[WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Uro Boros
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 22:34
Numer GG: 1325157
Lokalizacja: Waldenhof
Kontakt:

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Uro Boros »

Racja. Vinn osłabł, a Bernolt jedynie obawiał się o zdrowie Naraikhael. Jemu nic nie dolega.
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: MarcusdeBlack »

Myślę że to nie problem (to że Ninerl troszkę źle spojrzała :) ), poprawi i po problemie.
Nie wiem jak wy, ale ja czekam na kolejny odcinek. 8)
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Nin się trochę zakręciła, ale przecież nic się nie stało. Albo sama poprawi, albo pewnie MG naniesie odpowiednie sprostowanie w swoim poście.
MarcusdeBlack pisze:Nie wiem jak wy, ale ja czekam na kolejny odcinek. 8)
Ja też czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg, ale myślę, że przy takim tempie odpisywania w jakim to robimy i takim poziomie postów Mistrza, trzeba dać Serge'owi trochę wytchnienia, nie sądzicie? :P Miał być post co 6-7 dni, a MG odpisuje co dwa xD.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Uro Boros
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 22:34
Numer GG: 1325157
Lokalizacja: Waldenhof
Kontakt:

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Uro Boros »

Sam wyjaśniłem w swoim nowym poście to małe nieporozumienie. Mam nadzieję, że Mistrz Gry nie będzie miał nic przeciwko takiemu "samookaleczeniu". :D
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Uro, sprostowanie, czy po prostu lecisz na naszą towarzyszkę (dosłownie xD) :P Cho...inka, jacyś kiepscy jesteśmy, co chwilę któryś z nas mdleje i zaraz będą nam dokuczać ^^'

Serge, czyli najpóźniej jutro będzie up? :P Bo te 6-7 dni to max a nie minimum na odpowiedź... dla graczy. Skoro wszyscy ładnie odpisują, to grajmy dalej :D
Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Mam nadzieję, że mój post rozwieje już wszelkie wątpliwości z cyklu 'co i jak' :D. I że nie będziecie się już 'samookaleczać'. Enjoy! :D
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: MarcusdeBlack »

Maaaan :?: Wychodzi na to że mój post był zbędny :cry: :lol: .....

By się rozchmurzyć czepne się czegoś:
Utykając podszedł do plecaka elfa i wygrzebał sporej wielkości bukłak z wodą.
Manierka. Jest ona trochę mniejsza od bukłaka.....
Dobra koniec czepiania, bo wychodzi ze mnie arogant ;)
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Uro Boros
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 22:34
Numer GG: 1325157
Lokalizacja: Waldenhof
Kontakt:

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Uro Boros »

To jest moja pierwsza sesja na forum. Nie chciałbym się wymądrzać, ale jest pewna kwestia, która nie daje mi spokoju. Mianowicie ostatni post naszego MG.

Serge, wiem, że to Ty jesteś mistrzem, ale mógłbyś wziąć pod uwagę fakt, iż podejmujemy w naszych postach pewne działania i by było "realistycznie" uwzględniać je w dalszej części przygody.

Konkretem będzie sprawa Ulli. Taranis i Bernolt podjęli się jej leczenia. Wiem, może tak wyszło mechanicznie, a może tak chciałeś, żeby było i Ulli powinna zostać całkowicie wyleczona. Lecz mógłbyś to inaczej ubrać. Np. że Vinn uleczył wewnętrzne obrażenia, a niebezpieczne rozdarcie na skórze nadal pozostało i udało się nam ją uratować, albo, Vinn nie dokończył zaklęcia wyczerpany jego mocą. Stwierdzenie, że "dostrzegliśmy jedynie lekką, prawie niewidoczną bliznę w miejscu, gdzie bandzior podciął jej gardło" sprawia, że czuję się lekko zdeprymowany. Po co były więc dwa posty, mój i MarcusdeBlacka? Teraz akcja nie łączy się w logiczną całość i "zagubiona duszyczka" czytająca naszą sesję będzie zdezorientowana.

Jak byśmy napisali, że rzuciliśmy się na drabów odcinając im wszystkim głowy w pięć sekund to bym zrozumiał, że się z tym nie zgadzasz. Ale w takich sytuacjach można by pójść na kompromis. Parę wątków zostaje nagle urwanych albo zmienionych

Tyle ode mnie. Pamiętajcie, że pierwszy raz biorę udział w sesji na forum i nie do końca wiem jakim rządzą się one prawami. Kieruję się jedynie doświadczeniem MG w realu.

Ogółem sesja jest... Trudno znaleźć lepsze słowo... NAJLEPSZA!
Gratulacje Serge!

