Hmmm... moze by jakas nowa sesja...

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Hmmm... moze by jakas nowa sesja...

Post autor: Soulfein »

Wiem, ze moi bracia maja kupe roboty, ale moze, ktorys z nich moglby cos zapoczatkowac. Na poprzednie sie nie zalapalem, a chce sie wysilic od czasu do czasu makówke. Kto zalozy nowa sesyje? :D Mozecie liczyc na moj udzial!
...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Obawiam się, że post nie w tym miejscu gdzie trzeba (powinieneś raczej wpisać się do "Czy chcecie sesję na forum"), ale pomijając to napisz o jaką sesję Ci chodzi - bo ja na przykład wciąż prowadzę rekrutację do Nieboraków, którzy się jeszcze nie zaczeli - no chyba że chodzi Ci o sesję "na poważnie" czyli np. w jakieś D&D??
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Robie nową sesje zainteresowani proszeni na rekrutacje/Świat Jutra.
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Ja mógłbym poprowadzić sesję ( ale nie sam, wiecie pierwszy raz, nie wim jak sięzachować i takie tam). Posiadam odpowiednie podręczniki,m oczywiście do DnD3e ( Gracza, Mistrza, Bestiariusz, Żyjący Greyhawk, Miecz i pięść, Księga i Krew, Obrońcy Wiary, Władcy Dziczy, Pieśń i cisza, Bastion Nienarodzonych Dusz), tak wię c magazyn mam niezły jedyne to potrzebuje pomocy, żeby wszystko się trzymało kupy itepe.
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Jarosik
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 18:41
Lokalizacja: z konina

Post autor: Jarosik »

moge pomóc jeśli chcesz :D a jeśli nie chcesz to nie :( wybór jest prosty i należy do ciebie darkelf-ie
hello beaby
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Muszę sięzastanowić Jarosiku, bo sąświęta i czasu nie ma, może po świętach. Poza tym mam kilkanaście scenariuszy i jak już miałbym prowadzić sesję musiał bym się zdecydować na jakim zacząć, ile punktów dać na statystyki, aby Gracze nie byli zbyt silni, oraz jakie rasy i klasy Im udostępnić. :roll:
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Soryy za offtopicowanie, ale pamiętajcie jedno: JAROSIK MA BANA NA TYM FORUM NA SWIĘTA!!! I musze przyznać, że mu się należało...
Czyżbym był kolejnym do dodania na czarną listę? :D
żyję
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja sie zapisalem do "jadki" ciekawe kiedy to ruszy i czy wogole bede gral skoro o D&D nei mam pojecia :]
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Wtedy ruszy, gdy skończy się to co mówił Waltos tzn. ban dla Mistrza tej sesji. " Jadka" jeszcze przed rozpoczęciem wydaje się jakaś nie ten tego :D . Swoją drogą jakby chciał przyśpieszyć sesję to sam stworzyłby postacie, zrobił jakąś zadymkę :D , a ludzie sami by się znaleźli.
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

dokladnie też tak uwazam. napisze o tym w odpowiednim temacie przynajmniej nie bede sam :wink:
Jarosik
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 18:41
Lokalizacja: z konina

Post autor: Jarosik »

dark ełf to jak robisz i pomagam ci :D czy robisz i niepomagam ci :(
hello beaby
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Chwila nie zbliżają się próbne egzaminy dla gimnazjum, poczekaj aż miną, wtedy pogadamy o sesji.
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Niech ktoś zrobi sesje w stylu grozy. Pograł bym Chaos Bladem.
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Hmmm... moze by jakas nowa sesja...
Ja powiem tak...
Narazie chcę zrobic sesję z Carchmagem tylko...świat jest niemamy systemu.
Jak nad tym pomyslimy i sie zorganizujemy sesja ruszy...jakies pytanka,zaoferowanie pomocy itp. ...na PW!! :D
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Terion
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 listopada 2004, 11:55
Lokalizacja: Menzoberranzan
Kontakt:

Post autor: Terion »

Zakładacie kolejną sesje, fajnie ale na tym forum jest ich pełno, rozpoczętych, gdzie nagle zabrakło mistrza lub graczy, dlaczego tamtych nie dokączymy?
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

Eperogenay wez wiedmaka albo warhammera. w wiedzminie postacie mozna szybko zrobic (i moge nawet pomoc). a dnd zostaw w spokoju bo wiekszosc sesji na forum to dnd
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

Ja tam z chęcią bym się przyłączył do tej sesji garm juz od kilku lat w DnD i chciałbym pograć na necie a Darkelfft może prowazdić mi to nie przeszkadza aby tylko dokładne opisy dawał. :P
Zablokowany