[Marvel] Astounding X-Men

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

Przeczytałam uważniej ten odp. i dochodzę do wniosku, że potrzebnych mi jest nieco więcej informacji, no i dogadanie się z pozostałymi graczami. Zgrajmy to jakoś. To powinno być jakieś spójne, zaplanowane działanie całej grupy.

Po pierwsze: pytanie do MG - zakładam, że jest noc, więc wszędzie jest wystarczająco dużo cienia, żeby Dominik czuł się jak w niebie i mógł unieść gogle.

Po drugie: pytanie do MG - nieco zbyt lakoniczna informacja na temat tych 35 osób na poddaszu. Są przemieszane i nie wiadomo kto jest kto, czy też z pokładu Blackbirda jesteśmy się w stanie dowiedzieć kto potencjalnie może być uzbrojony, ilu zakładników etc? Co do bomb, to psów ani zwierzęcych mutantów niestety nie mamy więc nie wykryjemy ładunków "na węch" (zanotować, że takowy mutant będzie mile widziany w grupie).

Po trzecie: pytanie do MG - od południowej strony w sensie, że od południowej strony dachu, czy przez jakieś okno możemy wtargnąć?

Po czwarte: mamy tylko 4 osoby czyli jedna zapewne musi pozostać w Blackbirdzie albo ewentualnie wylądować na dachu X_x Musimy się jakoś podzielić rolami. Dominik jest świetny w akcjach w całkowitej ciszy i w ciemności albo tam gdzie jest choć trochę cienia by mógł w nim zniknąć i z niego zaatakować. Może też zrobić zwiad o ile nikt tam nie ma niczego do wykrywania mutantów.


Jutro wieczorem (od około 19) można mnie łapać na gg i dogadać wszystko. Będę miała nieco czasu.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Samanta »

Larissa raczej woli otwarta walkę. Wiadomo potrafi wysadzić co trzeba. Proponuje żebyście się dogadali i na gg napisali co i jak a ja to opisze :D Bardzo chętna jestem do walki! W żadnym statku nie zostaje! Haha
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

Jutro dokonam poprawek w updacie. To co było jasne w mojej wyboraźni faktycznie wymaga wyjaśnienia. Proszę o trochę cierpliwości. :)
Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

W porządku, rozumiem doskonale, bo sama przy "opisach przyrody" mam ten kłopot XD Poczekam bez narzekania, bo wszystko ładnie się zapowiada :) Póki co miło by było gdyby każdy gracz tak jak Samanta choć zdanie jedno wrzucił na temat swoich potencjalnych akcji. Zakładamy przecież, że nasze postacie znają się już jakiś czas czyli będą umieli dostosować swoje działania do działań reszty grupy :) W końcu tego między innymi uczyli się X-men :D
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

Za dużo nie dopisałem, aby nie psuć wam możliwości dowolnego rozegrania akcji.

Jest noc, a w budynku jest raczej ciemno. Shadow będzie miał niezłą szansę aby się wykazać. :)

Co do osób na poddaszu - zakładników jest 24, a terrorystów 6-ciu. Jeśli chodzi o bomby to macie Tęczę i skanery na pokładzie Blackbirda. :)

Do boju, X-Men. :)
Obrazek
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Samanta »

Dalej piszemy czy czekamy na upka? =)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

Na razie akcja nie posunęła się do przodu. Postarajcie się odpisać do piątkowego wieczoru gdyż w sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie i z netem będzie ciężko (ale postaram się odpisać z ipoda).
Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

Ja niestety nie mam co więcej dopisać. Dominik przeprowadza zwiad. Tylko MG może określić co tam zastanie, bo to by było już ingerowanie w świat większe niż pozwalają na to kompetencje gracza. W każdym razie Dominik porusza się w cieniach, dopasowując sobie ich kształt tak by pozostawać niezauważonym i wypatrzeć jak najwięcej. Gdy dokładnie się rozezna co i jak, oddali się od terrorystów i zakładników by uprzedzić resztę grupy co i jak i opracować szybki plan.

Pytanie z gatunku tych głupich: Tęcza widzi przez stałą materię?


EDIT: Jeśli do piątku nie będzie odpisu to ja tylko uprzedzam, że mogę się przez ponad 2 tyg. w ogóle na TRPG nie pojawić. Więc proszę o wyrozumiałość... Ta sesja egzaminacyjna będzie pogromem :(
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

Ehm... Nie chcę nic mówić, ale załoga w Blackbirdzie oraz Librarian czekają na znak Dominika. A ja żeby odpisać i dać im znak potrzebuję opisu od MG co i jak... W końcu Dominik jest na zwiadzie. Jak więc ma się akcja posunąć na przód skoro zwiad stoi w miejscu? Troszkę mi się rozluźniło bo przeniosłam sobie jeden egzamin na inny (bardziej odległy) termin, więc może zniknę na krócej niż 2 tyg. ale i tak czekam na upa...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Mekow »

WinterWolf pisze:... Tęcza widzi przez stałą materię?
To dobre pytanie ;) Odpowiedz nie jest latwa, ale zasadniczo sadze, ze brzmi ona: "tak" :D
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

Epyon, jesteś Ty tam? Czekamy na odp. MG... Bo my nie mamy czego więcej napisać... Sesja X-men znów umarła? :(
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Blue Spirit »

obawiam się że znów, WW. Chyba za jakiś czas (ale taki dłuższy) sam się to tego zabiorę, i sesja nie padnie po paru Upach...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

Blah... Nie wyszliśmy nawet poza jedną stronę...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zablokowany