Knights.pl

Twórczość własna, poezja, sztuka, fotografia.
Zablokowany
knights.pl
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 3 marca 2014, 13:01

Knights.pl

Post autor: knights.pl » poniedziałek, 3 marca 2014, 13:06

Knights.pl

Po ciężkim dniu pracy, wchodzisz do gospody pełnej różnorakich stworów i pokojów, siadasz przy stoliku i bierzesz łyk smacznego piwka. Nagle podchodzi do ciebie zakapturzona istota, która prosi cię o przysługę, byś poszedł do kopalni Khalidhora i zabił legendarnego smoka. Zaprasza cię do pokoju, gdzie zbiera się mnóstwo ludzi i innych istot łączących swe siły i tworzących tzw. gildie. Patrzysz na nich i w głębi ducha sam chcesz przyłączyć się to którejś z nich. Nieznana ci istota prowadzi cię do człowieka, który wręcza magiczny pierścień smoka, symbol jego kompanii, oraz pancerz łowców smoków.
Postanawiasz wybrać się do tej kopalni i ubić bestię. Gdy wkraczasz tam słyszysz okrzyki walki, zamieniające się w okrzyki bólu. Stajesz przed potężnym smokiem, którego po długiej walce udaje ci się pokonać.
Wtem ukazuje ci się świetlana, nieobca ci postać - Jest to Thron. Wręcza ci swój legendarny diamentowy miecz, oraz zachęca do pójścia z nim do świętej krainy. Opowiada ci o innych zagrożeniach dla świata, o innych potworach oraz złych ludziach. Opowiada ci także o arenie, w której możesz się zmierzyć z innymi członkami innych gildii. Napawa cię to chęcią dołączenia do świata gry Knights!

Dołącz już teraz – Zostań bohaterem i walcz w obronie świata. Porzuć pracę na polu i zostań szlachetnym wojownikiem – to darmowe i zależy tylko od twej odwagi!

Knights.pl

Zablokowany