[Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: BlindKitty »

Ha, Evandril, to będzie dobrana para mutasów, nie ma co ;) Chinol - milczek i Murzyn - gaduła, no prawie jak w amerykańskim filmie :D
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Alien »

zapowiada się niezła sesja :D :D :D :D <szukam nowego avka>
00088888000
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Ouzaru »

ACIIIID!!!! Wstrzymaj się jeszcze trochę z tą rekrutacją, bo Mekow pisze nową postać :) Nie mogę nic zdradzić, ale powinieneś być zadowolony :) Wiem, że masz już dobry skład, jednak jeden X-Men więcej nie zaszkodzi :P

Wychodzi na to, że moja postać będzie najstarsza... o_O

Pozdrawiam, Kwasiu ;)

PS. "WW, mam nadzieję, że czas i sesja pozwoli, byśmy zagrały razem :) Trzymam kciuki za Twoją naukę!
Darlar, coś ostatnio złagodniałeś? Zrobił się z Ciebie normalny facet, z którym można spokojnie pogadać, a nie tylko się kłócić ;)"
Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: WinterWolf »

Ta sesja (RPG, nie egzaminacyjna XD tamta swoją drogą :P) do tego stopnia nie daje mi spokoju, że pewnie będę kartę robiła po trochu każdego dnia :P Zaczęłam już nawet zbierać informacje... Coś nie mogę się wziąć za ostatni referat, a karta kusi. Nie ma to jak uzależnienia X_x
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Ouzaru »

Nie tylko Ciebie kusi ta sesja, mon ami ;) Jak Ci już pisałam na GG, gram swoją postacią codziennie :D Może udałoby się jakoś zapoznać nasze bohaterki, jeszcze zanim dołączysz? Co Ty na to? :) Damn, do ja robię? xD <idzie zaklikać do Niej na GG> xD Tak będzie szybciej :lol:
Obrazek
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Darlar »

Darlar, coś ostatnio złagodniałeś? Zrobił się z Ciebie normalny facet, z którym można spokojnie pogadać, a nie tylko się kłócić "
Po prostu nikt ani nic mnie chwilowo nie denerwuje i nie drażni, zawsze byłem normalny. Tyle, że łatwo się wkurwiam, Kawai chyba ma podobnie z tego co widze bo nie rozumiem tej całej awantury, ani jej przyczyn. Dlatego też jej bronie.

Winter pamiętaj, mutantki bez dużego biustu nie mają racji bytu :P
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Ouzaru »

Darlar pisze:...mutantki bez dużego biustu nie mają racji bytu :P
No to idę edytować kartę :lol:

Acid, ustaliłyśmy z WinterWolf, że nasze bohaterki znają się od trzech lat, nad resztą popracujemy :P
Obrazek
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Darlar »

Czemu? Jak to jest mały biust to ja jestem żółty. Jest jak dwie jej głowy, prawie...

Obrazek
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Ouzaru »

No nie mów mi, że fanem komiksów DC TEŻ jesteś, Darl-ing?! o_O Black Canary to jedna z moich ulubionych bohaterek ^^'
Obrazek
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Acid »

Ouzaru pisze:ACIIIID!!!! Wstrzymaj się jeszcze trochę z tą rekrutacją, bo Mekow pisze nową postać :) Nie mogę nic zdradzić, ale powinieneś być zadowolony :) Wiem, że masz już dobry skład, jednak jeden X-Men więcej nie zaszkodzi :P
Spoko, rekrutacja jeszcze trochę postoi, w razie gdyby ktoś poza Wami się jednak zdecydował i chciał zagrać, więc Mekow może pisać na spokojnie swoją postać :). Przewiduję, że tak do wtorku-środy będzie nadal otwarta.
Ouzaru pisze:Acid, ustaliłyśmy z WinterWolf, że nasze bohaterki znają się od trzech lat, nad resztą popracujemy :P
Nie ma sprawy, a skoro ja mam już Twoją kartę u siebie, to niech WinterWolf uwzględni ładnie w swojej karcie jak się poznałyście i na jakiej stopie znajomości obie jesteście (możecie przy tej części karty współpracować, od Was to zależy). WW, jakby co czekam na kartę, wprowadzę Cię, jak tylko będę miał Twoją bohaterkę u siebie na PW :).