P.S. Ten bukłak to przeoczenie. :) Moi gracze zawsze noszą bukłaki :P
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Heh, nie ma problemu - tak to jest jak się pisze posta o piątej rano po ciężkim dniu :D , po prostu przekleję to zdanie i zmienię jeden czasownik ;) .
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Nirus
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 16:17
Numer GG: 7526210

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Nirus »

Mi też sie troche nie podobało to zagranie Serge. Może nie jestem wybitnym Mistrzem bo moja wczorajsza sesja a realu wypadła bardzo kiepsko ale to z powodu nowego gracza, który wciąż oftopował. Ja na twoim miejscu uszanowałbym wysiłek graczy i wymyślił coś.
Obrazek
Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

A mi się wydaje, że to Wy niepotrzebnie zagmatwaliście. Trzeba było zostawić sprawę z Ulli do upka i skoncentrować się na sobie. MG by napisał, czy Vinn ją uratował czy nie i wtedy jakieś działania są uzasadnione...
Obrazek
Nirus
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 16:17
Numer GG: 7526210

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Nirus »

zero pisze:A mi się wydaje, że to Wy niepotrzebnie zagmatwaliście. Trzeba było zostawić sprawę z Ulli do upka i skoncentrować się na sobie. MG by napisał, czy Vinn ją uratował czy nie i wtedy jakieś działania są uzasadnione...
Też prawda. Tak źle i tak nie dobrze więc decyzje podejmuje MG.
Obrazek
Obrazek
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: MarcusdeBlack »

Racja nie ma co się kłócić, w końcu MG jest ostatecznym arbitrem.
Trochę szkoda że posty stały się 'post mortem', ale trochę wybiegliśmy w przyszłość, mógłbym tu martyrologicznie winę zrzucić na siebie :lol:
Ostatnio zmieniony sobota, 14 marca 2009, 20:48 przez MarcusdeBlack, łącznie zmieniany 2 razy.
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

@ Uro i inni, którzy będą mieć jakieś uwagi:

A więc tak: jak już ktoś wcześniej gdzieś zauważył, w akcjach zbiorowych (takich jak walka i inne tego typu) pierwszeństwo mają działania graczy którzy odpiszą najwcześniej. Czyli skoro zero zadeklarował, że Vinn leczy przy pomocy czarów Ulli, to jego akcja leczenia jest w tym momencie dla mnie najistotniejsza i tego się trzymałem - wystarczyło się dopasować do zero tak jak np. zrobił to Acid - jego krasnolud całkowicie olał akcję leczenia dziewczyny, Wy mogliście zająć się sobą i czekać na rozwój wydarzeń. Potem Nin napisała w swoim poście, że Ulli jest uzdrowiona, po czym znowu przywróciliście ją do poprzedniego stanu (jednocześnie nastąpiły jakieś samookaleczenia etc. :P). Ja poukładałem to chronologicznie i rozpisałem akcję tak, by miało to przysłowiowe 'ręce i nogi'.

Aby sytuacja się nie powtarzała, proszę zawsze jasno określać, co robicie w danym momencie, mieć na uwadze to, co piszą inni gracze (by np. dwa razy nie rąbać porąbanego już drzewa ;)) i jeśli Wasze akcje mają wpływ na fabułę zostawiać je NIEDOKONANE. Bo co tu dużo mówić, po poście Acida wyszło 'masło maślane' i wszystko niepotrzebnie się skomplikowało.

Jeszcze jakieś uwagi? :)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: MarcusdeBlack »

Ja tam nic nie mam, 'Pierwsza zasada: Mg ma zawsze rację. Druga zasada: W razie nieścisłości patrz punkt pierwszy.'. :twisted:
Takie to życie że dochodzi do nieporozumień, trzeba przeboleć własne błędy i brnąć dalej, doszło do nadinterpretacji, a Serge'u, to tylko sprostował, jest nauczka na przyszłość.. :roll:
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Dla mnie nie ma problemu - Vinnred poszedł leczyć Ulli, więc mój krasnal zabrał się za przeczesywanie trupom kieszeni. Ninerl, Uro i Marcus w tym czasie zabawili się w MG i sami uleczyli dziewczynę xD.

Dzięki za info na PW, Serge, na temat tego ile znalazłem przy zwłokach :P

I nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma, wystarczy dokładnie czytać posty ;).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Uro Boros
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 22:34
Numer GG: 1325157
Lokalizacja: Waldenhof
Kontakt:

Re: [WFRP 2.0] Ostatni Tabor - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Uro Boros »

Serge pisze:Potem Nin napisała w swoim poście, że Ulli jest uzdrowiona, po czym znowu przywróciliście ją do poprzedniego stanu
Ninerl pisze:Oddarła kawałek rękawa i ostrożnie owinęła ledwie zaleczoną ranę dziewczyny.

Oto moja uwaga :P Nie wyszło "masło maślane".
Możeby poza grą (PW, gg) prostować niejasne sytuacje (np. czy Ulli jest jeszcze umierająca czy już nie).

MarcusdeBlack pisze:Racja nie ma co się kłócić, w końcu MG jest ostatecznym arbitrem.

Ja się nie kłócę. Chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wyjaśnić sytuację :)
Zablokowany