[JUTRO]<Lustrzany Książe>

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

[JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

Lustrzany Książe

Obrazek

.....

Witam w rekrutacji do kolejnej "innej niż pozostałe" sesji dziejącej się w autorskim świecie Jutra, czerpiącym jednak niektóre pomysły z gier AC oraz ME. Nie trzeba jednak znać ani jednej ani drugiej, gdyż mówiąc pomysły miałem na myśli raczej obecną sytuację i walczące frakcje które i tak zostaną przeze mnie opisane.

Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości gdy współcześni templariusze przejmują kontrolę nad Nowym Jorkiem i rozpoczynają tam rządy. Są tak potężni (ich armia liczy ponad sto tysięcy dobrze uzbrojonych agentów) że sąsiednie stany oraz miasta boją się sprzeciwić władzy templariuszy. O tak, wiedzą o nich bardzo dobrze, ci wcale się nie kryją. Ich najwyższy przywódca, Carakahaig Sadovsky napisał nawet list polecający do prezydenta Francji z ostrzeżeniem że gdyby przypadkiem Francuzi postanowili spróbować odbić NY, templariusze bez wahania zaczną mordować nowojorskich oficerów których podobno przetrzymują.
Świat się boi. A skala władzy Sadovsky'ego jest ogromna. Odciął ludziom stacje telewizyjne które nadawały o zaistniałej sytuacji, podobnie z radiem i internetem. Mieszkańcy mogli słuchać tylko stacji templariuszy gdzie mówiono o pozytywnych skutkach panowania nowych władców. Ludzie nie mogli rzecz jasna wyjeżdżać z miasta, woleli więc zacząć wierzyć w kłamstwa nadawane w mediach.
Ulegli.
Naukowcy dalej produkowali niebezpieczne wynalazki nie wiedząc kto wykorzysta je i w jakim celu...
No i bomba atomowa którą obecnie również posiadają oni... Templariusz może zaatakować Rosję... Niemców albo Francję... I ma duże szanse gdyby wybuchła wojna.
Trzecia Wojna.
Trzecia Wojna Światowa!

Jest jednak grupa choć niewielka, ludzi którzy dobrze wiedzą jak naprawdę jest z polityką templariuszy. Rzecz w tym że templariusze nie wiedzą że oni wiedzą. A ponieważ nie wiedzą faktycznie, ci mogą działać.
Ludzi tych zrzeszył były żołnierz i akrobata, Bill Hell. I zaczął uczyć chętną młodzież jak uciekać... Jak kontrolować oddech... I przydzielał im różne zadania adekwatnie do umiejętności. Raz musieli zdobywać informację na temat templariuszy a raz przenieść posyłkę do innej grupy podobnej do ich. Grup było około sześć. Templariusze nadal nie wiedzieli prawie nic o owej organizacji, wiedzieli jednak rzecz jasna o owych biegaczach którzy wykradali im ważne papiery i informacje. Zaczęli nazywać ich Biegaczami, Synami Wiatru lub Runnerami i wyznaczali wysokie nagrody za dostarczenie im któregoś z nich - żywego lub martwego.

Wy drodzy gracze wcielicie się właśnie w owych Runnerów i spróbujecie zażegnać groźbę trzeciej Wojny Światowej oraz spróbujecie uciec z Nowego Jorku. A może spróbujecie zabić Sadovsky'ego?



sesja będzie dość szybka, staramy się upować raz na dwa dni ja odpiszę jak najszybciej po was. Karta postaci powinna zawierać:

Imię:


Nazwisko:


*Przezwisko:


wygląd:


wiek: (19-38, nie więcej)


zdolności akrobatyczne (skoki, podciągnięcia oraz przechodzenie przez np. płoty):


zdolności biegacza (wytrzymałość w biegu, szybkość i sprint):


charakter:


Historia (pół A4, mile widziane dłuższe ale nie będzie to miało specjalnie wpływu na to kogo wybiorę tzn. nie panuje zasada IM DŁUŻSZA tym LEPSZA)


broń, ubranie oraz ekwipunek

pamiętajcie: wcielacie się w biegaczy i parkourzystów, nie ma mowy o ciężkim pancerniku z minigunem. Broń lekka, dobre ubranie, budowa akrobaty. Poszalejcie, powymyślajcie bohaterów z tatuażami, pokombinujcie w historii oraz w broni. Może to być zarówno kastet jak i nóż rodem z AC :) z kart wybiorę maksymalnie pięć.

-piszemy rzecz jasna w trzeciej osobie liczby pojedyńczej
-myśli kursywą
-poza sesją pogrubioną


pytania w temacie proszę, gdyż napewno o czymś zapomniałem. Wiecie jaki jestem blee :P
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Brzoza »

dlaczego własnie francję? Waszyngton jest więc usa ciągle zyje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

Brzoza pisze:dlaczego własnie francję? Waszyngton jest więc usa ciągle zyje.
owszem, Waszyngton funkcjonuje normalnie stany również. Ale NY jest zupełnie odcięty od świata a inne kraje boją się podpaść templariuszom. Ludzie z innych rejonów świata niby coś tam wiedzą ale media też mydlą oczy.
A dlaczego Francja? Bo to spore dosyć mocarstwo i dośc wysoko liczące się dla USA
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Brzoza »

A nie powinien sadovsky takiego listu zamiast najpierw do paryża to do waszyngtonu napisać? i czy ja wiem czy francja by sie pluła? ostatnio sie lubią. Jak busz był na tronie to niezbyt. No. Ale nieważne, akrte podeslę jakoś.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Nekonushi »

