[Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Acid »

Twój upek bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że i ja nie zawiodłem Twoich oczekiwań ;). Jeśli chodzi o moją postać, to Vincent poczeka na odpowiedź towarzyszy, a potem niezależnie od tego, czy ktoś będzie chciał z nim iść, czmychnie między drzewa w poszukiwaniu jakiejś zwierzyny :).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Wevewolf »

super, z jednym zastrzeżeniem ale to raczej moja wina... napisałem że Vincent miał kolczugę i strzały o szarych lotkach a ty Acidzie napisałeś że lotki są czerwone a kolczugi żadnej nie ma ;) ale w końcu ty opisujesz swoją postać więc ty wiesz lepiej :P zeedytowałem upka.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Acid »

Kolczugę też ma, tyle że pod skórznią, ale jako że jeszcze się nie rozdziewał przy towarzyszach, to nie wspominałem o tym na razie, bo z punktu widzenia Vincenta nikt z jego kompanów nie wie, co tam ma pod skórzaną kurtą ;).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Marz
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 23:22
Numer GG: 0

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Marz »

Humhumhum... Napisałem prawie cała stronę A4 jako odpowiedź, a po wstawieniu jej na forum wydało się jakoś tak śmiesznie mało... Następną razą bardziej się postaram ;)
Orcs, orcs, orcs, orcs...
Hethemaen
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: piątek, 27 listopada 2009, 13:49
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Hethemaen »

Upek mi sie podoba. Ciekawy jak poprzednie teksty. Sory, że do tej pory nic nie napisałem, ale do w pół do pierwszej pracowałem. Posta umieszczę jutr... Znaczy się dzisiaj (bo już jest po północy) o 8-9, a teraz idę spać, hrrr.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Acid »

Mój post najpewniej jutro. Jak Marz odpisze, to ja się dostosuję.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Acid »

Z przyczyn ode mnie niezależnych, nie jestem w stanie kontynuować gry u Ciebie. Sorras, mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś uda się razem zagrać. Możesz zabić Vincenta jeśli chcesz.

Pozdrawiam Mistrza i współgraczy!
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Wevewolf »

no cóż, dziwne że to mówię, ale spodziewałem się tego. Dlaczego? Dlatego:
http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... 8&start=85

też przyczyny osobiste? cóż, dość często tak masz :D ale nic, nie mogę powiedzieć przecież że nie mógłbyć to przypadek, bo być może w tym momencie cię krzywdzę :oops: :o ale jednak, dość dziwne podejście... Tyle pracy na kartę a tu bups po dwóch upkach... no cóż.

żegnam ;)
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Acid »

Niektórzy są już dorośli, mają dom, pracę, kobietę i nie zawsze wszystko się układa z czasem tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Co innego jak się chodzi tylko do podstawówki/gimnazjum/liceum/na studia i człowiek tak naprawdę ma wszystko w dupie, bo mama i tata na wszystko dadzą, żarcie zrobią i pod nos podstawią. I brudne skarpetki też upiorą, do kolegi podwiozą, pokój wysprzątają... ;). Niektórzy ludzie mają coś więcej w swoim życiu niż tylko RPG i opierdalanie się, może KIEDYŚ to zrozumiesz, jak będziesz musiał emigrować i zapierdalać w jakiejś fabryce na trzy zmiany :P.

Pozdrawiam i życzę owocnej gry.

PS. Wyciąganie jakichś starych rekrutacji i sesji jest po prostu śmieszne, żenujące i żałosne. Twoja też nie wypaliła, więc zgodnie z tym, co pisałeś, mogę przewidywać, że i ta nie pożyje długo. Z przyczyny takiej, że się do tego nie nadajesz, skoro nawet Ouzi nie odpisałeś nic odnośnie tego, co Ci wysłała. Nie ma to jak profesjonalizm u "MG"! :D Życzę powodzenia z takim podejściem do graczy i potencjalnych graczy ;).

Sam się do mnie zgłosiłeś na sesję, trułeś dupę przez kilka dni, a potem bez żadnej przyczyny się wycofałeś. To jest poważne zachowanie? Nie odpowiadaj, bo ja już zakończyłem swoją rozmowę z Tobą, dzieciaku (nie wiem, ile masz lat, ale zachowujesz się na nie więcej jak 14).

