[WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Deadmoon
Mat
Mat
Posty: 517
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 00:43
Numer GG: 8174525
Lokalizacja: Świat, w którym baśń ta dzieje się

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Deadmoon »

Mam wielki zaszczyt poinformować Was, że nasza wspaniała przyjaciółka i koleżanka, Ouzaru, będzie do odwołania nieobecna z przyczyn powszechnie wszystkim znanych :D :mrgreen:
Bóg mi wybaczy. To jego zawód. - Heinrich Heine

Autystyczne Przymierze Mandarynek i Klementynek
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Ej, to wspaniale, pozostaje życzyć jej wszystkiego najlepszego :D ... Łatwego porodu i zdrowego dzieciaka jednym zdaniem :wink:


Do gry: nie wiem komu zamierzacie wręczyć ciało Ninerl, bo jej rodzina jest przecież na Ulthuanie. Daleko, daleko stąd. Gildiril ma w ogóle jej list z wyjaśnieniami- o ile postać Ravandila go nie wyrzuciła. Jak bardzo chcecie, to mogę napisać treść lub streszczenie.
Zastanawiam się, czy nie zrobiłam tej postaci nieco za słabej- miała tylko pierwszą profesję, w dodatku nieukończoną prawie w ogóle. A tu rajtar, zabójca- same zaawansowane. W każdym razie nieco ją poprawię, ale bez przegięć (w końcu 20 lat wojaczki daje jakieś zdolności i możliwości ;) )...
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Ninerl pisze: Do gry: nie wiem komu zamierzacie wręczyć ciało Ninerl, bo jej rodzina jest przecież na Ulthuanie. Daleko, daleko stąd. Gildiril ma w ogóle jej list z wyjaśnieniami- o ile postać Ravandila go nie wyrzuciła. Jak bardzo chcecie, to mogę napisać treść lub streszczenie.
Nie wyrzuciła... On chyba lubi sobie upychać różne rzeczy po kieszeniach :) Ale teraz będzie miał nie lada zgryz, jak ten list dostarczyć do kogoś odpowiedniego... Ale może się uda ;)

A Ouzaru życzę szczęśliwego rozwiązania ;D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Czy aby Ninerl nie ma rodziny w Altdorfie? Inaczej będziemy musieli ją pochować w Weissbrucku. A Ouzaru życzę by wszystko się udało i by urodziła zdrowego, różowiutkiego bobaska (oj, za ten róż to mi się dostanie hehe) i by niebawem do nas wróciła. Zresztą, ona sama już dobrze wie czego jej życzę ;). Najlepszego Ouz! :D
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Nie, Serge nie ma. No, wiesz to by było za proste ;) . Moja postać nie znała nikogo w Starym Świecie oprócz drużyny. Oczywiście, zrobiłam tak specjalnie, żeby nie było. Z koncepcji to miała być elfka, która nigdy wcześniej nie widziała Imperium. Nawet do pewnego momentu, nie bardzo wiedziała jak wyglądają zwykli, normalni ludzie (oczywiście, gdy się pominie niewolników Druchii).

A Ouz nie powinna się obrażać o ten róż :lol: ... To przecież atrybut każdego zdrowego bobasa :mrgreen: ... i jeszcze te różowe ubranka, hehehe, różowe zabawki, kocyki....
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Ouzaru

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Ekhm! Dostanie to Wam się obojgu zaraz! :P Nie ma nic różowego, bo to chłopak, a on sam nieco pożółkł i przez to dłużej nas nie było ;) Ale niemal każde maleństwo to przechodzi :)
A co do sesji... TO WRÓCIŁAM i będę grać, pewnie jutro wieczorem odpiszę :)

Dane techniczne:
ur. 15.02.2008r o 23, 2,970kg i 55cm :) 36tydz ciąży, 10pkt.
a jutro pewnie jakieś fotki do offtopu wrzucę ;)
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Wspaniale:D ! Powitajmy nowego, przyszłego gra... znaczy się młodzika ;) ...
Ładnie, ładnie z tymi parametrami widzę... mama miała co dźwigać :mrgreen: ...
A jak sam poród? Dał się znieść? Czy było ciężko?
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Ouzaru

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Nin, szczerze odradzam rodzenia bez znieczulenia, 'siłami natury' i w ogóle bez przyśpieszaczy ^^' Fakt, nie darłam się (bo jestem uparta jak osioł :P), ale było strasznie, już współczuję Cas :)
Doczytałam posty, dużo się nie działo o_O i coś Trupik opierd... no... Nie miał go kto poganiać, Meg, biorę winę na siebie ;) Jak tylko skończę szykować pokój, to wrzucę posta. Pani MG może na mnie poszczekać lub lecieć dalej, ja się dostosuję :)
Megara
Marynarz
Marynarz
Posty: 240
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 16:23
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Megara »

Wróciłam na dobre, mam nadzieję, że moi fantastyczni Gracze nie zapomnieli o Wewnętrznym Wrogu i nadal będą ładnie postować ;). A pozostając przy tym, planuję robić update'y co 3-4 dni, więc nie musicie się spieszyć z odpisywaniem.

