[WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Też wyjeżdżam na dniach do Szkocji (o czym rozmawiałem już z Serge'em) do pracy, więc będę musiał zawiesić na jakiś czas swoją działalność na forum i udzielanie się w "Taborze". Mam nadzieję, że gdy już się tam jakoś urządzę, będę mógł powrócić do gry Throrgrimem. W razie gdyby mi się nie udało, wiedz Mistrzu że to była moja najlepsza sesja PBF ever :D.

Pozdrawiam wszystkich współgraczy a także MG i mam nadzieję do zobaczenia niebawem w "Taborze" i/lub innych sesjach :D.

@ Ouz & Serge: let the propitious winds may be with Us in Scotland. Good luck, my Friends :D. Zakotwiczam z ziomami w Dundee, więc nie aż tak strasznie daleko Edynburga, więc może by się udało kiedyś wpaść do Was na flaszkę i jakieś żarcie :P. Mam nadzieję, Ouz że dobrze gotujesz :P.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Acid, gdybym nie gotowała dobrze, to nie udałoby mi się podbić żołą... serca Serge'a ;) Zapraszam do Nas, będziemy w mailowym kontakcie :D Sprawdzaj skrzynkę raz na jakiś czas, ok? ;)
Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Sami chyba widzicie, że ostatnimi czasy Tabor nie był aktualizowany, wiązało się to z wyjazdem do Szkocji, który organizowaliśmy z Ouzi (właściwie Moja Żona wykonała lwią część pracy, za co wielkie cześć dla Niej). W najbliższych dniach również nie spodziewajcie się żadnego upka - musimy poukładać na miejscu trochę rzeczy i dopiero wtedy, gdy wszystko będzie tak jak należy, postaram się pociągnąć sesję dalej, zwłaszcza, że pomysły nadal są i właściwie przygoda jest rozpisana pod względem fabularnym tak jak należy. Załoga trochę Nam się wykrusza z różnych powodów (często życiowych) ale myślę, że damy radę skończyć choćby drugi rozdział Naszej opowieści. Póki co więc, trzymajcie za Nas kciuki i wykażcie się cierpliwością, bo Tabor jeszcze nie umarł i nie zanosi się na to. To tylko kwestia czasu, aż powrócę z nowym postem...

Stay tune, fellaz! :)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Zablokowany