pogadać trochę. Póki co Etth'ariel stoi jeszcze koło karczmy, odeszli z Tristanem może 2-3 metry, więc możecie nas łapać :D Zrobię google doca i roześlę linki 8)

Lowju, ziąki xD
Obrazek
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Zaknafein »

Evandril, to mi zabiłeś ćwieka z tym avatarem ;p Od dwóch godzin szukam czegoś odpowiedniego, bez skutku ;) Mam nadzieję, że szybko coś znajdę... Mogłem zrobić bardziej archetypiczną postać, miałbym avków na pęczki ;p
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Craw »

Z wprowadzeniem dla mnie warto poczekać, gdyż prawdopodobnie cały dzień (albo i dłużej) nie będzie mnie on-line.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Evandril »

Craw pisze:Z wprowadzeniem dla mnie warto poczekać, gdyż prawdopodobnie cały dzień (albo i dłużej) nie będzie mnie on-line.
A kto Ci powiedział, że wejdziesz do gry? ;) Na pewno nie ja - napisałem jedynie, że postać świetna, ale o ostatnie miejsce rozegra się walka z pozostałymi, którzy doślą karty. Mam więc kartę Twoją, weirda, czekam na Zetha, Płomiennołuskiego i necrona (jeśli nikt oczywiście nie odpuścili). Gdy przeczytam karty wydam ostateczny werdykt, także nie chwal dnia przed zachodem słońca :P.

EDIT:

Przeczytałem do końca Wasz dialog i naprawdę jestem pod wrażeniem - właśnie o taką grę mi chodziło. Chociaż dwie postaci za bardzo się nie wypowiadały :P. No i czekam, aż S'eon zacznie używać swoich umiejętności klasowego podrywacza :P. Podoba mi się, że odgrywacie bohaterów zgodnie z ich charakterami opisanymi w kartach, tak trzymać.

Acha, Ouzi będzie co jakiś czas dostawać ode mnie na GG informacje, które przekazuje jej fretka (a które mogą być użyteczne), całą resztę dialogów ze zwierzątkiem może odgrywać sama. Tak samo jak pozostali gracze z NPC-ami (pomijając wuja Archibalda, który przemawia moim głosem), ew. jeśli nie stwierdzę inaczej.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Plomiennoluski
Mat
Mat
Posty: 494
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 12:49
Lokalizacja: Z Pustki

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Plomiennoluski »

Hmm z taką konkurencją to ja się lepiej wycofam i błaźnił nie będę ;) bo moje karty zazwyczaj są niezbyt apetyczne. Chylę czoła przed konkurencją i życzę powodzenia każdemu z was.
K.M.N.

Don't make me dance on your grave...
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Evandril »

A już myślałem, że będzie taka piękna walka między Waszą piątką o ostatnie miejsce... Nie ukrywam, że kapłan by nam się przydał ;).

Tak czy inaczej - przeczytałem karty i skoro nie ma więcej chętnych, zamykam rekrutację i jako ostatni do sesji wchodzi.... <werble> <coraz więcej werbli!> <gołębie pouciekały i po chwili nastała cisza> ...

TADAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr Zeth :D. Witamy w drużynie straceńców! Znaczy w drużynie bohaterów! Znaczy cokolwiek xD. Wprowadzić Cię, czy chcesz sam o własnych siłach wejść do sesji? Jak czytałeś (bądź przeczytasz) ostatnie dwa posty, zrobisz to bez większego problemu ;). Ew zgadamy się na GG...

Pozostałym uczestnikom dziękuję za poświęcony czas i trochę żałuję, że gnom nie zasili drużyny, ale krasnolud przyda się bardziej.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [DnD 3.5] Wzgórze Grozy

Post autor: Mr.Zeth »

Heh... Przeczytam sesję od początku do końca to będę wiedział.
Mam jeszcze jedną sesję na której muszę odpisać, a potem wspinam się na Wzgórze Grozy :twisted:
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Zablokowany