Wrocław i okolice

ERVILL
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:33
Lokalizacja: Wrocław/Łódź
Kontakt:

Wrocław i okolice

Post autor: ERVILL »

Poszukujemy MG do Dzikich Pól.

Nasza paczka gra współnie już od 3 lat. Od warhamca, wampira, wilkołaka i maga, 7th sea. Czasami jakiś Alien też się trafi. POszukujemy nowych wyzwań!! :D

Obecnie sprawa wygląda też tak, ze część z naszej paczki porozjeżdzała się po swiecie i jeśli chciałby ktoś z nami grać (w cokolwiek SW, Stargate, Monastyr nWoD też wchodzą w rachubę) serdecznie zapraszamy.

Chętnych prosze o kontakt mailowy: mmargiel@o2.pl lub gg: 1568449.

Aha gramy także w Veto!! :D
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

[P'n'P RPG] Wrocław

Post autor: mrufon »

Szukamy gracza z WROCŁAWIA, który z czasem da się namówić również na prowadzenie, do systemu autorskiego Cień z Południa.
Mamy od pewnego czasu problemy kadrowe - zawodnicy albo się rozjeżdżają, albo chorują albo są zajęci jeszcze inaczej, przez co musimy odkładać sesje.
Jeśli to nie przeszkadza, to średnia wieku kształtuje się u nas około 25 lat.
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg, PW lub na emalję.


[Ten temat już istnieje - dop. MAd Phantom]
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Pan Mgieł
Gość

Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:41 am Temat postu: Sesja [Wrocław] Poszukiwani Gracze.
Temat mówi sam za siebie, czyż nie? Jeśli ktoś jest chętny do rozgrywki to proszę pisać na GG: 2313713. Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.

System: Zmodyfikowane D&D

PS. Szczególnie mile widziani są gracze posiadajacy lokum nadające się do prowadzenia rozgrywek... i mający oczywiście pewne doświadczenie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 stycznia 2006, 13:41 przez BAZYL, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jak nie masz z kim grać to mozesz wpaść do nas - na Krształy Czasu, ale to dopiero po CoolKonie... Mamy lokum i kilka dusz, ale od przybytku głowa nie boli...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Gracze z okolic Wrocławia

Post autor: mrufon »

Szukam graczy z okolic pięknego piastowskiego WROCŁAWIA, do systemu Conan RPG.
I ja i moja ekipa jesteśmy zaawansowani wiekowo (część nawet około 30), więc mile widziani byliby bardziej posunięci gracze. Rozumiecie - kompatybilność...
Zapraszam serdecznie, moje gg 602 530 4
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Giee
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 31 maja 2007, 21:52
Numer GG: 4915421

SESJE WROCLAW !

Post autor: Giee »

Mieszkam we wrocławiu juz od jakiegos czasu (około 2 lat) , ale do tej pory nie znalazłem ekipy z ktorą mógłbym kontynuować zagłebianie się w rpg ;). Do tej pory grałem w Warhammera , kryształy czasu , Earthdowna ( Kryształy rox :PP ) . W d&d nie grałem chociaz mam szczerą nadzieje że to się wkrótce zmieni , świat Zapomnianych Krain rozkłada mnie na łopatki ;). Szukam ekipy ktora przygarnełaby biednego , "bezdomnego" (:D) gracza.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Wrocław

Post autor: BAZYL »

Z takim nastawieniem do Kryształów Czasu, jest dla Ciebie szansa... Ale to po magisterce...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Wrocław

Post autor: WinterWolf »

Hmmm... I jeszcze jedno hmm... Ostatnimi czasy ja i moi przyjaciele zaczęliśmy nową sesję w klimacie Forgotten Realms. Są to ludzie w wieku od 16 lat (grający głównie H&S) do 20 lat (tu już nastawienie na odgrywanie postaci i storrytelling). Warunkiem jest jednakże duża elastyczność jeśli chodzi o czas, bo decyzje o poprowadzeniu sesji zdarzają się nam czesto spontanicznie.
Łap mnie na gg (8583003) jeśli Cię to interesuje, Giee.

PS. Na gadulcu siedzę od 21 do późnych godzin nocnych.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
TROLL1987
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 26 stycznia 2008, 16:26
Numer GG: 6435433

Re: Wampir: Maskarada

Post autor: TROLL1987 »

Witam chciąlbym się dołączyć do jakiejś drużyny grającej w starego Wampira. Nie grałem w jeszcze w żadnego WODA (nie licząc jednej sesji w Wilkołaka :P) i mój jedyny kontakt ze światem mroku to gra komputerowa Vampire :the mmasquerade bloodlines. Jeśli chodzi o moje doświadczenie erpegowe to gałem dużo w Warhammera (1 i 2 ed) trochę Wiedźmina i zew Cthulhu. Mam nasdzieję że znajdzie się jakiś MG chcący mnie przygarnąć :P

[ciach]

Ps. Pozdrowienia dla Winterwolfa :P

WinterWolf... Mojego nicka się nie odmienia X_x Odmieniałby się, gdybym była mężczyzną... Zwracaj też uwagę na interpunkcję i pisz odrobinę uważniej - dop. WW
If I go will you follow
Me trough the cracks and hollows
And I would be your Cain
If you would be here now
http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... f=47&t=661
kliknij i odpowiedz jeśli możesz pomóc
Canaris
Majtek
Majtek
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 11:10
Numer GG: 4053357

Re: Wrocław

Post autor: Canaris »

Szukam graczy i MG do D&D 3ed. Wiek obojętnie (ale tak plus 16 :D), płeć też :D (kobiety mile widziane). Posiadam wszystkie podstawowe podręczniki (gracz, MG, i Bestiariusz) i kilka innych po angielsku w formie pdf :D Lokum posiadam (małe, bo małe, ale jest).
Styl grania: AUREA MEDIOCRITAS, czyli troche storytellingu, troche dungeon crawlingu :D

Walcie na PW, maila, gg mnie to jednako.


