[Storytelling] Wojna Graala

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Azrael »

Ja się zgłosiłem, lecz jestem zmuszony odwołać moje KP. Sry.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Kloner »

Czy moja karta została w pełni przyjęta?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

Kloner pisze:Czy moja karta została w pełni przyjęta?
Tak, przepraszam, jeśli nie zostało to wyraźnie napisane. Jestem trochę zalatany, więc staram się zajmować tą sesją krok po kroku, a ty byłeś akurat na końcu kolejki. Anyway, twój Sługa już na ciebie czeka.

Progress report:

Sługa Klonera gotowy i wysłany. (Surprise, surprise!)
Ponieważ wszystkie przygotowania do tej sesji zdają się przeciągać, zapewne nie zdążę jej dzisiaj rozpocząć i będzie dopiero jutro. W międzyczasie proponuję posłuchać sobie relaksacyjnej muzyki. Requiem Mozarta, czy coś.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Perzyn »

Skoro sesja jest już blisko to życzę wszystkim dobrej zabawy, przynajmniej do czasu jak was wykończę. A ponieważ i tak prędzej czy później kto kim gra wyjdzie na jaw to pochwalę się, że mój sługa to Assasin. Zresztą po wybranym bohaterze nic innego się nie spodziewałem.

A teraz wrócimy do męczenia Delfa - skoro słudzy gotowi to mam nadzieję, że po rozpoczęciu sesji znajdziesz moment coby napisać mi jak widzisz używanie mojej magii. Wiesz nie chciałbym w trakcie dowiedzieć się, że coś na czym opierałem cały plan się nie da zrobić.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Obelix »

Jeszcze ja się dorzucę jeśli jeśli nie będzie to problemem, karta wędruje na pw jeszcze dziś
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Kloner »

Pierzyn, dobre pytanie, a i ja się do niego dołączę. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. W jaki sposób będzie przeprowadzona rozgrywka? Chodzi mi o to, czy w stylu wojen żywych trupów AC, czy raczej jak u Mr. Zeth'a w jago pradawnych władcach?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

@Obelix: Nie ma problemu, rekrutacja jest otwarta, dopóki nie jest zamknięta. ;)

@Kloner: Po pobieżnym przejrzeniu wspomnianych wątków, stwierdzam, że raczej ani jedno, ani drugie. Jednak jeśli już miałbym do czegoś porównywać to raczej do "Pradawnych Władców". Sesja jednak jest pozbawiona całkowicie mechaniki (napis "Storytelling" w tytule jest drobną wskazówką) i z poziomu taktycznego starcia będą rozgrywane na bazie opisów oraz subiektywnej opinii MG (czyli tak jak we wszystkich sesjach, w których nie ma przejrzystych reguł przestrzeganych od A do Z) na temat tego, co jest ciekawsze z punktu widzenia historii. Jeśli chodzi o sam sposób prowadzenia rozgrywki, postaram się zawrzeć wszystkie informacje (w tym te o magii) w pierwszym poście tematu sesji (który właśnie zaczynam pisać), żeby je było potem łatwo w razie czego znaleźć. Jak już go napiszę, będziecie mieli pełne prawo zarzucania mnie pytaniami i obelgami. :P
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

Sesja ruszyła!

Tak jak obiecałem, w pierwszym poście znajdziecie opis zasad magii. Więcej o konkretnych stylach mogę napisać na PW, ale to już nie dzisiaj... Czy raczej dzisiaj, ale nie tej nocy ;) Tymczasem zastanówcie się dobrze, o czym zapomniałem napisać i co chcecie wiedzieć i pytajcie w temacie.
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

Pierwszy post został uzupełniony o brakujące informacje na temat Sług (pożeranie dusz, śmiertelność) oraz o "atrakcje turystyczne". Ta ostatnia lista również może się rozszerzyć. Jeśli macie jakieś sugestie na temat tego, czego brakuje w miasteczku, proszę zamieszczać je w tym temacie lub przysyłać na PW.

Ponieważ już jedna osoba źle zinterpretowała sytuację i musiała się poprawiać, wyjaśniam:
Mistrzowie są rozproszeni po mieście wg. własnego gustu i nie mają o sobie pojęcia (poza wiedzą, że jacyś inni są).
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Kloner »

Post zmieniony. Działamy tylko w miasteczku, czy poza nim także?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

Zasadniczo nie możesz zabrać Sługi ze sobą. Możesz go zostawić w miasteczku w formie astralnej i wyjechać gdzieś samotnie.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Kloner »

Ok, dzięki za informacje, czyli wynika z tego, że wszelkie walki będą prowadzone w obrębie miasteczka, oj, biedne miasto :twisted:
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

Zgadza się. Aczkolwiek przypominam, że w waszym interesie leży, by nie zwracać na siebie zbyt wiele uwagi...
Dodałem informacje na temat opuszczania miasta do paragrafu o Sługach w pierwszym poście tematu.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Nekonushi »

Mogłeś napisać w tytule, że to sesja Fate/Stay Night :P (A co, nie? :]) Dopiero teraz ją zauważyłem... pisałeś wcześniej, że możliwe dołączenie w trakcie - nadal aktualne?
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Delf »

Sesja Fate/stay night? Nie, skąd. Wszelkie podobieństwa i zbieżności są absolutnie przypadkowe :P

Jest jeszcze jedno wolne miejsce, jeżeli ci nie przeszkadza, że już tylko Caster został.
(Ew. możesz poczekać aż stracę cierpliwość i wywalę dwie osoby, które jeszcze nie odpisały, ale to może nastąpić nieprędko, jeśli w ogóle...)
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Storytelling] Wojna Graala

Post autor: Nekonushi »

Sprawdzę, jakie to osoby i jakich mają servantów...

<Sprawdza>

Rider lub Archer? Poczekam :] Bo akurat casterów nie lubię :P
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany