[DnD] Łowcy Przygód [ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

[DnD] Łowcy Przygód [ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE]

Post autor: Acid »

[DnD] Łowcy Przygód
Obrazek Ave!

Sesja dedykowana dla Ouzi i Serge'a, ale jeśli ktoś chce jeszcze dołączyć, niech podeśle mi kartę. Będziemy grać oczywiście w starym, dobrym Feurunie, a max. liczba graczy to trójka (dwójkę już mam, więc zostało jedno wolne miejsce - pisze się ktoś? :P). Dopuszczam podczas tworzenia postaci wszystkie podręczniki oficjalne, ale wydane po polsku. Rasy z podręcznika podstawowego oraz z Opisu Świata Zapomnianych Krain. Klasy: każda z wydanych w Polsce oficjalnych podręczników, jeśli jakaś pochodzi z twórczości fanów prosiłbym o kontakt na PW. NIE dopuszczam podręczników angielskich.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to będzie to typowy dungeon crawling, czyli masa biegania po jaskiniach, lochach, starych zapomnianych krasnoludzkich twierdzach i walka z różnymi przeciwnikami. Kto wie, może jak będzie nam się dobrze grało, to zrobię z tego ciąg kilku przygód. Co do moich upków, będą się pojawiać dość szybko (oczywiście w zależności od odpisów Graczy), w razie jakiejś nieobecności, zgłaszać mi na PW albo tutaj. Jeśli ktoś myśli, że to będzie rozwlekła, epicka przygoda, to się myli – jak ktoś chce dopracowaną i pięknie prowadzoną sesję, to do Serge'a zapraszam :P. Co nie znaczy że moja będzie prowadzona na 'odwal się' - NIE, po prostu będzie inna... szybka (a przynajmniej taką mam nadzieję). Zaczynacie na 3 levelu.

Karta ma wyglądać następująco:
[AVATAR]

Imię:
Klasa:
Rasa: (konwencjonalne dopuszczam wszystkie, a jeśli chcecie coś extra musicie sie mnie pytać o zgodę.... smoki i inne wynalazki od razu odrzucam)
Wiek:
Płeć : (każdy swoją własną.... elfy są różno płciowe :P)
Umiejętności:
Atuty:
Charakter:
Wygląd:
Ekwipunek: (dostajecie 2000 sz na zakupy)
Historia: (nie za krótka, nie za długa – taka w sam raz na 3 poziom :P)
Rekrutację zamknę na dniach, gdy otrzymam karty od zainteresowanych przygodą.

Pozdrawiam i czekam na KP! :)

Kwaśny
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 czerwca 2009, 18:07 przez Acid, łącznie zmieniany 2 razy.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Serge »

Potwierdzam chęć gry - co do profesji, to zagram moją ulubioną DeDekową klasą, czyli tropicielem. Rasa to oczywiście elf :P. Postaram się sprężyć i podesłać Ci pełną kartę do jutra. Ouzi jeszcze myśli nad profką i resztą, ale też się powinna wyrobić na dniach.

Pozdrawiam!
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: MarcusdeBlack »

Kurcze...ja myślałem że warha dokończysz/zaczniesz. *Płacze w kącie*
Wiesz co, jak potrzebujesz gracza, to chętny jestem ja, ale wolałbym sobie przejrzeć grafik i dać Ci Acid'zie odpowiedź w Poniedziałek, nie chciałbym zacząć grać w pięciu już z kolei sesjach i zawieść któregoś mistrza lub graczy. Niby na razie jest spoko, ale wolę być ostrożny. Wstępnie naszła mnie ochota na opryskliwego maga, skoro Serge "zabukował" Tropiciela. A jeśli Ouzaru chciałaby czarującą postać (heh, charming :P), to spasuję na mrocznego kapłana. Tyle jeśli chodzi o moją propozycję (na razie nie tak pewną).

PS: Jak dostaniesz kartę do Niedzieli od kogoś i Ci "przy pasi", to możesz mnie olać, nie o będę chować urazy ;P
Ostatnio zmieniony sobota, 27 czerwca 2009, 16:14 przez MarcusdeBlack, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Acid »

Ta sesja będzie sesją na luzie, drogi Marcusie, więc nie będziesz musiał mi pisać esejów na pięć stron by mnie zadowolić. Dlatego myślę że spokojnie możesz brać ją 'na bary' i sobie poradzisz :D. Ja będę pisać dość krótko, treściwie i od graczy też będę wymagał rzeczowych postów (choć oczywiście nie obrażę się jeśli napiszecie jakieś przemyślenia itd. Waszych bohaterów). To będzie typowa przygoda - przyjeżdżacie do wioski, dostajecie questa i jazda z tematem... taki 'back to the oldskool' :P. Bez napinki, na luzie, żeby się Nam wszystkim dobrze grało :).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: MarcusdeBlack »

Wiesz ja zawsze staram się "coś" tam od bohatera dać, że było wiadomo że myśli, więc i tu pewnie tego nie ominę, taki ze mnie typ :smile: .
Dobra zrobię tego Turmitę czarodzieja. Miano jego Dhacari Slecht.
EDIT: Albo sadystycznie zagram gnomim magiem. (Rzepa ^ ^)
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Ouzaru »