A co do biustu Czarnego Kanarka, to jest on idealny, by Shadow dostała swoje miejsce na sesji :D. Swoją drogą, pozostając przy obozie DC, to ostatnio czytałem gdzieś, że mają kręcić Ligę Sprawiedliwych… ale jak zobaczyłem jakie wymoczki będą grać Batmana i Supera, to mi się odechciało dalej czytać xD.

Wracając do naszej sesji, to zacząłem już powoli pisać pierwszego posta. Dla trójki Graczy będę mieć specjalną niespodziankę, ale o tym na razie ciiii :D.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Darlar »

Swoją drogą, pozostając przy obozie DC, to ostatnio czytałem gdzieś, że mają kręcić Ligę Sprawiedliwych… ale jak zobaczyłem jakie wymoczki będą grać Batmana i Supera, to mi się odechciało dalej czytać xD.
To fałszywe infosy :P Mnóstwo takich jest. To tak samo ja słyszałem, że amerykanie mają kręcić remake filmu godzilla kontra king kong np xP
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Evandril »

BlindKitty pisze:Ha, Evandril, to będzie dobrana para mutasów, nie ma co ;) Chinol - milczek i Murzyn - gaduła, no prawie jak w amerykańskim filmie :D
Żebyś wiedział, Blind :D. Chyba wszyscy kojarzą "Godziny Szczytu" i to, jakiego luzaka grał tam Chris Rock - moja postać ma podobny charakter i zamierzam to odgrywać na sesji :D.

I nie tylko Was, drogie koleżanki (Ouzaru i WW) kusi ta sesja - ja też chciałbym już zacząć :).
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Darlar »

Jedna moja koleżanka robi karte postaci jakby co.

Czyli mamy narazie gościa zmieniającego ciało w różne minerały, panne od cieni, gościa od kości, blastera i telepate tak? Będe chyba robił za drużynowego pakera xP
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Mae
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 17:11

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Mae »

Ano, właśnie. Pierwsze miejsce, w którym się odzywam (i mam nadzieję, że nie ostatnie). Zarys postaci mam, charakter, wygląd, moc, wszystko, wszystko, tylko muszę skończyć historię, a ostatnie dni nieźle dały mi w kość i zeżarły dużo cennego czasu ;)
Proszę się nie bać, dzisiaj powinnam skończyć. No, najpóźniej jutro. A jeśli nie możecie, nie chcecie na mnie poczekać, zawsze mogę doczepić się później, o ile oczywiście proces rekrutacyjny nie zmiażdży mojej postaci. Niah.

Witam się zatem, pozdrawiam i tak dalej, fum fum. ;>
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Alien »

Acid mógłbyś napisać kto się dostał <...>
00088888000
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Acid »

Alien pisze:Acid mógłbyś napisać kto się dostał <...>
Póki co dostali się wszyscy, od których otrzymałem karty, gdyż po prostu wszystkie trzymały poziom. Poza tym wolę mieć więcej ludzi na sesji niż mniej (zwłaszcza, jeśli komuś się znudzi odpisywanie już podczas gry ;)). A na Ciebie Mae z chęcią poczekam, przynajmniej jak to nazwał Darlar, nie będzie już gayparty :P. Ew. jeśli się nie wyrobisz, wrzucę Cię już podczas sesji, tak jak WinterWolf (jeżeli karty będą pasować).

A więc skład New X-Men wygląda następująco na tę chwilę (kolejność czysto przypadkowa):

* Shadowdeath (Ouzaru)
* Grim (BlindKitty)
* Democritus (Darlar)
* Ghettoblasta (Evandril)
* Dreamer (Alien)
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men

Post autor: Alien »

Obrazek aktualny avatar - i ostatni
00088888000
Zablokowany