[Autorski] Druga strona lustra

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

[Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

Wytwórnia Silver Cross prezentuje:

“Twoje miasto! Miasto przyszłości!”

„Już dzisiaj, to właśnie *ty* możesz wygrać mieszkanie w nowopowstałym osiedlu nowej generacji, Silver Cross I! Poszukujesz pracy? Chcesz zacząć życie od nowa, z dala od nudy starego świata, który dobrze już znasz? Nowy Londyn zapewni ci wszystko czego potrzebujesz! Ta nowoczesna metropolia, obecnie najbardziej zaludnione miasto-wyspa, połączona superszybką linią podwodnej kolei z Wyspami Brytyjskimi, przyniesie ci niepowtarzalne szanse zmienienia swojego bytu na lepszy! Korty tenisowe, hale sportowe, największy w zachodniej Europie stadion do piłki nożnej! Restauracje, nowoczesne kina z najnowszym repertuarem, baseny, siłownie oraz salony piękności! Weź udział w loterii i wygraj swoje nowe mieszkan –„

Nowy Londyn, rok 2076. Miasto wybudowane na sztucznej wyspie ze stali prawie pół wieku temu. Z platformy wiertniczej która powstała na ostatnim, nowo odkrytym złożu ropy naftowej na świecie, stopniowo zaczęła powstawać potężna metropolia. W jej centrum znajduje się wielka kopuła, nazywana dziewiątym cudem świata. Jest to olbrzymia maszyna złożona z kilku stale obracających się warstw, rozświetlana przez setki reflektorów. W nowym, zachodnim świecie prowadzone są tam spotkania głów państw, oraz negocjacje w sprawie stosunków z wschodem. Miasto składa się z czterech warstw, oraz z podmiasta stworzonego z system kanałów Nowego Londynu. Z trzeciej warstwy wyjeżdża podwodna kolejka, stanowiąca połączenie wyspy z lądem.

Świat u schyłku XXI wieku. Ziemia rozdarta na zachód i wschód, prowadzące ze sobą nieustanne wojny. Granice między tymi dwoma stronami nie są specjalnie strzeżone… to mentalność je tworzy. Na bogatym zachodzie pieniądz napędza machinę przemysłu, zapewniając byt tym którzy tam mieszkają. Na ogarniętym wojną, płonącym wschodzie codziennie giną ludzie, a miasta które dopiero co „wyzwolono” i odbudowano, natychmiast stają się celem nowych państw. Całość przypomina plac zabaw, w którym dzieci wyrywają sobie z rąk zabawki. Niebo zostało zasłonięte dymem, a słońce sprzedawane jest w solariach. Kończące się zasoby ropy naftowej, oraz brak dostępu do promieni słonecznych (jakże szkodliwych dla ludzi) zmusiły tęgie umysły do poszukiwania nowych paliw. Wtedy to napędy wodorowe zaczęły dosłownie zalewać rynek.

Twoje miejsce w tym posranym świecie? Parę dni temu dostałeś zapieczętowaną kopertę, żółtą z czerwoną pieczęcią. Ta właśnie koperta na zawsze odmieniła twoje życie. Magowie Krwi, tajemne stowarzyszenie wywodzące się jeszcze z czasów średniowiecza, a zmuszone do krycia się po wydarzeniach Inkwizycji, postanowiło wcielić cię do swojej „rodziny”. Zrządzenie losu chciało by do majtek twojej matki wskoczył czarnoksiężnik, i wraz z jego krwią odziedziczyłeś talent do zmieniania rzeczywistości.

Ale czy w dobie Internetu, superkomputerów i zaawansowanej technologii, starożytne tradycje i pierwotna potęga mają prawo istnieć?

Magia czy technologia?

Moc którą odziedziczyłeś jest nieskończona, i pozwala ci zmieniać otaczającą cię rzeczywistość wedle uznania. Tyle lat pozostawałeś w nieświadomości. Teraz gdy już wiesz, wrota nieśmiertelności stoją przed tobą otworem, i tylko od ciebie zależy jako kto je przekroczysz.

Obrońca czy zdobywca?

Wybór należy do ciebie, Magu Krwi.

(Wszelki kontakt oraz pytanie na PW albo GG. Ostrzegam że jestem grafomanem z znikomymi umiejętnościami prowadzenia sesji RPG, licznymi kompleksami i tikiem nerwowym pod lewym okiem.)
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Kloner »

Seth, zgłaszam się jak zwykle do Ciebie na sesje :) karta już wkrótce
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Serge »

Jeśli tylko nie będziesz kazać pisać wyrafinowanej historii na pięć stron (na co ze względów różnistych nie znajdę czasu) i zagra Ouzaru to na mnie też możesz liczyć; pora wrócić do korzeni i zagrać w coś innego niż ukochany Warhammer. Jakby co odezwę się na gadu.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Kawairashii »

Jakich kart oczekujesz?
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Hiro »

Hmm, chyba czas wrócić na łono Tawerny po tym okresie "niebytu" i jednym uchybieniu sesji (za co naprawdę szanowną Inkwizycję jeszcze raz przepraszam), tym bardziej, że pomysł ciekawy (tym razem będę ładnie pisał - słowo!).

Podpisuję się pod pytaniem Kawairashii.
Obrazek
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

Karta standardowa: krótka biografia, opis charakteru, wyglądu oraz mocnych/słabych stron etc. Żadnych mocy-szmocy na początek, tych dopiero nabędziecie w trakcie zgłębiania się w przygodę.

Postać musi mieścić się w szablonie szarego człeka, który parę dni temu dostał zaproszenie w szeregi tajemnej sekty, co prowadzi ostatecznie do momentu inicjacji (czym sesja się rozpocznie).
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Ouzaru

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Ouzaru »

Nie będę oryginalna i powiem, że zagram, jak dołączy jeszcze DeaD :)
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

To czekam na karty i potwierdzenie na GG :)
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Hiro »

Karta poszła i potem się skontaktuje na gg (o ile mój bohater przejdzie ;) )
Obrazek
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

Wciąż nie otrzymałem wszystkich kart. Przypominam i popędzam.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
scissors
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 22:37
Numer GG: 9537852
Lokalizacja: lbn siti
Kontakt:

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: scissors »

A czy można się jeszcze zgłosić do sesyi, dostojny Władco Świata Umarłych? :D
Ludzie usilnie starają przekonać się nawzajem, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się tylko wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Kawairashii »

Ja już myśle że napiszesz liste przyjętych, a tu jeszcze kart nie ma? co jest z wami ludzie? migiem, migiem.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

Rekrutacja oczywiście wciąż otwarta, dostanie się trójka/czwórka najlepszych. Wszelkie pytanie proszę kierować bezpośrednio do mnie na PW, albo jeszcze lepiej - na gadu gadu.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Ouzaru

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Ouzaru »

Gdybyśmy z Trupikiem grali, to zapewne moglibyśmy zacząć (dołączyć?) dopiero w kwietniu, a dokładniej w okolicy 07.04 :? Czy w ogóle taka możliwość wchodzi w grę? Serge teraz ma mocno ograniczony czas, ale kopnę go, żeby się dokładniej zadeklarował :)
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

Ouzi, wiesz że dla Ciebie wszystko. Dlatego w trosce o szare komórki Twoje i Trupcia, popędzę was biczem i napiszecie mi karty na przyszły poniedziałek <3
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Ouzaru

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Ouzaru »

Postacie już powstały w głowie i teraz się zapisują w formie elektronicznej :D Więc KP pójdą chyba jutro...
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Autorski] Druga strona lustra

Post autor: Seth »

Rekrutacja zakończona, ale nowe karty wciąż można nadsyłać. Do sesji dostali się:

- Epyon
- Kawairashii
- Hiro

Czekam na Ouz i Deadmoona ;)
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Zablokowany