Kilka uwag do pisowni: przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji (wyjątkiem jest otwarcie nawiasu - tam wstawia się spację), zdania zaczyna się od wielkiej litery i przydałoby się więcej przecinków w wypowiedzi - dop. WW
A gdy Aleksander ujrzał ogrom swego imperium , gorzko zapłakał albowiem nie było już nic do podbicia .
Obrazek
Vistim
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2007, 08:28
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hell called Earth...

Oborniki Śląskie/Wrocław

Post autor: Vistim »

Szukam sesji, najlepiej w WoD albo WH. Preferuję graczy 18+, jeśli chodzi o miejsce, to najlepiej w Obornikach Śląskich lub we Wrocławiu. Z czasem mogę sam coś poprowadzić.
PM co do czasu itd.

EDIT: dzięki za przeniesienie, nie zauważyłem wcześniej...
Without compassion...
Rictusgrin
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 31 lipca 2009, 20:30
Numer GG: 4524302

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Rictusgrin »

Witam wszystkich!

Od niedawna mieszkam we Wrocławiu i poszukuję chętnych do gry (najchętniej w Neuroshimę).
Docelowo będzie to MG + 3-4BG. Mile widziane osoby mało a nawet nie doświadczone w grach fabularnych lecz mające dużo entuzjazmu aby zagrać - które nie popisują się na sesji, nie wyśmiewają innych (kulturaka), którzy są otwarci i mają czas zapoznać się z systemem.
Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o Neuroshimę to mogę ją poprowadzić, dysponuję również stałą miejscówką gdzie moglibyśmy grać.
Moje gg: 4524302
spik login: sleepwalker

Ps. Dziwaki mile widziani ;)
Ps2. Na sesji pić % nie będziemy
kudlaty1992
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 17:42
Numer GG: 0

Re: Wrocław i okolice

Post autor: kudlaty1992 »

Ekipa z wrocławia szuka MG do neuroshimy, spotkania raczej w weekendy(możemy się dostosować), średnia wieku 17 lat, wrocław, graliśmy w różne systemy, w neuroshimie będą to dla nas pierwsze kroki (część ekipy ma za sobą kilka sesji), co do stylu grania dostosujemy się, jedyne czego wymagamy to trzymanie klimatu, MG moze byc poczatkujacy, jestesmy otwarci na wiek i płeć. kontakt PW, gg:5928497, 7819936. Pozdrawiamy!
Mitsurugi
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 29 czerwca 2010, 14:20
Numer GG: 927825
Skype: ben.mitsurugi

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Mitsurugi »

Witam. Poszukujemy doświadczonego MG do Warhammera Role Playing edycja 2. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w graniu w RPG, obiecujemy poważne traktowanie gry, pełne i umiejętne odgrywanie postaci i współpracę. Jest nas obecnie troje. Przede wszystkim poszukujemy przygód skupiających się na odgrywaniu, nie na bezmyślnej walce. Mile widziane długie, skomplikowane kampanie o rozwiniętej fabule. Wiek: 20 lat, miejsce zamieszkania: Wrocław. Kontakt możliwy przez gg (927825), maila lub skype (ben.mitsurugi), a później również telefoniczny. Nie widzę przeszkód w przeprowadzeniu "sesji próbnej".

W razie czego jeszcze jeden gracz mile widziany do konfiguracji 4 + MG.

Pozdrawiam,
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Wrocław i okolice

Post autor: mrufon »

Szukam 2-3 osób do giercowania w dedeka. Dobrze by w tym gronie był choć jeden MP, dla higieny i rotacji.
Światy - Greyhawk, FR, Midnight. Edycje - 3,5; ewentualnie 2,3 lub 4.
Inne wymagania - nikogo nie chcę urazić, ale w wieku 37 lat nie mam ochoty na granie z nastolatkami.

Lokalizacja - Bolesławiec
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Silk
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 16 marca 2006, 15:26
Numer GG: 10404899
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Silk »

Witam. Poszukuje ekipy chetnej do gre w Miedzmordzie zwanego tez Interface Zero. Termin i miejsce jest do ustalenia. Kontakt przez PW lub mailowo ariel_m@o2.pl

A.

PS. Sorry za brak Pl znakow ale klawiatura w Operze ich nie ma. Uroki kozystania z neta przez komurke...
Piterr
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2014, 18:01
Numer GG: 42731713
Skype: czlowiekpatrat

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Piterr »

Witam.

Jesteśmy z Wrocławia, jest nas dwóch, po 16 lat. Jesteśmy nowi, nie graliśmy za bardzo w RPGi; ja raz, jak miałem jakieś 12 lat, znajomy był na panelu dla początkujących o RPG na Pyrkonie, plus grywaliśmy na PBFach. Teraz chcielibyśmy spróbować, szukamy grupy graczy, która by nas wprowadziła do świata gier fabularnych, poleciła jakieś tytuły, poprowadziła sesję. Jeśli chodzi o tematykę, to jesteśmy dość otwarci pod tym względem, lubimy tradycyjne fantasy, post-apo, ale science fiction też jest w porządku.

Moje gadu: 42731713

Pozdrawiam,
Piterr
ODPOWIEDZ