Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Krogan
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 3 września 2009, 17:31
Numer GG: 0

Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Krogan »

Witam wszystkich- na samym wstępie chciałem napisać, że chociaż jestem nowy na "Tawrnie", to W RPG gram od dość dawna, a internetowa sesja, którą prowadziłem dawno temu (ale prawda! ;) ) na innym forum liczyła sobie ponad trzydzieści stron rozgrywki, dlatego proszę was bardzo- nie zrezygnujcie z sesji z myślą, że nie chcecie grać u nieopierzonego młodzika ;)

Do sesji szukam 3-4 graczy, którzy są nastawieni na dość regularne i szybkie odpisywanie (powiedzmy raz dziennie, góra dwa- w końcu napisanie posta to nie czas jakiego dziennie nie jesteśmy w stanie zagospodarować prawda? ;)). Jak zaznaczyłem w tytule, sesja odbywać się będzie na zasadach systemu "Dungeons and Dragons", a konkretnie trzeciej jego edycji. Nie znasz "D&D"? Żaden problem we wszystkim Ci pomogę! Tytułem wstępu chciałbym napisać jeszcze, iż chciałbym dość poważnie podejść do mechaniki gry, czyli rozgrywać potyczki za pomocą komunikatorów itd.

Historia, którą chce wam opowiedzieć, a przede wszystkim wciągnąć was w wir jej wydarzeń rozgrywa się w moim autorskim świecie. Mówiąc najogólniej, ponieważ nie chciałbym za dużo ujawniać, w świecie tym twardą ręką rządzą elfowie, a rasa ludzka (w którą wcielić mieliby się gracze) jest przez nich ciemiężona. Dlaczego tak jest? Jest tak ponieważ pewnego słonecznego dnia elfy urządziły rzeź we wszystkich ośrodkach ludzkiej magii jednocześnie nie pozostawiając, żadnego ludzkiego czarodzieja przy życiu. Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś zagrać w takich realiach serdecznie zapraszam do wysłania karty postaci na moje PW. Póki co nie wymagam rozpisywania wszystkich statystyk itd., a jedynie nakreślenia mi przez was tego jaką postacią chcielibyście zagrać. Wzór karty znajduje się poniżej- miłej zabawy! ;)

Imię oraz nazwisko: (wiadomo)
Rasa: (wymagana człowiek)
Klasa: (niestety czarodzieje i zaklinacze nie pasują do scenariusza- kapłan raczej też nie, chociaż jeżeli stworzysz takiego, który naprawdę mnie zaintryguje to kto wie ;))
Styl walki: (słownie o tym jak mniej, więcej widzicie swoją postać walczącą- mile widziany krótki opis jakiegoś starcia)
Wygląd postaci: (razem z opisem ekwipunku- bez magicznych przedmiotów naturalnie i prosiłbym bez szaleństw, w końcu jesteście ciemiężeni! :P)
Charakter oraz cele postaci: (wiadomo)

Rekrutacja trwa do momenty, w którym nie zbiorę 3-4 graczy, z których postaci będę zadowolony.
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Mekow »

Twój post powinien się znajdować w dziale "Rekrutacja", a umieściłeś go w "Sesje" ;)
Ale nie ma powodu do paniki - na pewno moderatorzy to naprawią. Jesteś tutaj nowy i ... rozumiemy, że takie rzeczy się zdarzają ;)

Wprowadzenie do rekrutacji brzmi ciekawie... okoliczności (świat), to chyba nawet podpasuje do pewnych moich postaci ;)
Na początek, zamiast karty wyślę małe info (skróty z kart), abyś mógł wybrać sobie tę postać, która będzie najbardziej pasowała... Będą ze dwie lub trzy.


I doradzam ustalenie terminu zakończenia rekrutacji. Daj nam np. tydzień. I wtedy mając wszystkie karty wybierzesz sobie najlepsze.
Inaczej może się zdarzyć, że zamkniesz rekrutację, zanim dostaniesz naprawdę dobrą kartę (lepszą od takiej, którą już przyjąłeś). Jakby to lepiej wyrazić... Lepiej jest przyjmować karty wg zasady: "Kto lepszy, ten lepszy", a nie "Kto pierwszy, ten lepszy" :D
Ale to już Twoja decyzja :)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Krogan
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 3 września 2009, 17:31
Numer GG: 0

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Krogan »

Cholercia jeżeli wrzuciłem ten krótki wstęp do działu sesja, to naprawdę musiałem być już zmęczony ;) Co do rady związanej z zakończeniem rekrutacji, chyba faktycznie lepiej zrobić po Twojemu więc podam konkretny termin: W przyszły piątek, jedenastego września o godzinie dwudziestej zakończy się nabór do tejże sesji.

Co do Twoich postaci to odpisałem na PW ;)
Krogan
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 3 września 2009, 17:31
Numer GG: 0

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Krogan »

Póki co otrzymałem trzy karty- tak z czystej ciekawości: Jest jeszcze ktoś, kto chce zagrać, ale nie wysłał jeszcze karty? :)
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Mekow »

Są już 3 karty ?!
Super :D
A już wydawało mi się, że jestem tylko ja.

Co do mnie to potrzebuję jeszcze parę godzin. Może uwinę się w dwie, ale bez gwarancji.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Krogan
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 3 września 2009, 17:31
Numer GG: 0

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Krogan »

Spoko Mekow- nie musisz się spieszyć ;) Tak po prostu zapytałem, żeby wiedzieć na czym stoję. Więc bez stresu ;)
Nirus
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 16:17
Numer GG: 7526210

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Nirus »

Wygląda zachęcająco i chyba też się skusze jako, że nie grałem już od jakiegoś czasu. Karta będzie niebawem.


Karta Wysłana
Obrazek
Obrazek
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Dorre »

Zaczynajmy więc..

//Wciąż czekam na oznaki życia..
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Nirus
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 16:17
Numer GG: 7526210

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Nirus »

Wygląda na to, że sesja padła zanim się zaczeła...
Miejmy nadzieje, że to nie prawda bo zapowiadało się fajnie. Ja czekam nadal ale coś mi mówi, że to nie ruszy.
Obrazek
Obrazek
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Dorre »

Mój przyszły skrytobójca też czeka :)
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Mekow »

@Krogan
Cos sie stalo ?
Net/komp ?

Spokojnie czekamy sobie na Twój na odzew :)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Re: Zrodzony w płomieniach [Dungeons and Dragons]

Post autor: Dorre »

Szkoda żeby tak dobrze zapowiadająca się sesja umarła.. może niech więc ktoś inny ją poprowadzi?
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Zablokowany