Narka.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Marz
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 23:22
Numer GG: 0

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Marz »

No flames please...

proszę nie wjeżdżać na siebie nawzajem, bo jest to molto niefajne. Acid nie może grać, bo cośtam, Wevewolf przyjmuje do wiadomości i koniec tematu. Ukochać i grać dalej!
Orcs, orcs, orcs, orcs...
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Wevewolf »

tzn mi chodzi tylko o to że to nie pierwszy raz jest taka akcja i że trochę zmalał mój szacunek do jego osoby... po prostu.

gramy dalej, gentelmen ;)
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: the_weird_one »

Wevewolf pisze:tzn mi chodzi tylko o to że to nie pierwszy raz jest taka akcja i że trochę zmalał mój szacunek do jego osoby... po prostu.
Liczy się też to, czy jego to obchodzi i czy innych to obchodzi, albo czy forma przekazania była adekwatna. Nie ma sensu deklamować, a nie była. Zwłaszcza, że nie znasz przyczyn ani wtedy, ani teraz. ;)

A ty Marz nie pisuj tutaj tylko posta zródź. :P
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Sirion »

@ Acid

Swoją wypowiedzią dla mnie pokazałeś, że sam zachowujesz się jak dzieciak. Zarzucasz coś człowiekowi, którego nie znasz za dobrze, a wszystko co o nim wiesz możesz wywnioskować jedynie z kilku jego wypowiedzi na tym forum. Dla mnie możesz mieć nawet 50 lat , ale to nie znaczy od razu, że jesteś mądrzejszy od kogoś młodszego. Wiek nie zawsze jest wyznacznikiem ;) Wevewolf w moim mniemaniu nie powiedział nic obraźliwego w stosunku do Ciebie, a Ty w odpowiedzi zaatakowałeś go swoim wywodem. Czy to uważasz za przejaw dorosłości i dojrzałego zachowania? Jeśli tak to można tylko współczuć... W każdym razie szkoda mi, że odchodzisz. Żegnam ;)
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Ouzaru »

A ja powiem tylko tyle, że mój szacunek do Wevewolfa w ogóle przestał istnieć po tym, co zrobił w rekrutce Acida do X-Menów i jak olewczo potraktował mnie na PW (tzn pomimo wysłania karty postaci i upomnienia - nie raczył NIC odpowiedzieć, tak jak to było w przypadku bohatera Kwasia). Więc o jakim szacunku mówimy, skoro MG nie szanuje innych?
Wevewolf pisze:gramy dalej, gentelmen
Chyba gentlemen...

W obronie Acida powiem jeszcze tyle, że graliśmy razem już wcześniej, w sesjach WH i jest naprawdę zajebistym Graczem oraz MG. Przykłada się zarówno do postów jak i upków (co chyba widać po obecnej sesji X-Men), prowadzi ciekawe dialogi, a jego khazad Throrgrim jest nadal najlepszym krasnoludem, jaki został odegrany na tym forum :P

Sirion, Ty jesteś młody i kumaty, do Ciebie i Twojego wieku nie można się przyczepić. Tak jak do Sciassa czy "Nesquicka" ;) Więc nie musisz się unosić :)

Pozdrawiam i żegnam.
Obrazek
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Sirion »

Ja naprawdę nie mam nic do umiejętności Acida, bardzo je cenię i szanuję, oraz uważam, że jest jednym z najlepszych graczy na ty forum ;) Po prostu uważam, że ta cała nagonka na Wevewolfa była niczym nie sprowokowana. Poza tym ocenił go po części tak jakby go dobrze znał, a dobrze wiemy, że raczej nie było takiej możliwości ;) Ouzi nie wiem co zaszło 'za kulisami' sesji i być może taka sytuacja naprawdę nastąpiła, no i wtedy rzeczywiście możesz mieć pretensje do Wevewolfa, jednak mi chodzi o coś innego. Może rzeczywiście się uniosłem, ale po prostu nie lubię, gdy ktoś wywyższa swoją osobę, z góry zakładając, że "on wie najlepiej" i to "on jest tutaj najmądrzejszy", a reszta powinna się dostosować do jego rad, bo "on jest doświadczony w tych kwestiach", zajebisty i w ogóle. Każdy robi co innego, pracuje jak może, wyrabia sobie opinię i stara się wywalczyć dla siebie godną przyszłość. Ale to, że ktoś to robi dłużej, nie znaczy, że jest lepszy. Staram się nie brać udziału w takich dyskusjach na forach, ale jednak tutaj poczułem się urażony bezpodstawnym atakiem i poczułem, że muszę zabrać głos. Tyle chciałem powiedzieć ;) Bo na pewno takie konflikty można rozwiązać inaczej, niż zarzucać komuś takie rzeczy i przedstawiać swoje życie w sposób uwłaczający innym ;) Wiem, że muszę się jeszcze wiele nauczyć, ale nie toleruję po prostu czegoś takiego ;)

Wracając do tematu sesji mój post pójdzie jutro. A właściwie już dzisiaj :P
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Darlar »

Niektórzy są już dorośli, mają dom, pracę, kobietę i nie zawsze wszystko się układa z czasem tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Co innego jak się chodzi tylko do podstawówki/gimnazjum/liceum/na studia i człowiek tak naprawdę ma wszystko w dupie, bo mama i tata na wszystko dadzą, żarcie zrobią i pod nos podstawią. I brudne skarpetki też upiorą, do kolegi podwiozą, pokój wysprzątają... .
Widać, że człowiek mieszka zagranicą i z dobrobytu pomieszało mu zmysły do tego stopnia, że nie wie jak wygląda normalne dzieciństwo w Polsce.
skoro nawet Ouzi nie odpisałeś
A co to? Papierz, że trzeba?
Z przyczyny takiej, że się do tego nie nadajesz, skoro nawet Ouzi nie odpisałeś nic odnośnie tego, co Ci wysłała. Nie ma to jak profesjonalizm u "MG"! Życzę powodzenia z takim podejściem do graczy i potencjalnych graczy .