A Tobie Ouzaru gratuluję synka, bo chyba nie miałam jeszcze okazji tego zrobić. Mam nadzieję, że będzie rósł zdrowy i silny :). I w ogóle życzę Wam wszystkiego co najlepsze, mamuśku :P

Jak dobrze znów być wśród Was! :)
Twoje życie będzie miało taki sens, jaki Ty sam mu nadasz.
Ouzaru

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Dziękuję :) Cieszę się, że już jesteś. Dużo się działo... oj, dużo... A mały zbój? Leży obok mnie, patrzy się i śmieje :P
Obrazek
Wesoły z niego bobas, do tego rośnie i tyje w zastraszającym tempie - chce się upodobnić do taty ;)
Myślę, że post pojawi się jeszcze dzisiaj, tylko Serge'a złapię na necie =]
Deadmoon
Mat
Mat
Posty: 517
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 00:43
Numer GG: 8174525
Lokalizacja: Świat, w którym baśń ta dzieje się

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Deadmoon »

Wiele wody upłynęło, Meg :)
Miło, że nie osierociłaś tej "fantastycznej" zbieraniny graczy. Zatem czas odkurzyć Golema i na powrót ruszyć ku przygodzie. ;)
Bóg mi wybaczy. To jego zawód. - Heinrich Heine

Autystyczne Przymierze Mandarynek i Klementynek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

To co było do powiedzenia, powiedziałem na GG, więc nie będę Ci tu słodził, gangreno :P. Dobrze, że wróciłaś, jak czas pozwoli zabierzemy się z Ouzaru dziś wieczorem za posta (choć może być ciężko ;)).

Welcome back M(e)G :)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Wilczy Głód »

Ach, jak dobrze być znowu w siodle! :D Cieszy mnie, że sesja ponownie ruszyła. Można nawet powiedzieć, że stało się to w idealnym momencie, bo właśnie dzisiaj skończył się - przynajmniej dla mnie - okres "gorączki maturalnej." Tak więc, bierzmy się za tę sesję! :)
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Wilczy Głód pisze:Ach, jak dobrze być znowu w siodle! :D Cieszy mnie, że sesja ponownie ruszyła. Można nawet powiedzieć, że stało się to w idealnym momencie, bo właśnie dzisiaj skończył się - przynajmniej dla mnie - okres "gorączki maturalnej." Tak więc, bierzmy się za tę sesję! :)
Dla Ciebie się skończył, a dla mnie się jeszcze rozkręca :D Jako, że ja piszę trochę więcej egzaminów niż Wilczy (który pisze teraz 4 pod rząd i ma spokój xD ) to jeszcze przez jakiś czas będę nieco rozkojarzony. Ale fajnie znowu grać w tym towarzystwie - teraz muszę tylko przypomnieć sobie, kim w ogóle gram i o co chodzi ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Esmeralda »

Witam MG i graczy!

Czy jest jeszcze możliwość dołączenia do gry? Ninerl się zmarło, więc może udało by mi się wejść na jej miejsce? ;). Co Ty na to, Szanowna MG? :D
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Megara
Marynarz
Marynarz
Posty: 240
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 16:23
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Megara »

Esmeralda pisze:Czy jest jeszcze możliwość dołączenia do gry? Ninerl się zmarło, więc może udało by mi się wejść na jej miejsce? ;). Co Ty na to, Szanowna MG? :D
Podeślij kartę, jeśli będzie dobra i mi się spodoba, zobaczymy co da się zrobić.

A Ouzi i Serge niech ruszą wreszcie leniwe tyłki i coś napiszą ;)
Twoje życie będzie miało taki sens, jaki Ty sam mu nadasz.
Megara
Marynarz
Marynarz
Posty: 240
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 16:23
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [WFRP 2.0] Wewnętrzny Wróg - ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Megara »

Gramy dalej, czy Rav, Wilczy i Dead sobie odpuścili? Jeśli tak, to najwyżej zrobię rekrutację dodatkową, dajcie tylko znać czy straciliście zapał i dajecie sobie spokój. Bo ja nie prowadzę tego dla siebie, tylko dla Was.

Esmeraldo, witam Cię w grze - Twoją bohaterkę wprowadzę przy najbliższej okazji.
Twoje życie będzie miało taki sens, jaki Ty sam mu nadasz.
Zablokowany