[DragonLance]: Początek Legendy

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: the_weird_one »

Czy mogę dawać posty z dokonanymi akcjami? Wiesz, jak i tak zazwyczaj ustalam na GG co i jak z samym Tkaczem Iluzji... ;)

Oczywiście gdy to niemożliwe to próby dobrym pomysłem. I chyba wiem, z czyjego powodu jesteś przewrażliwiony. :D
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

Czy mogę dawać posty z dokonanymi akcjami? Wiesz, jak i tak zazwyczaj ustalam na GG co i jak z samym Tkaczem Iluzji
jasne, ale nie róbmy dialogu z każdym napotkanym NPC'em, w każdej większej akcji. Dobrze jest jak gracze wyczekują upka ;)


Dobra, poszedł wstęp. Mam nadzieję że się podoba.

Prosiłbym o komentarze odnośnie sesji na bieżąco. Bo inaczej te same błędy mogę powtarzać wielokrotnie ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

do sesji doskakuje sirion który dopiero co dostarczył kartę postaci ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Mekow »

W takim razie życzę miłej gry.
Może coś z tego wyjdzie - w końcu macie paru doświadczonych graczy.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

dobra, trzy dni minęły a nie odpisali weird, Alien, Sirion (przypominam że Ouzi i Serge zgłosili nieobecność do końca tego weekendu więc są usprawiedliwieni) Tak więc, z jutrzejszym dniem termin mija i owym graczom podziękujemy (bez najmniejszej obrazy dla nikogo, wiem że jest masa ważniejszych rzeczy niż gra w jakąś tandetę)
No cóż, czekam na odpisy lub rezygnację - milczenie to najgorsze co może być, tym bardziej że Siriona wepchnąłem niemalże po terminie i szkoda mi takiego końca wspólnej gry :?
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Ouzaru »

Wróciliśmy i padamy na pyszczki, więc idziemy spać, a odpiszemy jutro ^^ Sorka za zwłokę...
Obrazek
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

Dziś punkt 21.00 zamykam sesję. Wszyscy gracze mają napisać do tej godziny. Nie mam zamiaru prowadzić sesji na której przez miesiąc muszę czekać na odpisy, rozumiemy się? Mam nadzieję. Może i jestem głupi, ale w tym momencie jestem zły jak cholera. Dziś o 21.00 zamknięcie.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Ouzaru »

Sesja powinna być przyjemnością dla wszystkich, a nie obowiązkiem... Tak jak pisałam wcześniej - post będzie dzisiaj. Nesq, wyluzuj! Jedni mają wakacje, ale inni pracują bądź zdają jeszcze egzaminy związane ze studiami. No a czasami się zdarzy, że komuś nawala net lub po prostu wyjedzie.
Miło by było, gdybyś czasem odpowiedział na GG :?
Obrazek
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

Jedni mają wakacje, ale inni pracują bądź zdają jeszcze egzaminy związane ze studiami.
ja to muszę chyba w nieskończoność. Jeśli ktoś, ma jakieś poważne problemy, BARDZO niestabilne łącze - niech się, kur... nie zgłasza!
post będzie dzisiaj
oby do 21. Bo znając życie pojawi się o np. 22.30, po ptakach a potem będą pretensję że nie wszyscy mają czas... Wybiegając w przyszłość: zapewne nikt nie poinformuje mnie że post ukaże się po 21...
Miło by było, gdybyś czasem odpowiedział na GG
a po kiego grzyba? wiadomość doszła, dowiedziałem się że Was nie będzie. W czym problem, bo wątpię żeby ktoś odzywał się tylko po to by pogadać.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Ouzaru »

Nesquel pisze:
Miło by było, gdybyś czasem odpowiedział na GG
a po kiego grzyba? wiadomość doszła, dowiedziałem się że Was nie będzie. W czym problem, bo wątpię żeby ktoś odzywał się tylko po to by pogadać.
Mógłbyś chociaż napisać "Ok, przyjąłem do wiadomości", bo tak to nie wiemy, czy wiadomość doszła. Poza tym jest jeszcze coś takiego jak "kultura osobista" ;) Nasz post będzie do 22, bo do tej godziny coś robimy wspólnie na necie.
Obrazek
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: the_weird_one »

A ja tylko przypominam, że ze względów technicznych chciałem puścić post jako ostatni... Ale będzie kiedy będzie, zobaczy się. ;)

Chyba pisałem Ci Nes coś niecoś o tym, dwójki graczy nie było, reszta mogła chcieć poczekać na nich, teraz są na gwałt żądasz postów... relax, chill, od czasu do czasu może chyba nastąpić takie zluzowanie... Zamiast stresować się tutaj, pogoniłbyś lepiej tych z Wiedźmina... z resztą wiesz, o czym i o kim mówię. A tutaj od razu gorączkujesz się, że... przypominam że przymuszenie Ciebie, szanowny MG, do Wiedźmina, było nie lada wyzwaniem. :smile: Więc troszkę wyrozumiałości i precz z hipokryzją! Ale jeżeli sądzisz, że piszę to tutaj wszystko bo mi się nie chce... A może mam Ci gotowego już mojego posta czekającego na poprawki wobec możliwych zdarzeń (choć raczej nieuzależnionego od postów innych) wrzucić na GG, abyś się przekonał, niedowiarku? :roll: :o :? ;) :lol:
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: WinterWolf »