Sam się do mnie zgłosiłeś na sesję, trułeś d*pę przez kilka dni, a potem bez żadnej przyczyny się wycofałeś. To jest poważne zachowanie? Nie odpowiadaj, bo ja już zakończyłem swoją rozmowę z Tobą, dzieciaku (nie wiem, ile masz lat, ale zachowujesz się na nie więcej jak 14).

Narka.
Nie obraź się, ale poza obrażaniem innych to narazie niewiele sobą reprezentujesz. Do tego stopnia, że moja 18letnia koleżanka zapytała mnie "On jest jakiś przytępy? Nie rozumie co się do niego mówi nawet jak to łopatologicznie rozpisze." Tak więc nie jestem skłonny uwierzyć w to, że masz więcej niż 15 lat Acid.
Wevewolf w moim mniemaniu nie powiedział nic obraźliwego w stosunku do Ciebie, a Ty w odpowiedzi zaatakowałeś go swoim wywodem. Czy to uważasz za przejaw dorosłości i dojrzałego zachowania? Jeśli tak to można tylko współczuć...
Zgadzam się Sirion, Acid upodabnia się poziomem do swoich chichoczących fanklubowiczek w różowych mini i myśli, że wszyscy w Polsce tak się zachowują. Zwykłe chamstwo i tyle.

Sirion nie tłumacz się bo i tak nic nie pojmą. Odpisz lepiej w Warhammerze.
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Legendary] Zmierzch Pegazów (rekrutacja do dnia 1.02.10)

Post autor: Acid »

Miałem się już tutaj nie wypowiadać, ale widzę że Darlar to taki maruder, który sobie krąży po tematach i patrzy, gdzie by tu wchrzanić swoje „głębokie” przemyślenia i podburzać ludzi. Po pierwsze, to Sirion się nie TŁUMACZY, tylko wyraził swoje zdanie na ten temat, które szanuję. A tak swoją drogą, Sir, to co pisałem, nie tyczyło się Ciebie :).
Darlar pisze:A co to? Papierz, że trzeba?
Pisze się "papież" jeśli już, kup se słownik :D. Może i siedzę na emigracji, ale pisać po polsku jeszcze potrafię :P. A co do obrażania innych… A co, ja kogoś od cwela, frajera czy innych takich wyzwałem? Sorry, ale to Twoja działka na tym forum, Darlar. Wielu ludzi pamięta, jakie z Tobą akcje odchodziły swego czasu i jak wyzywałeś niektóre kobiety na tym forum od „dziwek” i „dupodajek”. Więc nie rób z siebie obrońcy moralności i dziewictwa, bo sam prezentujesz żenujący poziom, a mnie będziesz pouczał?

Najpierw popatrz na siebie i weź się lepiej za coś konstruktywnego człowieku i nie pchaj się tam, gdzie chcesz tylko, jak to ładnie WinterWolf ujęła „burzyć wodę w szklance”. Zwłaszcza, że zmieniasz strony jak chorągiewka na wietrze – teraz popsujesz Siriona, a jakby Ci z czymś podpadł, to byś po nim jechał (tak jak np. z Mekowem, od razu widać, że go nie lubisz, bo ciągle mu docinasz). Taki właśnie jesteś, wie to większość zwłaszcza starszych użytkowników i cała moderacja.

A skoro Twoja koleżanka nie zrozumiała co do niej pisałem, to widać świadczy to o poziomie intelektualnym koleżanki – no bo jak to inaczej wytłumaczyć, skoro jakoś inne kobiety z którymi obgadywałem karty na PW nie miały problemu z dogadaniem się ze mną… ciekawe czemu… no tak, ale pewnie są na takim samym poziomie jak ja, czyli żadnym :D.

Dobra, nie chce mi się ścierać klawiatury na Ciebie, Darlar – najlepsze jest tylko to, że odkąd wielce obrażony odszedłeś z mojej sesji (choć ja, jako MG nie dałem Ci ani JEDNEGO powodu do tego), to kręcisz się za mną, jak smród po gaciach. I uprzedzając Twoją odpowiedź odnośnie mojej przygody czyli „bo scenariusz jest śmieszny”, to Ci od razu napiszę, że zażalenia kieruj do scenarzystów Marvela, bo jadę na ich oficjalnych produkcjach. Chyba każdy logicznie myślący człowiek widzi pewną zależność, nie? Mam pierwszego forumowego hejtera :D. A teraz postaw na swoim, Darlar i odpisz jeszcze ze trzy razy :D.

Kończę tę nic nie wartą pogadankę, życząc wszystkim Graczom uczestniczącym w sesji Wevewolfa przyjemnej gry :). Do pogrania!
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Zablokowany