Krna kolejna karta do napisania :( Ale tej sesji sobie nie odpuszczę, nie ma szans!
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

rekrutacja będzie trwać do przyszegło piątku.
Proszę o karty ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sciass
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:37
Numer GG: 7066798

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Sciass »

Czy zrobienie postaci nie przeznaczonej do przenoszenia wiadomości a raczej do szybkiej eliminacji przeciwnika i ucieczki wchodzi w grę? Taki Runner/Snajper. Gość od mokrej roboty.
Obrazek
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Sirion »

Sciass pisze:Czy zrobienie postaci nie przeznaczonej do przenoszenia wiadomości a raczej do szybkiej eliminacji przeciwnika i ucieczki wchodzi w grę? Taki Runner/Snajper. Gość od mokrej roboty.
Jak dla mnie snajperka to jest jednak małe obciążenie i raczej trudno się z tym biega na plecach ;) (no chyba że ma się strój niczym Sam Fischer ze Splinter Cell :P )

Ja swoją kartę też podeślę niedługo :smile:
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

oczywiście jest taka możliwość. Jednak wiadomo że z ciężką snajperką będzie się ruszał wolniej niż biegacz standardowy.
Ale trzeba wspomnieć że tutaj rzadko runnerzy przenoszą wiadomości. Z reguły eliminują wrogich członków.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sciass
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:37
Numer GG: 7066798

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Sciass »

Kurna, nie mówię tutaj o takiej broni z której można rozsadzić przeciwnikowi głowę, to nie Starcraft z Ghostami (ktoś kojarzy jakich rozmiarów są ich karabiny kartaczowe :D ). Lekki karabin snajperski, jeden magazynek i luneta. W zasadzie cały potrzebny ekwipunek. Jeśli wszystko będzie dobrze przytwierdzone do pleców nie powinno to jakoś utrudniać ruchu, nie mówię oczywiście o dodatkowym ciężarze który takie usprzętowanie przynosi. Nie chce być listonoszem :lol: .
Obrazek
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

Sciass pisze:Kurna, nie mówię tutaj o takiej broni z której można rozsadzić przeciwnikowi głowę, to nie Starcraft z Ghostami (ktoś kojarzy jakich rozmiarów są ich karabiny kartaczowe :D ). Lekki karabin snajperski, jeden magazynek i luneta. W zasadzie cały potrzebny ekwipunek. Jeśli wszystko będzie dobrze przytwierdzone do pleców nie powinno to jakoś utrudniać ruchu, nie mówię oczywiście o dodatkowym ciężarze który takie usprzętowanie przynosi. Nie chce być listonoszem :lol: .
ok, sciass. Może być tak.
a jakiś nowy zastrzyk do sesji? To że sesje ze mną szybko nie padają to już wiecie nawet wy, doświadczeni gracze :P
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Nekonushi »

Jak to "nawet" :P ?

Enyłej - ja bym mimo wszystko wolał zrobić postać mniej akcyjną, takiego hakiera albo co, ale rozumiem, że tylko Runnerzy wchodzą w grę ;) Chodzi tylko i wyłącznie o takich wykonawczych, zajmujących się bieganiem i dostarczaniem/eliminowaniem, czy też jakieś specjalizacje w stylu gościa odpowiedzialnego za łączność z bazą itp. też będą?

Póki co robię kartę standardowego runnnera, ale i tak pytam żeby potem nie było, że nie zagram tym, czym bym wolał.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

Nekonushi pisze:
Enyłej - ja bym mimo wszystko wolał zrobić postać mniej akcyjną, takiego hakiera albo co, ale rozumiem, że tylko Runnerzy wchodzą w grę ;) Chodzi tylko i wyłącznie o takich wykonawczych, zajmujących się bieganiem i dostarczaniem/eliminowaniem, czy też jakieś specjalizacje w stylu gościa odpowiedzialnego za łączność z bazą itp. też będą?
to działa w ten sposób: wasza postać przeszła szkolenie i biega/skacze profesjonalnie. Jeśli zdecydujecie grać się kimś innym, np. właśnie hakerem - będzie ciężko choć mogę przyjąć JEDNĄ kartę niezwiązaną pod względem umiejętności z parkourem. Nekonushi, a może Runner ze zdolnościami hakerskimi którego wysyła się do jakiejś bazy by nabroił coś w tamtych komputerach? Pamiętajcie że często będą odbywać się tu pościgi. Hakerowi będzie ciężej. Ale jak dostaniecie się do jakiegoś pomieszczenia z mnóstwem czujników i kamer... hmmm to wtedy zręcznemu hakerowi (i fizycznie i hakersko) będzie prosto przejść przez lasery a potem rozbroić kamery,...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Alien »

taka sesja jet dla mnie nie do przegapienia!
kartę podeśle w najbliższym czasie bo teraz jestem zmordowany....
00088888000
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

hm na razie tylko Brzoza wysłał kartę a i zgłoszeń jest mało...
czekam na karty
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Alien »

postaram się ją wysłać do jutra wieczorem
a takie pytanie : mogę mieć 3 granaty dymne?
00088888000
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [JUTRO]<Lustrzany Książe>

Post autor: Blue Spirit »

oczywiście że tak.
Zastrzyk nowej krwi potrzebny mi! :))

a tak na uboczu - pamiętajcie że ciężka broń może się przydać - ale może i bardzo spowolnić. Ostrożnie z tym.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Zablokowany