Zapominasz Nesq, że grę można zawsze prowadzić dalej bez kilku graczy. Ot cała filozofia. Jeśli nie odpiszą to ich sprawa. Reszta przecież wywiązała się z zadania i ich odpisy czekają na upa. I to zresztą nie tylko w tej sesji...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Serge »

Skoro tak bardzo się wkurzasz, to możesz Nas (w sensie mnie i Ouzi) nie liczyć do dalszej gry. Tylko nie wiemy o co całe zamieszanie, zwłaszcza że napisaliśmy WYRAŹNIE w nieobecnościach, że nie będzie Nas przez jakiś czas na forum. Poza tym jak będziesz miał tyle lat ile my, to będziesz wiedział, że liczy się coś więcej niż siedzenie przed kompem, RPG i sesje na forum, zwłaszcza że oprócz TRPG mamy też swoje życie i obowiązki (co nie znaczy że nie mieliśmy odpisać, bo mieliśmy... i to konkretnego posta!). No ale nie róbmy offtopu, bo nie o to biega.

Trochę szkoda, bo napisałem naprawdę zajebistą kartę (sam to wiesz!) do Ciebie i 'czułem' tego bohatera, ale skoro Cię wkurza że gracze nie odpisują (m.in. MY) to życzymy pozostałym miłej gry i do napisania w innych sesjach. A Tobie, Nesq dziękujemy za wspaniałe prowadzenie :P. Grało się smerfastycznie xD. Laserci i Saya zagoszczą pewnie gdzieś indziej :).

Strzałka!
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

no to dowidzenia. Niniejszym, zamykam sesję i proszę o przeniesienie jej do archiwum. Aha, Serge - do ciebie i Ouz nie było pretensji.

Bye ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Serge »

Zamykasz sesję, gdy połowa graczy odpisała? Naprawdę widzę że miałeś na nią pomysł, Nesq xD... U mnie jak połowa graczy odpisze to jadę z sesją dalej i nie czekam na resztę. Moim zdaniem sesja mogła mieć potencjał, ale się chyba o tym nie przekonamy, bo po prostu chyba nie masz pomysłu, nie? Tylko ciekawe co myślą o tym pozostali gracze, którzy poświęcili czas i chęci na napisanie swych postów... Ja bym się wkur*ił mówiąc szczerze, gdyby mi MG zamknął sesję po jednym poście :P.

To po to poświęcałem tyle czasu na napisanie karty że wyszło tego z 6 stron A4? Nice... xD. Dostałeś karty i zwinąłeś interes ;/. Już więcej się do Ciebie nie zgłoszę, bo jak grać to z solidnymi, a nie z takimi co odpuszczają po jednym poście!
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: WinterWolf »

Nesq, chociaż nie rozumiem dlaczego usilnie chcesz czekać na wszystkich graczy, to jednak zostawiam już tę sprawę i nie będę wnikać. Póki co temat zostawię na miejscu do jutra wieczorem, może zmienisz jeszcze zdanie...

Ja mam tylko pytanie czy w ogóle dotarło do Ciebie moje ostatnie PW z zapytaniem o inną Twoją sesję... Bo mam wiadomość w Wysłanych (czyli teoretycznie doszła), a nie mam żadnej odpowiedzi (wiadomość wysłana została 5 lipca)...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [DragonLance]: Początek Legendy

Post autor: Blue Spirit »

Serge pisze:Zamykasz sesję, gdy połowa graczy odpisała? Naprawdę widzę że miałeś na nią pomysł, Nesq xD... U mnie jak połowa graczy odpisze to jadę z sesją dalej i nie czekam na resztę. Moim zdaniem sesja mogła mieć potencjał, ale się chyba o tym nie przekonamy, bo po prostu chyba nie masz pomysłu, nie? Tylko ciekawe co myślą o tym pozostali gracze, którzy poświęcili czas i chęci na napisanie swych postów... Ja bym się wkur*ił mówiąc szczerze, gdyby mi MG zamknął sesję po jednym poście :P.

To po to poświęcałem tyle czasu na napisanie karty że wyszło tego z 6 stron A4? Nice... xD. Dostałeś karty i zwinąłeś interes ;/. Już więcej się do Ciebie nie zgłoszę, bo jak grać to z solidnymi, a nie z takimi co odpuszczają po jednym poście!
no ja chcę tylko zaznaczyć że scenariusz pisałem dwa dni. Nigdy się do mnie nie zgłosisz - no cóż, strasznie mi szkoda. Może jednak zmienisz zdanie, ale dopiero po wakacjach ;)

No nic, pozostaje mi przeprosić tych dobrych graczy
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Zablokowany