Młodzi pisarze

Polana Lorien
ODPOWIEDZ
Inkwizytor
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 26 stycznia 2008, 13:47
Numer GG: 0

Młodzi pisarze

Post autor: Inkwizytor »

Jak myślicie opłaca się w Polsce napisać książkę fantastyczną i dać ją do wydawnictwa . Bo napisałem kilka książęk po 100 stron i niewiem czy mi się opłaca oddać je do wydawnictwa.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Młodzi pisarze

Post autor: BAZYL »

Pomyśl dobrze co się bardziej opłaca - oddać do wydawnictwa i może na tym zarobić, czy też trzymać w szufladzie i na pewno na tym nie zarobić...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Młodzi pisarze

Post autor: Neprijatel »

Jeśli piszesz "niewiem" łącznie, to raczej wszystko jedno, bo i tak nikt ci tego nie wyda.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Młodzi pisarze

Post autor: Alucard »

Genialne... moim zdaniem jezeli będziesz je trzymał w szafie, to kasa sama wpłynie na konto. Pokazywanie tego światu jest conajmniej głupie...

Zastanowiłes sie ty nad pytaniem?

Skoro te książki są az tak niezwykłe, ze boisz się ewentualnie, że Cie wyroluja, to pokaż je komuś, kto sia na tym zna (nie, nie kolega z ławki) i komu ufasz. Niech Ci powie, czy nadaje się to do czegokolwiek. Sam zreszta wiesz na jakim to jest poziomie...

Po większości twoich wypowiedzi zahaczających o spam, to raczej wysokich lotów nie są...
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Oso
Tawerniany Księgarz
Tawerniany Księgarz
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 22:16
Numer GG: 9053067
Lokalizacja: głównie Warszawa

Re: Młodzi pisarze

Post autor: Oso »

Pisanie niewiem to jeszcze małe piwo. Ja bym się raczej czepił tego, że te dwa stojące obok siebie zdania są niemal identyczne. Ktoś, kto wali aż takie powtórzenia nie może być dobrym pisarzem. Znudzi czytelnika zanim jeszcze pierwszą stronę skończy.
"Bądź ponad to, spraw by się przestał liczyć, to sobie wreszcie pójdzie. Bo jeśli się przejmiesz tym, co on wygaduje, i skupisz całą uwagę na walce z nim, to tym samym uznasz, że może mieć rację i wtedy będzie po tobie."
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Młodzi pisarze

Post autor: Azrael »

Jak myślicie opłaca się w Polsce napisać książkę fantastyczną i dać ją do wydawnictwa . Bo napisałem kilka książęk po 100 stron i niewiem czy mi się opłaca oddać je do wydawnictwa.
Weź lepiej przejrzyj swoje posty jakie napisałeś na tym forum... Podejrzewam, że wydawca jak zobaczy tytuł:

"Bo ni gdy niewiem jaka gura jest zamną"

Stwierdzi, że więcej kosztować będzie korekta i leczenie chorób psychicznych pracowników niż ewentualne zyski...

Jednak jeśli twierdzisz, że to niezłe daj na forum z 10 stron, a my ocenimy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Rudzia
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 12:09
Numer GG: 0

Re: Młodzi pisarze

Post autor: Rudzia »

Kurna, dajcie człowiekowi spokój. To, że spamuje, to nie znaczy że źle pisze. To może świadczyć nawet na jego korzyść (niezależność :lol: ) Jeśli w necie robi błędy ortograficzne... Może jak pisze, to korzysta z teazurusa.
A jak masdz parę książek po 100 stron... Wydaj je zbiorowo.
Jeżeli w puszczy padnie chociaż jedno drzewo, zabiję łajdaka, który to sprawi.
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Re: Młodzi pisarze

Post autor: Narmo »

Rudzia... dałaś czadu.
Po pierwsze to dyskusja, w której ostatni post ma pół roku, czasem warto patrzeć na daty. Po drugie autorowi wątku zarzucane były błędy nie tylko ortograficzne, istnieją też inne. Po trzecie przeczytaj sobie jeszcze raz pytanie Inkwizytora i zastanów się, czy nie brzmi ono na tyle infantylnie, że bronić go może tylko osoba podobnego pokroju.
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
ODPOWIEDZ