Potwierdzam, że gram :) Nie wiem jeszcze czym... ^^ tfu! kim :P Do dedeków mam dwie bohaterki - jedną teraz gram, druga się nie nadaje do drużyny i lajtowej sesji ;) Serge wie o kogo chodzi :P Choć z drugiej strony Rikki tak fajnie się ze wszystkimi kłóci ^^
Dobra, coś pomyślę i jak wymyślę, to najwyżej edytuję posta :P
Obrazek
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Esmeralda »

Skoro zbiera się takie towarzystwo, to ja też spróbuję, a co! :D. Tylko niech Ouzi napisze, jaką klasą będzie grać (ma pierwszeństwo w końcu), to wtedy się dostosuję. Wstępnie myślę nad kapłanką, druidką, rasa: człowiek lub półelf :)

Może jednak poszerzysz liczbę miejsc w drużynie do czterech, szanowny MG? :P
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Serge »

Ouzaru pisze:Do dedeków mam dwie bohaterki - jedną teraz gram, druga się nie nadaje do drużyny i lajtowej sesji ;) Serge wie o kogo chodzi :P Choć z drugiej strony Rikki tak fajnie się ze wszystkimi kłóci ^^
Taaak, Rikki jest dość aspołeczna i chyba pozostali gracze powiesili by ją na najbliższym drzewie po dwóch upkach Miszcza :P. Karta jako taka jest świetna, ale to 'ciężka' postać do takiej zbiorowej imprezy :P. Więc moim zdaniem, Misiek, musisz pomyśleć nad czymś nowym. Moja karta poszła na Twoje PW, Kwachu - standardowo daj znać co sądzisz i czy coś zmienić/dodać.

Czuję w kościach, że szykuje się dobra zabawa :D.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Ouzaru »

Ej, nie wiem, o co Ci chodzi xD Jest aspołeczna, niemiła, złośliwa, wredna i wulgarna - super bohaterka! :lol: Skoro jest maguś i będzie kapłanka, to chyba wezmę typowego woja ;) Ew łotrzycę :P
Obrazek
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Esmeralda »

Dobra, wycofuję się... Ouzaru sobie chyba nie życzy żebym grała, bo przecież tam gdzie ona i Serge to nie może być mnie... Jednak to prawda co mówią o tobie na tym forum... Miłej gry wszystkim :cry:
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Ouzaru »

Do Twojej gry z Nami nic nie mam, chodziło mi o spotykanie się z moim Mężem za moimi plecami. Chyba każda by się zdenerwowała? ;)
Obrazek
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Acid »

Przeczytałem Twoją kartę, Serge - jest kapitalna :D. Czekam na karty Ouzi i Marcusa. I nie róbcie mi offtopu drogie panie :P.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Megara
Marynarz
Marynarz
Posty: 240
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 16:23
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Megara »

To ja się też zapiszę, zwłaszcza że mam ostatnio trochę czasu :D. Najpewniej zagram kapłanką, co by miał Was kto leczyć w tych lochach :P. Ouzi, Kochanie, napiszę Ci jutro PW bo dzisiaj to już czasu brakuje. Dziękuję Ci za Twój list i nie gniewaj się na ciężarną :P.

Pozdrawiam Was, Słonka! (Ciebie też Miszczuniu i Marcusa :P)
Twoje życie będzie miało taki sens, jaki Ty sam mu nadasz.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Serge »

Hohoho, kogo moje piękne oczy widzą - Ciężarówka się na forum zjawiła :P. I bardzo dobrze, przynajmniej będziemy mieć ciekawą ekipę na sesji (Ouzi, Marcus, Ty i ja :D). Prawda, panie Acid? Przyjmiesz pan kobietę przy nadziei, nie? :P
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Ouzaru »

WRÓCIŁAŚ DO NAS!!!! :D MG, jak nie weźmiesz Megusi, to ja nie gram :P <szantaż> :P Dobrze, że jesteś :) Oczywiście poczekam na PW i nie martw się, przecież się nie gniewam xD Trochę się martwiliśmy, że coś się stało ^^
Obrazek
Megara
Marynarz
Marynarz
Posty: 240
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 16:23
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Megara »

Ale miłe przywitanie, aż się wzruszyłam <łezka> :D. Ja też się cieszę, że wróciłam - choć pewnie to będzie moja ostatnia sesja na forum (o ile MG mnie przyjmie). U nas wszystko w porządku, ale o szczegółach napiszę jutro do Ciebie Ouzi na PW - nie będziemy Acidowi rekrutki zaśmiecać :P.

Ściskam Was gorąco!! :)
Twoje życie będzie miało taki sens, jaki Ty sam mu nadasz.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [DnD] Łowcy Przygód

Post autor: Ouzaru »

Karta poszła, pisana w nocy, więc w razie czego daj znać, co mam poprawić :)
Obrazek
Zablokowany